Histamin a nevolnost v těhotenství

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
6343
2.12.21 17:16

Histamin a nevolnost v těhotenství

Hoj holky. Jelikož procházím šíleným zvracením v 8 tt a mám výsledky histaminu takový podivuhodný. Hodím foto…chci se zeptat, zda někdo z vás neměl díky tomu ty nevolnosti taky tak sileny? A co jste zobali přes den…zatím jsem živá na rohlíku a bananu ale dobře mi rozhodně není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20862
2.12.21 17:36

Ahoj, já zvracela celé těhotenství až do porodu, problémy v různé intenzitě pokračovaly i po porodu a postupně se stupňovaly, až letos jsem zjistila, že problémy pramení z HIT :nevim: a byla jsem živa na pečivu, sorbetu a často jsem nebyla schopna polknout prakticky nic :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39037
2.12.21 17:38
@Margery píše:
Ahoj, já zvracela celé těhotenství až do porodu, problémy v různé intenzitě pokračovaly i po porodu a postupně se stupňovaly, až letos jsem zjistila, že problémy pramení z HIT :nevim: a byla jsem živa na pečivu, sorbetu a často jsem nebyla schopna polknout prakticky nic :oops:

no podle výzkumů by se měla HIT právě v těhotenství zklidnit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6343
2.12.21 17:39

@Margery já polknu bez problémů, ale hned to letí. Jenže můj zaludek vůbec nebere v potaz, že jim. Mě je zle ciste z hladu. I když furt se snažím do něj něco cpát. Já právě u malé měla celé tehu zvraceni, ale teď se nemůžu celej den válet a být nepoužitelná. Ona mě potřebuje :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6343
2.12.21 17:40

@vokishka to jsem právě dneska četla taky. Proto mě zajímají zkušenosti holek těhotných s histaminem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.12.21 17:54

Mám také intoleranci na histamin, ale na dietu jsem před těhotenstvím nereagovala, tak kdoví kde je problém…? Tak jsem ji nedržela. dle vyšetření mi nic nebylo zjištěno jen ten histamin. Žaludek mě zlobil i před těhotenstvím, ale postupně se vše zlepšovalo a zklidnilo i bez diety. Nyní těhotná, 10 týden a to co se děje je masakr :think:… zvlášť tento tyden. Těžko a nevolno, byť po malinkém jídle. Nesmím vůbec maso, to je pak šílené. Nevolnosti mám vlastně celý den. Zkoušela jsem nutridrinky, to mi přišlo bez efektu, nebo spíš horší.
Je mi těžko a někdy žaludek bolí, ale nezvracim, ale je mi strašně, jak kdybych snědla minimálně 2 kachny a 40 knedlíků.
Také se v tom placám :( a vůbec nevím jak si ulevit, pokud tak nastane.. takže nápomocná nebudu :think:
Jediné, co je snesitelné je bramborová jakoby polévka, kde jsou jen brambory, mrkev, sůl, voda.. někdy si do ní přidám cottage.
Možná zkusím juknout znovu na tu histaminovou dietu.

• Citovat
  • Nahlásit
6343
2.12.21 18:25
@Anonymní píše:
Mám také intoleranci na histamin, ale na dietu jsem před těhotenstvím nereagovala, tak kdoví kde je problém…? Tak jsem ji nedržela. dle vyšetření mi nic nebylo zjištěno jen ten histamin. Žaludek mě zlobil i před těhotenstvím, ale postupně se vše zlepšovalo a zklidnilo i bez diety. Nyní těhotná, 10 týden a to co se děje je masakr :think:… zvlášť tento tyden. Těžko a nevolno, byť po malinkém jídle. Nesmím vůbec maso, to je pak šílené. Nevolnosti mám vlastně celý den. Zkoušela jsem nutridrinky, to mi přišlo bez efektu, nebo spíš horší.
Je mi těžko a někdy žaludek bolí, ale nezvracim, ale je mi strašně, jak kdybych snědla minimálně 2 kachny a 40 knedlíků.
Také se v tom placám :( a vůbec nevím jak si ulevit, pokud tak nastane.. takže nápomocná nebudu :think:
Jediné, co je snesitelné je bramborová jakoby polévka, kde jsou jen brambory, mrkev, sůl, voda.. někdy si do ní přidám cottage.
Možná zkusím juknout znovu na tu histaminovou dietu.

Já naopak zvracim naprosto vše. Jako zásob mám dost, ale co je moc, to je moc :-(

Právě jsem celkem zvědavá na ty reakce tu, protože bych zkusila asi vymyslet co jíst… ale mě není dobře ani po rohlíku a ten se třeba smí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.12.21 19:12
@šmoulililinka píše:
Já naopak zvracim naprosto vše. Jako zásob mám dost, ale co je moc, to je moc :-(Právě jsem celkem zvědavá na ty reakce tu, protože bych zkusila asi vymyslet co jíst… ale mě není dobře ani po rohlíku a ten se třeba smí.

Chápu vše jde ven… :( :think:
Doktor mluvil o nějakém prášku na předpis na zvracení. Ale mě jen navaluje pořád a vlastně nezvracim. Ale tobe by mohl pomoci. Ani ty nutridrinky neudržis?
Měla jsem tedy minulý týden migrénu a to jsem zvracela co 10 min..

• Citovat
  • Nahlásit
20862
2.12.21 19:19

@šmoulililinka polknout neznamená, že bych měla problém to sníst. Jen že se mi z půlky věcí natahovalo a když jsem náhodou něco s chutí snědla, většinou to letělo hned zas ven :oops: a taky jsem potřebovala fungovat, ale moc to nešlo :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20862
2.12.21 19:22
@vokishka píše:
no podle výzkumů by se měla HIT právě v těhotenství zklidnit.

Já měla problémy už předtím, ale po otěhotnění mi bylo naprosto příšerně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat