Hledá se kamarádka/maminka z Brna

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sarisoukenikova
Nováček 8 příspěvků 20.04.13 00:01
Hledá se kamarádka/maminka z Brna

Milé budoucí i současné maminky z Brna :mavam:!
Ráda bych touto cestou našla novou kamarádku/maminku z Brna. Jmenuji se Šárka(22let, na mateřské) a mám 4 měsíční holčičku Denisku. Rádi bychom našli někoho, s kým bychom mohli vyrážet na procházky nejen do parků, k přehradě, ale i do města nebo si jen tak sednout do kavárny třeba na zmrzku. Také chodíme s Deniskou plavat a bylo by fajn mít v létě na koupaliště někoho do party. Nezáleží na věku maminky, ani na počtu, pohlaví nebo věku dětí (ráda poznám i někoho, kdo teprve čeká mimčo ;)). Hledáme hlavně někoho pohodového, kdo rád podniká procházky a výlety, má rád nejen přírodu, ale i sem tak si klidně zajde do města a mnoho dalšího. Budeme se s Deniskou moc těšit :kytka:

Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »

Reklama

Reakce:

gabka1988
Ukecaná baba ;) 1519 příspěvků 20.04.13 00:07

ahojky.taky shanim nejakou kamaradku. bydlim ted 50km pod brnem ale do brna nemam vubec problem jezdit jelikoz tam pritel pracuje.ja ted cekam holcicku a jsem v 6. mesici a rada bych poznala maminku se kterou bych mohla jezdit na prochazky nebo tak:-) jinak me je 24.

Jura007
Neúnavná pisatelka 18319 příspěvků 20.04.13 00:10

https://www.emimino.cz/…nkovani/489/

sarisoukenikova
Nováček 8 příspěvků 20.04.13 00:18

Ahoj Gabčo,
bylo by fajn kdybychom něco podnikly! Klidně i nákupy, jestli ještě nemáš výbavičku :palec: Až budeš mít cestu do Brna, určitě se ozvi. Já mám většinu týdne čas, takže záleží jen na Tobě, kdy nás budeš chtít vidět :hug:

Karkulka 1
Kelišová 5515 příspěvků 20.04.13 07:27

@sarisoukenikova Ahojky z jake casti Brna jsi?

Carmen6
Ukecaná baba ;) 1362 příspěvků 20.04.13 09:34

@sarisoukenikova Ahojky, je mi 28 a mam skoro 6 mesicniho syna Deniska :lol: Jsem z Lisne, u prehrady mame zahradu, takze klidne muzem nekam vyrazit :D Kde bydlis ty?

sarisoukenikova
Nováček 8 příspěvků 21.04.13 21:08

Karkulka1 : ahoj jsem z centra. Máme byt kousek od sv. Anna…

sarisoukenikova
Nováček 8 příspěvků 21.04.13 21:11

Carmen6 : ahoj, jé tak to by bylo fakt super :palec: Denis a Deniska :D Tak během týdne, když bude hezké počasí bychom mohli něco podniknout, co Ty na to?

Dorka_X
Zasloužilá kecalka 746 příspěvků 21.04.13 21:38

@sarisoukenikova Ahoj holky, my bydlíme taky v centru Brna a jelikož náš tatínek pracuje na směny, tak se dost často o víkendech nudíme s dcerou samy. Ráda bych poznala někoho, s kým bychom mohly teď v létě vyrazit na výlet, ale třeba i na koupaliště nebo do herny..a hlavně by bydlel blízko nás..jelikož všechny kamarádky máme daleko, do centra jsme se přestěhovali teprve nedávno. Já mám 23 let a dceři budou v létě 2 roky a kdyby jste nás chtěli vzít do party, tak se ozvěte ;) :kytka:

sarisoukenikova
Nováček 8 příspěvků 21.04.13 22:34

Holky, tak co takhle domluvit nějakou hromadnou vyjížďku s kočárkama? :dance:

Carmen6
Ukecaná baba ;) 1362 příspěvků 22.04.13 18:13

Tak my jsme bohuzel onemocneli, takze az pozdeji :(

sarisoukenikova
Nováček 8 příspěvků 22.04.13 19:21

Carmen6: Nic se neděje, hlavně se brzy uzdravte! :kytka: Kdykoli budeš chtít někam vyrazit, prostě napiš a něco vymyslíme. Hlavně přeji brzké uzdravení, v takovém krásném počasí musíte být s Deniskem smutní, že marodíte. My jsme zatím malou nemocnou ještě neměli a jsem za to moc ráda.

Bábi Zlopočasná
Generální žvanilka 20742 příspěvků 22.04.13 19:24

@Carmen6 taky lisnacka, taky taky :mrgreen: Mam teda 7 mesacnu cacorku a dvaapolrocnu k nej.

sarisoukenikova
Nováček 8 příspěvků 22.04.13 19:43

Dorka_X: Ahoj, tak to jsme na tom docela podobně. I já jsem se teprve nedávno přestěhovala do centra a hledám nějakou kamarádku na vycházky s dětma. Partner sice má pro nás poměrně dost volného času a jsem za to moc ráda, ale bylo by skvělé trávit čas společně s dětmi pouze v ženském kruhu ;)

Pralinkaa
Kecalka 179 příspěvků 22.04.13 20:46

Ahoj holky, taky ráda poznám někoho na procházky a pokec;-) Je mi 28 let a mám roční holčičku.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Proč vyzkoušet čínskou medicínu? Rozhovor s Milanem Schirlem, terapeutem tradiční čínské medicíny

Tradiční medicína láká čím dál více lidí. Jaké problémy lze pomocí ní řešit,... číst dále >

S čím si hrají děti z královské rodiny? Kate přesně ví, čemu se vyhnout

Vévodkyně z Cambridge Kate Middleton je jednou z nejsledovanějších osobností... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tanga přestala být sexy. Ženy dávají přednost rafinovanějším střihům

Už žádný diskomfort a „ypsilon“ vykukující zpod lemu džín. Místo toho pohodlí... číst dále >

Preventivně jsem si nechala odstranit vaječníky, přiznala Applegateová

Před devíti lety Christině Applegateové (45) diagnostikovali rakovinu prsu a... číst dále >

Reklama