Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Podle me je oboji des. S gelovymi mam zkusenost. Uz bych je nikdy nechtela, z mnoha duvodu, i zdravotnich, ale budiz. Akrylove nehty jsou podle me svinstvo, ty bych si nenechala udelat ani za nic. Staci mi, kdyz prochazim okolo studia a citim ten sileny stiplavy zapach, nemohla bych si tam ani na chvili sednout, natoz si to nechat aplikovat na nehty…
Měla jsem gelovky a jsou pro nehet příjemnější. Jsou oproti akrylu „prizpusobivejsi“. Ale mně padaly. Po týdnu se mi odlouply. Tak mám akryl. Ale je to z nouze. Rozhodně bych sla do gelu. A na začátek krátké. Přirozené. Jinak se to člověku zprotivi. Nedej bože když se někde s tím praští. Časem si na ne zvyknete. A můžete prodlužovat. Hrát si s tvary k barvami. ![]()
@onajeblond tak pokud nosíš gelovky a nemáš s nima problém, proč to měnit? Kvůli moři?
Zůstala bych u gelu.
@Bizky psala jsem ze s nimi problém mám. Odlupuji se mi po tydnu
@Bizky píše:
@onajeblond tak pokud nosíš gelovky a nemáš s nima problém, proč to měnit? Kvůli moři?Zůstala bych u gelu.
jj nosím gelovky zhruba pul roku, samozdřejmně se mi stalo, že se mi ulomil, zlomil, nebo odloupl, parkrát, ale zažily i tvrdý chvíle a držely se docela dobře, jde mi o to jestli třeba lepidlo nebo gel sůl z moře nerozežere a nehet neupadne, jestli vydrží tu sul a chlor z bazénu ![]()
@jkra píše:
Nejlepsi je Shellack.
Vydrzi na noze mesic v pohode.
to je prosím co? ![]()
Gelovy lak, ale zadny gelovy nehet. Ten lak se zapeka a vydrzi mesic na noze a 2 tydny na ruce.
@onajeblond
Tak já na dovolenou k moři vždycky jezdila s novýma a nikdy jsem problém neměla. Vydržely
doporučuje se tu Shellack, ale za mě osobně teda ne. Mně nevydrží ani týden. Byla jsem z toho nas… ![]()
Ale každemu vyhovuje něco jiného.
@Bizky píše:
@onajeblond
Tak já na dovolenou k moři vždycky jezdila s novýma a nikdy jsem problém neměla. Vydrželydoporučuje se tu Shellack, ale za mě osobně teda ne. Mně nevydrží ani týden. Byla jsem z toho nas…
Ale každemu vyhovuje něco jiného.
no já právě taky jdu zítra, už mám nehty 4 týdnem, tak abych měla uplně nové ![]()