Reklama

Golfky TFK Buggster nebo Zapp

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

milunaeviku
Kecalka 170 příspěvků 04.04.10 15:21
Golfky TFK Buggster nebo Zapp

Prosím o radu vím,že je tu tolik diskusí o těchto golfkách,ale nikde není napsané,které jsou lepší?Je těžké to srovnávat,ale prosím o váš názor.Slyšela jsem,že Zapp není stabilní a vyvrací se.Můj favorit je Buggster ale samozdřejmě dám na váš názor,prorože ani jeden kočár nemám možnost vyzkoušet a tak nevím jaké jsou a jak jsou stabilní.Chci to jako druhý kočár na výlety,Zoo a nákupy.Prosím,pro­sím poradte.Děkuji moc. :think: :think: :think:

Máte zkušenost s TFK Buggster?
Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 04.04.10 16:22

no, podle ého hodně záleží na tom, jak staré máš dítko a jestli má ve zvyku s kočárku spinkat. protože zapp není polohovací.. ano, převrací se dozadu, ale pouze tehdy, nemáš -li zátež = dítě v kočárku a navěsíš na něj tašky, hodně tašek.. a nebo navěsíš tašky, dítě tam je a rozhodne se, že si v kočáře stoupne.. jinak je stabilní dost a já osobně na něj nedám dopustit.. (a ani můj muž, který jinak neuznává kočáry bez nafukovacích kol). u nás je v provozu už přes dva roky intenzivně (a byl z druhé ruky) a stále drží v perfektním stavu, bez údržby..

buggster je kočárek obecně větší, více sporťák než golfky. je těžší a méně skladný, ael opkud ti nejde o milimetry, nebrala bych to moc v úvahu.. ale oprostornější a má odpočinkovou polohu - není to leh, ale trochu přecijen se dítě na spánek položí. některé barvy - tuším starších kolekcí - mívaly ve zvyku šisovat..

já osobně pro své dítě jako druhý kočár volila právě zappa. jelikož jako sporťák jsem měla Q.speedi, který je lehký, nepotřebovala jsem golfky v klasickém slova smyslu.

napiš, co konkrétně by tě o zappkách zajímalo..

DonnaNoble
Neúnavná pisatelka 16291 příspěvků 04.04.10 16:45

Ahoj, máme Zappky už rok a půl, nejdříve se s nimi jezdilo se starším prckem - převrátili se jedinkrát a to když si na ně vylezl a stoupl na dvorku. Výrobcem je psaný od jednoho roka, ale já osobně bych ho doporučila tak od roka a půl… Jeho asi největší výhoda dle mne je ta že je to výborný podvozek pod Maxi Cosi :)

Bugrster jsem nikdy v ruce neměla, jen co potkávám ve městě a musím říct že ve mne moc důvěry nevzbuzuje, kostra dobrá, ale to jak je udělaná boudička a celkově potah… Čekala bych od něj víc.

Pro mne by jako druhý kočár vedly Zappky - skladné, lehké, ale opravdu jen na výlety a nákupy… Ne na celodenní ježdění.

milunaeviku
Kecalka 170 příspěvků 04.04.10 16:57

Děkuji za vaše rady.Malý bude mít v květnu 2roky a je celkem velký a a dělá blbosti pokud jedu s kámoškou tak se na sebe kluci dívájí a pak začnou různě poskakovat proto potřebuji stabilní kočár,protože,když ho upozorním přestane ,ale za chvíli se začne opakovat po kámoščiném prckovi a je to znova.To spaní mi nevadí chceme to jen na krátké výlety jinak malý spí v TFK Joggster a s tí jsem spokojená lepší sporták pro mě není je velký a má vše co chci mám ho v plné výbavě.Jen je velký na převážení třeba vlakem. :potlesk:

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 04.04.10 19:08

tak vidím, že Hanule má stejný názor jako já.. my teda jezdili zappem od 10m, kdy jsme přešli na velkou sedačku v autě, ale naše dítě je trochu extrémista a prostě ho miloval. od těch 18m vidím ale že mu sedí lépe.. sama ho taky doporučuju od 18m, že je super, od roka, že se dá, na kratší přejezdy atd..

dělání blbostí - no, můj syn není zrovna klidný tvor, ale v kočárku pravda sedí.. když začne blbnout, připoutám ho a hotovo. pokud kočár držím, nikdy se mi nestalo, že by šel k zemi i přes to, že minulý týden se syn vypoutal z pásů 8-o daných poměrně napevno a ze stoje se zase posadil (to vše za jízdy..) - abys měla představu..

dej ale na svůj pocit, to je důlažitější. favoritem ev. je protože posrťák je stejné značky. pokud jsi měla celkou kombinaci a v budoucnu uvažuješ o dalším prckovi, možná vzhledem ke kompatibilitě je TFK pro tebe lepší (pasuje i korbička.. měla bys to super!). zkus se podívat na Babycafe, je tam hroozně dlouhá diskuze o buggstrovi.. jsou tam i maminky, co měly oboje.. (ale jen v případě, že chceš utvrdit v tom TFK :wink:)

milunaeviku
Kecalka 170 příspěvků 04.04.10 20:38

Tak ted nevím co si vybrat a jak je Zapp stabilní pokud bych ho nechala stát před obchodem.Nenechám ho nikdy samotného s kamarádkou se střídáme,ale většinou jen stojíme u kočáru a popisujeme auta(traktor,au­tobus,sanitka atdp),ale pokud začnou dělat blbosti tak mi to nevadí,protože Joggster je velký stabilní kočár a taky je hned zabavím nějakým autem tak zachvíli skončí,ale u kámošky je to horší tak právě proto potřebuji stabilní kočát at se mi malý nevykulí někde na dlažbu. :nevim: :nevim:

DonnaNoble
Neúnavná pisatelka 16291 příspěvků 04.04.10 20:51

Buggster bude asi na blbiny stabilnější…

MaMis
Závislačka 3525 příspěvků 04.04.10 21:25

Mám TFK Joggstera a na výlety jsme pořídili Buggstera, kupovali jsme ho když bylo malé 8 měsíců, takže proto u nás zvítězil oproti Zappiku. Jinak Buggster má taky velký dolní košík což na výlety super…a malá se do něj vejde v pohodě i teď, ale už jsme ho schovali na druhé mimi a malá chodí pěšo :-)

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 04.04.10 22:03

souhlasím, buggster je prostě větší a díky tomu stabilnější, pokud dítě vyloženě dělá kravinky… ( ikdyž zappky miluju a buggster se mi nelíbí :wink:)

a jak jsem psala, ve spojení s TFK joggsterem pro případné další děti je to super kombinace..

milunaeviku
Kecalka 170 příspěvků 05.04.10 07:42

Děkuji moc za rady ano Zapp je pěkný,ale já jsem zatížená na velké kočáry aby měl malý pohodlí a Buggster vypadá na obrázku velký a pevný,ale to i Zapp proto jsem potřebovala vašě rady tady jsem ani jeden kočár jezdit neviděla a nikde v okolí Buggster na prodej není a Zaap mívájí,ale pokaždé co tam přijedu tak ho zatím nemají.Můžete mi ještě poradit na co si dát pozor při koupi Buggstera na nějaké vady či chyby nechci kupovat nového,protože ho využiju málo jen na ty krátké výlety jinak berem Joggstera mám ho na 16" kolec a do terénu je super.Děkuji

katavit
Kelišová 5408 příspěvků 05.04.10 10:40

Ahoj,
ani jeden nemám, ale vzhledově se mi líbí Buggster :palec: jeden čas jsem nad ním hodně uvažovala, ale nakonec jsem vybrala jiný. V úterý mi přijde Cybex callisto.
Nakonec jsem nebrala kvůli nespojené rukojeti a kvůli nízkým rukojetím, ale jinak je moc krásný!!! :palec:
Oproti Zappovi má výhodu, že je prostornější a odpočinkovou polohu na případné spaní.Obr košík a rozhodně se nepřevrátí jako Zapp, byla jsem toho jednou svědkem 8-o Takový kočár by hned letěl z domu :poblion:

DonnaNoble
Neúnavná pisatelka 16291 příspěvků 05.04.10 10:46

katavit, ale Zapp fakt nemá šanci se převrátit pokud na něj nenavěsíš tašky a nenecháš dítě dělat hovadiny :lol:

katavit
Kelišová 5408 příspěvků 05.04.10 14:12

Hanule, mě je jasné, že ho budeš bránit. Já jen píšu co jsem viděla :wink:

DonnaNoble
Neúnavná pisatelka 16291 příspěvků 05.04.10 14:34

katavit, já ho nebráním, já zas jen říkám zkušenost :lol: Jezdilo se s ním rok a teda nestalo se že když prostě seděl a čekal tak že by se sám od sebe jen tak pro nic za nic převrátil… Převrhnout jde jakýkoliv kočár, když byly mladšímu asi 2 týdny tak na sebe starší svrhnul x-lander XA i s bráchou. Přežili to všichni ve zdraví.
Jediný co se nám stalo s Zappkama bylo že se odpoutal, dělal blbosti a vypadnul předem.

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 05.04.10 15:14

souhlasím s Hanule, prostě dítě když nedělá kraviny a když nepřetížíš rukojeti, je zappík stabilní.

převrátit se ale dá každý.. Vojta jednou převrátil i speediho. byla to moje chyba, protože, taška na rukojeti (těžká) plus jsem si tam odložila nákupní tašku v ikei (nebyla těžká) a vojta na kšírkách, opřel se do zad (vší silou) a kočár šel k zemi. btw, i buggster a vůbec všechno by šlo za takové situace k zemi, kamarádce se to stejné v podstatě povedlo právě s buggsterem (tašky na rukojeti, dítě hupslo vší silou do kočáru a buch..) Vojta převrátil i slaloma, prostě když se nerespektují základní pravidla fyziky, jde k zemi cokoliv.. :wink:

je ale pravda, že zapp má menší základnu, proto je více náchylný k tomu překlopení dozadu než buggster, to je prostě fyzika.. (tfk je zas větší a těžší..). na druhou stranu, zapp mi nikdy nikdy nešel bokem k zemi.

takže prostě záleží na požadavcích… vždycky píšu, že zapp je jednička, ale ne pro každou maminku a ne pro každé dítě. jako někdo nechce zappky, stejně tak já bych nikdy nechtěla buggstera :wink:

milunaeviku, v tvém případě bych, pokud jsi zatéížená na větší kočárky, brala bych TFK (jak jsem už psala). zkus se podívat do diskuze tady: http://www.baby-cafe.cz/modules.php?…

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >