Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Gazprom dnes oznámil, že zdraží svůj plyn v zimě o dalších 60%, o si o tom myslíte?
Nebude levnější rozdělit ohniště uprostřed obýváku? Rovnou by se zabili dvě věci jednou ranou, vaření a topení, no a světlo by též bylo, takže i elektrika.
![]()
@Rotha píše:
Gazprom dnes oznámil, že zdraží svůj plyn v zimě o dalších 60%, o si o tom myslíte?Nebude levnější rozdělit ohniště uprostřed obýváku? Rovnou by se zabili dvě věci jednou ranou, vaření a topení, no a světlo by též bylo, takže i elektrika.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
to jsi dnes dostal vycházky z nějakého ústavu?
Můžeme poděkovat tupcům z ČSSD a ANO. Ti mají největší zásluhu na energetické závislosti na Rusku.
@Rotha píše:
Gazprom dnes oznámil, že zdraží svůj plyn v zimě o dalších 60%, o si o tom myslíte?Nebude levnější rozdělit ohniště uprostřed obýváku? Rovnou by se zabili dvě věci jednou ranou, vaření a topení, no a světlo by též bylo, takže i elektrika.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
No a? Cilem Bruselu je rusky plyn nekupovat. Tak proc ta panika? Fiala se Sikelou maji urcite plan. ![]()
@Zumpa píše:
Můžeme poděkovat tupcům z ČSSD a ANO. Ti mají největší zásluhu na energetické závislosti na Rusku.
@Zumpa píše:čím to?
Můžeme poděkovat tupcům z ČSSD a ANO. Ti mají největší zásluhu na energetické závislosti na Rusku.
@Zumpa píše:
Můžeme poděkovat tupcům z ČSSD a ANO. Ti mají největší zásluhu na energetické závislosti na Rusku.
A to jsi vzal kde? Celkem jsem se pobavil…ono na Rusku je závislá skoro celá Evropa.
@Zumpa dosz pochybuju, ze ti, co jsou tam ted, by zavislost na ruskych surovinach omezovali, nebyt valky na ua… ![]()
O závislosti na Rusku to vůbec není. Kdyby nezačala válka na Ukrajině, věřte, že by závislost na ruským plynu nikdo neřešil. Teče? Teče. Jenže nyní je tady situace, se kterou ještě před půl rokem nikdo nepočítal.
A každá země, která nemá dost vlastních energetických zdrojů, bude VŽDYCKY závislá na jiných zemích, je jedno, jestli na Rusku, USA, Číně, Kataru nebo Saudské Arábii. Důležité je, jak se k tomu postaví a vyřeší to politici. Plyn bude drahý, ať bude odkudkoliv.
@Blashyrk píše:
A to jsi vzal kde? Celkem jsem se pobavil…ono na Rusku je závislá skoro celá Evropa.
Přesně tak a to jediné mě klidní, protože ani ve zbytku Evropy nemají o moc prozíravější politiky. Ale vlastně jim to nemůžu mít za zlé - když si berete partnera, tak už dopředu nemyslíte na to, že se jednou můžete rozvést. Sice se říká, že člověk by měl být v životě připravený na všechno, ale je to blbost, nikdy nemůžete být připraveni na všechno.
Jenže u politiků s tím mám problém - ti mají spoustů poradců a je to jejich práce, aby co nejlépe spravovali tuhle zemi. PéFiho opravdu nemusím, ale on toho ohledně té závislosti na Rusku moc dělat nemohl, protože to bude na roky. A to píšu jako někdo, kdo plynem netopí. Hřát nás může jen to, že blbě na tom bude i zbytek Evropy. LNG z USA bude taky drahý, Saudové poslali Habbecka do háje, no, uvidíme. Jsem zvědavý na evropskou solidaritu, jestli země, které budou mít přebytky, se rozdělí. Mně stačila „solidarita“ v rouškách.
Tak jestli to skutečně nastane, tak to moc funny není, možná pro tebe, ale určitě ne pro nás, co mají malé děti a jsou tudíž na rodičovské apod. Takže tyhle vtípky s ohništěm uprostřed obýváku už moc vtipné nejsou a pokud ano, tak mi minimálně být přestávají. Sorry.
@Ploskutáček píše:Žádná solidarita nebude, každá země si v zájmu svého hospodářství, pokryje svoje potřeby.
Přesně tak a to jediné mě klidní, protože ani ve zbytku Evropy nemají o moc prozíravější politiky. Ale vlastně jim to nemůžu mít za zlé - když si berete partnera, tak už dopředu nemyslíte na to, že se jednou můžete rozvést. Sice se říká, že člověk by měl být v životě připravený na všechno, ale je to blbost, nikdy nemůžete být připraveni na všechno.Jenže u politiků s tím mám problém - ti mají spoustů poradců a je to jejich práce, aby co nejlépe spravovali tuhle zemi. PéFiho opravdu nemusím, ale on toho ohledně té závislosti na Rusku moc dělat nemohl, protože to bude na roky. A to píšu jako někdo, kdo plynem netopí. Hřát nás může jen to, že blbě na tom bude i zbytek Evropy. LNG z USA bude taky drahý, Saudové poslali Habbecka do háje, no, uvidíme. Jsem zvědavý na evropskou solidaritu, jestli země, které budou mít přebytky, se rozdělí. Mně stačila „solidarita“ v rouškách.
@Blashyrk píše: Žádná solidarita nebude, každá země si v zájmu svého hospodářství, pokryje svoje potřeby.
Přesně to si myslím.
@Zumpa píše:
Můžeme poděkovat tupcům z ČSSD a ANO. Ti mají největší zásluhu na energetické závislosti na Rusku.
no, na tom něco je ![]()
jak Babiš podepsal idiotský grýn dýl a ani nemrkl, neměl námitek, i když mohl mít, jak tam sklapl paty a podepsal, to mu nikdy neodpustím a nezapomenu
kr–e – tén
Kdyby snad někdo trpěl ztrátou paměti, že „nepodepsal“
to víte že podepsal
a nemusel, ale podepsal
Zeman ani Fiala tomu nerozumí. Babiš obhajuje, proč odsouhlasil Green Deal
Premiér Petr Fiala (ODS) ani prezident Miloš Zeman tomu nerozumí, reagoval bývalý předseda vlády Andrej Babiš (ANO) na kritiku, že odsouhlasil takzvanou Zelenou dohodu.
2. ledna 2022
@Zumpa píše:
Můžeme poděkovat tupcům z ČSSD a ANO. Ti mají největší zásluhu na energetické závislosti na Rusku.
Nejvíce lze poděkovat Němcům a ono nejde jen o to Rusko. Vzdyt Němci se s tím celím zeleným nesmyslem totálně pomátli a odneseme to všichni, bohužel.