Hledá se kamarádka/maminka z Brna

Napsat příspěvek
Velikost písma:
743
22.4.13 22:23

@sarisoukenikova Tak to se můžeme někde na vycházce potkat ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24.4.13 10:41

Dorka_X : Nechtěla by jsi tedy zajít třeba v pátek nebo o víkendu na seznamovací vyjížďku? :) Chodíme teď s Denčou každý den ven (někdy i dvakrát denně), když je takové krásné letní počasí. Tak pokud budeš chtít, dej vědět, uvidíme Vás rádi. :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
luanettka
27.5.13 23:34

@Bábi Zlopočasná ahojky ja mam jsem taky z lisne mam 3 letu holcicku rada te poznam muzem nekam vyrazit mozna by jse holky pohrali :)

  • Citovat
  • Upravit
luanettka
27.5.13 23:38

@Dorka_X ahojky my bydlime v Brne-Lisni do centra jezdime casto kdyby jsi chtela muzeme se potkat :) dcera je hodne spolocenska ma rada deti a moc kamaradu s deckami tady nemame…

  • Citovat
  • Upravit
7
5.6.13 09:54

Ahojky maminky, jsem z centra Brna a ráda se připojím na nějakou projížďku. Naše malá Fanynka má „teprve“ :) 8 měsíců a na dětské koutky je ještě pidi, tak jsme trošku samotné :/

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1011
5.6.13 10:09

Ahojte, se k vám přidám. Jsem z Vinohrad a mám dvě děti -kluka 2,5 a holku 3,5 roku.. :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
luanettka
5.6.13 11:56

@BoDaViDoVe ahoj muzem se nekde potkat moje mala preferuje holcicky.. :lol: ted jen nemocna co pristi tyden kde chodite tady v okoli?

  • Citovat
  • Upravit
1011
5.6.13 12:34
@luanettka píše:
@BoDaViDoVe ahoj muzem se nekde potkat moje mala preferuje holcicky.. :lol: ted jen nemocna co pristi tyden kde chodite tady v okoli?

My chodíme do Akatek-kvůli psíkovi a děti si běhají po lese..:-) To my máme jenom rýmu-zatím..:-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1011
5.6.13 12:37

Luanettka-koukám, že jsi z Líšně-ze staré nebo z nové..? V Líšni má přítel rodiče..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
luanettka
5.6.13 12:43

@BoDaViDoVe kde to je akatek? my jsem ze stare lisne…do lesa taky rady chodime do marianskeho udoli…

  • Citovat
  • Upravit
1011
5.6.13 12:59

Tady na Vinohradech-takový lesík..
Ve st. Líšni chodíme na Habří na koně nebo na kostelíček a pak do Mariánskýho..:-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
luanettka
5.6.13 13:01

@BoDaViDoVe my taky to jsou nase trasy… :lol: az bude mala fit muzem dat sraz… :)

  • Citovat
  • Upravit
1011
5.6.13 13:06

Luanettka-a až bude lepší počasí..:-) Snad nevadí psík-nemůžu ho nechat samotného doma… :?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
196
5.6.13 13:15

Luanettka: ahoj ja jsem ti psala a uz ses neozvala

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
196
5.6.13 13:22

@Bábi Zlopočasná : ahoj ja jsem taky z lisne, je mi 30 a mam holcicku rok a pul. Vzdycky si s nekym pisu a pak uz se ten clovek neozve, tak to zkousim i ted:)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová