Jak správně užívat gynex při nepravidelnem cyklu?
Jsem půl roku po porodu. První menstruace tuším cca 8 týdnu po. Pak cyklus řízeny hormony skrz IVF. Takže poslední cykly byly 27/31/27/26, ale buď po IVF nebo duphastonu. Teď jsem měla gynex abych se s nim pročistila a popr. nastartovala cyklus po porodu, ale prirozeny. Aktuálně jsem 28DC a měla bych skončit tydenni pauzu a začít brát znovu gynex tři týdny. Nemá se ale v případným tehotenstvi. Samozřejmě nejjednodušší by bylo udělat těhotensky test, ale po těch letech zklamání se do nej nehrnu a čekám proste na MS. Pokud vůbec nějaká má v plánu přijít. Mám ho nasadit nebo počkat na MS?
Jak správně užívat gynex při nepravidelnem cyklu?
Jsem půl roku po porodu. První menstruace tuším cca 8 týdnu po. Pak cyklus řízeny hormony skrz IVF. Takže poslední cykly byly 27/31/27/26, ale buď po IVF nebo duphastonu. Teď jsem měla gynex abych se s nim pročistila a popr. nastartovala cyklus po porodu, ale prirozeny. Aktuálně jsem 28DC a měla bych skončit tydenni pauzu a začít brát znovu gynex tři týdny. Nemá se ale v případným tehotenstvi. Samozřejmě nejjednodušší by bylo udělat těhotensky test, ale po těch letech zklamání se do nej nehrnu a čekám proste na MS. Pokud vůbec nějaká má v plánu přijít. Mám ho nasadit nebo počkat na MS?