Hledá se maminka z Kuřimi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Michellita
Echt Kelišová 9565 příspěvků 23.09.14 19:14
Maminky z Kuřimi

Ahoj holky, hledám nějakou spřízněnou duši v Kuřimi na procházky s kočárky a na pokec. Je mi 33 let a máme zářijové miminko. Budu ráda, když se ozvete ;)

Reakce:
heluska11
Nováček 1 příspěvek 29.09.14 13:30

Já jsem z Kuřimi :)

Michellita
Echt Kelišová 9565 příspěvků 29.09.14 19:26

@heluska11 Ahoj :) A jak máš staré dítě/děti? :) Já bych byla ráda. A kde bydlíte?

regi_tomi
Povídálka 44 příspěvků 23.02.15 15:39
@Michellita píše:
Ahoj holky, hledám nějakou spřízněnou duši v Kuřimi na procházky s kočárky a na pokec. Je mi 33 let a máme zářijové miminko. Budu ráda, když se ozvete ;)

Ahojky, jsem z Kuřimi a mám holčičku (duben 2014) a 6ti ročního kluka. Jsi prosím na facebooku? Mám tam na profilu fotku mě a dětí, kdyžtak mrkni:-). Mezi moje koníčky patří samozřejmě děti, muž, cvičení, móda, nejsem ten typ jen probírat kapičky a sunar (to taky, ale ne pořád:-)), ale mám ráda zábavu, kino, výlety za nákupy :lol: taky moře, kafíčkování, courání po městě… jestli jsi na tom podobně, ozvi se :dance: :) :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Muž roku Jiří Kmoníček: Čekal jsem lechtivé zprávy, ale ne fotky penisu od muže

Nejkrásnější Muž Česka Jiří Kmoníček (24) je po vítězství v soutěži krásy na... číst dále >

Nevlastní sestra Aťky Janouškové na jejím pohřbu: Měla bych po ní dědit!

Poslední rozloučení s Aťkou Janouškovou přineslo jedno překvapení. Do... číst dále >