Reklama

Gelové nehty - rouška?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lillifee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.16 12:42
Gelove nehty - rouska?

Ahoj holky, chci se zeptat tech z vas ktere nosite gelove nehty. Pouziva vase nehtarka take rousku? Vim, ze se to dela u tech akrylovych, protoze hrozne smrdi. Ale byla jsem dnes v jednom salonu, moc se mi tam libilo a ptala jsem se majitelky, jestli dela gelove nebo akrylove nehty. Bylo mi sdeleno, ze gelove. Jeste jsem se ptala durazne, protoze ty akrylove nechci. Porad trvala nam svem, ze dela jen gelove. Tak jsem se objednala. Ted kdyz jsem prisla domu, tak mi doslo, ze mela tu rousku.. Tak nevim, co si mam myslet :think:

Reklama

Reakce:

NinPe
Extra třída :D 11161 příspěvků 19.12.16 12:45

Chodím na gelové nehty už hromadu let a co si pamatuju, tak nehtařka nosí roušku. Aby nemusela dýchat ten prach z nehtů - má sice odsávačku, ale stejně…nosí ji.. ;)

Apaji
Kelišová 5342 příspěvků 19.12.16 12:46

Není to ani tak kvůli smradu nebo (jak si některé myslí) kvůli čistoty, aby nekýchli na nehtíky - je to kvůli tomu prachu při broušení, aby to nedýchala (ten akryl). Myslím, že i zákaznice by měla obdržet jednorázovou roušku pro vlastní ochranu. Nechtěla bych mít plíce zanesené akrylovým prachem.

Ale víc asi nepovím, nikdy jsem neměla nasazené umělé nehty :nevim:

Pam12
Echt Kelišová 8365 příspěvků 19.12.16 13:11

Záleží na nehtarce. Dýchání prachu z toho gelu taky není nic moc

hehehe
Extra třída :D 11528 příspěvků 19.12.16 13:23

@lillifee
Moje měla roušku jen na pilování…

Uživatel je onlineElenloth
Závislačka 3796 příspěvků 19.12.16 14:09

@lillifee Ty roušky se nosí pro ochranu před prachem z těch pilovaných nebo broušených nehtů, na ochranu proti chemikáliím to moc neúčinkuje. Jinak moje nehtařka dělala gelovky a taky ji měla, ale jen na to pilování.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Startuje velká fotosoutěž! Vyhrajte pro své nejmenší populární hračky Fisher-Price

Milé maminky, ve spolupráci s oblíbenou značkou Fisher-Price jsme pro vás... číst dále >

Články z Expres.cz

Sledujte a učte se! Peštová je výjimkou Instagramu: Bez filtrů a příkras boduje

Instagram je místo, kde lidé ukazují zkreslenou realitu a málokdy odhalí... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama