Gynprodyl-zkušenosti otěhotnění

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
7.6.22 11:55

Gynprodyl-zkušenosti otěhotnění

Ahoj,
otázka zní jasně- máte některá zkušenosti z Gynprodylem? Jaké?
Já dostala na srovnání MS a k pomoci otěhotnět. Z okolí to nikdo neví a pár příbuzných sem chodí, tak proto anonym :roll: :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1068
7.6.22 13:11

Ahoj, já brala po inseminaci, řekli mi že mám polykat, ale bylo mi z nej špatně, hrozně bolesti bricha tak jsem musela vysadit, pak jsem ho chvíli místo polykání zaváděla po ivf když mi došel progesteron cipky a dobrý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Maminecka5
9.6.22 23:08

Ahoj, já ho mám brát od zítřka 16-26dc, po clostylbegytu, na utz 14dc že už ovu proběhla, tak prý na podporu, zkušenost aĺe nemám. Takže si sem,,sednu,, :)

• Citovat
  • Nahlásit
10.6.22 07:02

Ahoj, já mám. Po zamlklem potratu minulý rok na jaře mě přišli z krve na to, ze mam málo progesteronu. Mozny důvod potratu, kdoví…
Začala jsem letos v lednu brát ultrogestan, polykala jsem vždy po potvrzene ovulaci, ale motaky, ospalost, nesedl me. Nakonec jsem změnila z více důvodu doktora, ten mě místo ultrogestanu předepsal práve gynprodyl, taktez peroralně, a paráda, žádné motaky, ospalost, jsem schopna na 100 procent fungovat normálně dal. Ještě ten mesic jsem otěhotněla, jsem 12 tt a gynprodyl beru 0-0-1 do teď. Nutno podotknout že mě v ten měsíc ještě přišli na sníženou fuknci štítné žlázy a mám nasazen Letrox 50. Takže možná kombinace obou hormonu nám dopomohla k tomu, že jsem okamžitě otehotnela (trvalo nám to rok) :srdce: držím palce, ať vám to vyjde co nejdřív ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat