Hledá se starší mamča Frýdek-Místek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
valila
Stálice 68 příspěvků 16.10.14 15:58
Hledá se starší mamča Frýdek-Místek

Ahoj, najde se mamča z FM?
Mám 15 měsíční holčičku, které je samotné smutno a hledám někoho, kdo má taky přibližně staré mimi na občasné schůzky teď přes zimu třeba v herně, nebo i venku.

Reakce:
zrza8
Kecalka 357 příspěvků 16.10.14 17:06

Ahoj, mám 12 měsíční holčičku a rozhodně by mi bodla kámoška se skoro stejně starým dítkem :palec: akorát nevím, co myslíš tím „starší mamča“? Totiž-necítím se byt stara :jazyk:

valila
Stálice 68 příspěvků 16.10.14 21:59

No už jsem čtyřicítka.
Tak to je fajn, nejsem sice úplně tak z FM, bydlíme na Lučině, ale mohly bychom se sejít třeba příští týden, ve FM je nějaká herna Bambulka, nebo Lumpíkov - co Ty na to?

smejdka
Zasloužilá kecalka 518 příspěvků 16.10.14 22:02

Neke neke, kde to je? Ja teda bydlim v jiznach cechach, ale do fm jezdim za rodici, pochazim odtama. Ze bych tam se smrdoláa nekdy zaplula?

zrza8
Kecalka 357 příspěvků 17.10.14 07:31

@valila
ahooooj :D o bambulce jsem neslyšela, lumpikov znam, a jeste jsme tam nebyly. Pak je jeste herna v kine petra bezruce. V zadne jsme nebyly, tak to rady vyzkousime. Podle pocasi teda, ja jsem dost akcni a kdyz je venku hezky, bylo by mi lito byt zavrena v herne. Jinak mi je 27, jestli Ti to teda neva?

valila
Stálice 68 příspěvků 17.10.14 11:02

Neva.
Jen teď jsme nějaké špatné - po zánětu průdušek - pořád mi Vali chrčí, tak nevím, co bude.

Jinak pro druhou mamču - herny jsou nad Frýdečankou a druhá někde u kult.domu, taky jsem tam nikdy nebyla.

zrza8
Kecalka 357 příspěvků 17.10.14 15:15

Jasan, to my bychom neradi chytli, tak až budete ok, ozvěte se a něco podnikneme :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Hasta la vista, Dádo! Patrasová posouvá hranice svého instagramového bizáru

Brzy jí bude třiašedesát, svými selfíčky na Instagramu ale Dáda Patrasová... číst dále >

Kopřivová a Šafářová ve společné lóži: Holky si předávaly rady a zkušenosti

Obě žily v jiných světech, jedna profesionálně hrála tenis, druhá se snažila... číst dále >