Reklama

Hádky kvůli výchově dcery

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lussyka
Stálice 52 příspěvků 18.09.18 18:44
Hádky kvůli výchově dcery

Dobrý den potřebuju poradit. Máme tříletou dceru ale poslední dobou se neustále hádáme o výchově. Když jsem s dcerou sama tak nemám problém. skoro se nevzteká takže vyjdeme.Ale partner má s malou nějaký problém. Vůbec u něj nechce být protože jí pořád peskuje jako policajt.Je mezi nimi problém a doma dusno. Poslouchám výčitky že jí špatné vedu ale dělám co můžu :(

Reklama

Reakce:

Sany80s
Kelišová 6405 příspěvků 18.09.18 18:48

A můžeš to popsat nějak konkrétněji?

Lussyka
Stálice 52 příspěvků 18.09.18 18:54

Prostě má odlišný styl výchovy a je poslední dobou podrážděný skoro malou nepochválí a ona s ním pak odmítá být volá maminku :( když jsem s ní sama tak je úplně v pohodě.A partner tvrdí že to dělá když jme oba doma kyž je s ní sám tak prý dobrý.Nerozumím tomu a mrzí mě že se kvůli tomu hádáme

Sany80s
Kelišová 6405 příspěvků 18.09.18 18:59

Ono totiž většinou máš podporovat partnera a pokud se nějak zásadně rozcházíte ve výchovných metodách, tak si to pak musíte prodiskutovat mezi sebou.
Tohle platí obecně, jenže konkrétně jsem to chtěla proto, že můžete být jeden nebo druhý svým výchovným stylem natolik mimo, že byste to měli změnit, ale to bez konkrétních případů nelze posoudit.

Lussyka
Stálice 52 příspěvků 18.09.18 19:02

Většinou je z toho konflikt bohužel

Lussyka
Stálice 52 příspěvků 18.09.18 19:05

Když on to podá tak "jsi neschopná matka podívej jak je rozmazlená,, a pak ještě nesnáším větu to je TVOU výchovou
pak se urazím a je to

Annci
Zasloužilá kecalka 786 příspěvků 18.09.18 19:10

Já bych řekla, že její touha po mamince je naprosto normální a není to ničí chyba. Můj manžel se super táta a přesto děti v tomto věku toužily po mě a všechno musela dělat máma. U sestry je to stejně a v okolí celkem taky, takže za mě chyba ve tvojí výchově to není. A nebo nás to blbě dělá moc :mrgreen:

Lussyka
Stálice 52 příspěvků 18.09.18 19:14

Díky :kytka: nejvíc mi vadí ty kecy :zed:

Alušáček
Závislačka 3130 příspěvků 18.09.18 19:19

@Lussyka Kolik je partnerovi? Skoro bych řekla, že on sám potřebuje ještě trochu vychovat a dětem asi moc nerozumí.

Janasas
Kelišová 5244 příspěvků 18.09.18 19:25

Těžko říct, samozřejmě tě nechci urazit a nebo tak nějak, ale třeba občas, když je člověk jakoby přihlížející do rodiny, tak někdy ty maminky jsou fakt takové- jakože dítě středem vesmíru..
Třeba co mu vadí a tobě ne?? U nás třeba s mužem máme většinou shodu, ale nejvíc rozdílné názory třeba máme např, u jídla a dodržování určitých věcí, kdy mě to přijde banální pro něho důleižé

Ancek
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 18.09.18 20:27

Nám to dcera v tomhle věku dělala také. Se mnou zlatá, s mužem zlatá, dohromady katastrofa. A to si myslím, že jsme výchovně víceméně v souladu. Ale měla prostě asi nějaký standard chování s maminkou a standard chování s tatínkem a některé prvky v tom asi byly v konfliktu, což vedlo k nejistotě, se kterou se potřebovala nějak vyrovnat.

Musím ještě podotknout, že muž mi to nikdy nekladl za vinu a já jemu také ne. Jste s partnerem na stejné lodi, máte stejný cíl a děláte na něm, jak nejlépe dovedete, to si musíte uvědomit.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >