Hledá se kamarádka - Teplice a okolí

2.8.15 16:49

Hledá se kamarádka - Teplice a okolí

Zdravím děvčata, možná se tu najde fajn ženská z Teplicka, která by ráda za sportem a zábavou, ale i výlety s dětmi. Kolem sebe mám hodně známých, ale poslední dobou zjišťuji, že jsem dobrá akorát, když něco potřebují.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12.10.16 13:23

Ahoj, no sice je to s ročním zpožděním, ale zkusím to. Ještě hledáš nějakou kámošku? Nevadí, že mám dítě?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.10.16 18:58
@Zavoralka píše:
Ahoj, no sice je to s ročním zpožděním, ale zkusím to. Ještě hledáš nějakou kámošku? Nevadí, že mám dítě?

Ahoj, sice rok, ale ja sem stale chodim. :-) Vubec ne, ja mam take, deviti leteho kluka. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.10.16 09:32

Ahoj, já jsem se do Teplic přistěhovala před 2 měsíci. Mám 1,5 letou dceru. Doma pořád sama, tak bych si chtěla najít nějaký kámošky, se kterýma bych občas mohla někam vyrazit - sport, kultura, drink, kafe, to je jedno. Ale prostě to tu vůbec neznám. A s děckem jsou ty aktivity samozřejmě omezený.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.10.16 13:43
@Zavoralka píše:
Ahoj, já jsem se do Teplic přistěhovala před 2 měsíci. Mám 1,5 letou dceru. Doma pořád sama, tak bych si chtěla najít nějaký kámošky, se kterýma bych občas mohla někam vyrazit - sport, kultura, drink, kafe, to je jedno. Ale prostě to tu vůbec neznám. A s děckem jsou ty aktivity samozřejmě omezený.

Posli mi Facebook nebo neco, kde se bude lip komunikovat. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama