Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Dorka_X : Nechtěla by jsi tedy zajít třeba v pátek nebo o víkendu na seznamovací vyjížďku?
Chodíme teď s Denčou každý den ven (někdy i dvakrát denně), když je takové krásné letní počasí. Tak pokud budeš chtít, dej vědět, uvidíme Vás rádi. ![]()
@Bábi Zlopočasná ahojky ja mam jsem taky z lisne mam 3 letu holcicku rada te poznam muzem nekam vyrazit mozna by jse holky pohrali ![]()
@Dorka_X ahojky my bydlime v Brne-Lisni do centra jezdime casto kdyby jsi chtela muzeme se potkat
dcera je hodne spolocenska ma rada deti a moc kamaradu s deckami tady nemame…
Ahojky maminky, jsem z centra Brna a ráda se připojím na nějakou projížďku. Naše malá Fanynka má „teprve“
8 měsíců a na dětské koutky je ještě pidi, tak jsme trošku samotné :/
Ahojte, se k vám přidám. Jsem z Vinohrad a mám dvě děti -kluka 2,5 a holku 3,5 roku.. ![]()
@BoDaViDoVe ahoj muzem se nekde potkat moje mala preferuje holcicky..
ted jen nemocna co pristi tyden kde chodite tady v okoli?
@luanettka píše:
@BoDaViDoVe ahoj muzem se nekde potkat moje mala preferuje holcicky..ted jen nemocna co pristi tyden kde chodite tady v okoli?
My chodíme do Akatek-kvůli psíkovi a děti si běhají po lese..:-) To my máme jenom rýmu-zatím..:-)
Luanettka-koukám, že jsi z Líšně-ze staré nebo z nové..? V Líšni má přítel rodiče..
@BoDaViDoVe kde to je akatek? my jsem ze stare lisne…do lesa taky rady chodime do marianskeho udoli…
Tady na Vinohradech-takový lesík..
Ve st. Líšni chodíme na Habří na koně nebo na kostelíček a pak do Mariánskýho..:-)
@BoDaViDoVe my taky to jsou nase trasy…
az bude mala fit muzem dat sraz… ![]()
Luanettka-a až bude lepší počasí..:-) Snad nevadí psík-nemůžu ho nechat samotného doma… ![]()
@Bábi Zlopočasná : ahoj ja jsem taky z lisne, je mi 30 a mam holcicku rok a pul. Vzdycky si s nekym pisu a pak uz se ten clovek neozve, tak to zkousim i ted:)