Hledá se kamarádka Zittau

3
20.6.21 16:34

Hledá se kamarádka Zittau

Ahoj :D Je mi 47a přestěhovala jsem se s přítelem a synem 14 do Zittau v Německu. Hledám nějakou kamarádku na kafe, pokec, cvičení nebo jen procházku. Na věku mi vůbec nezáleží. Pokud se tu někdo najde, budu ráda :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
173
20.6.21 17:23

Já v Zittau teda nežiji:) ale s mužem uvažujeme. Mohla bych se zeptat na váš názor. Bydlení, škola/školka a práce? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
20.6.21 19:16

@Katka900 Ráda bych Vám pomohla, ale jsem v Zittau teprve od května, ale často jsme sem jezdili.Co se týká bydlení, jsme v podnájmu a kupujeme byt. Pokud chcete tady koupit byt, musíte počítat, že to potrvá, oni jsou tady v klidu.Taky je pravda, že jsem měla čas a budeme bydlet v jiné části než jsem původně chtěla. Jinak školky nevím a školu jdeme vyřizovat, příští týden. Práci Vám taky neřeknu, bohužel. Jinak jsem tady spokojená a moc :lol: :DA už víte v jaké části chcete bydlet?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
173
21.6.21 08:35

@Denyla zatím jen koukáme i dle práce apod.

Ale zeptám se na Tierpark. Nevíte podmínky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
21.6.21 09:51

@Katka900 A jaké podmínky myslíte? Zadejte si tiepark-zittau.de a vše tam máte. Pokud neumíte německy, to nevadi, objeví se Vám zda to chcete překládat do češtiny. Máte tam ceník, otvírací dobu a podmínky zda jsou nutné testy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
173
21.6.21 11:23

@Denyla diky:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu