Hledám kamáradku Chodov a okolí K. Varu

28.3.14 07:39

Hledam kamáradku Chodov a okoli K. varu

Ahojky, hledam nejakou kamaradku jsem z Chodov, pred casem jsem se sem nastehovala a zatim tu nikoho az na rodinu a pritele neznam, tak bych rada nekoho na pokecik, nejake to cviceni, nebo vymenu hadriku :) Jsem bezdetna, Je mi 22 let tak nejip nekoho v me vekove kategorii :) :D :dance:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5768
28.3.14 07:45

Já teda Chodovačka jsem, ale trochu starší a na poslednim tažení před porodem…Jsem zvědavá, kolik lidí se ti ozve, tady to asi bude s Chodovákama bída… :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
28.3.14 07:53

Tak uvidíme :D treba se nêkdo ozve s kym vyrazime :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7
28.3.14 08:13

Ahoj, jsem též z Chodova, ale již odrostlejší cvičenka s dětmi 8 a 2,5 roku. Přeji ti, ať najdeš spřízněnou duši

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4289
28.3.14 08:52

Ahoj jsem ze Sokolova, je mi 22 let, ale mám dvouměsíčního prcka… :) co jsem tak postřehla, tak tady moc holek ze západních Čech není a už vůbec ne bezdětných… :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5768
28.3.14 08:54

@Evolunka Tak mám uplně stejný pocit :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8285
28.3.14 08:56

Asi tak :) Ja Karlovy Vary a termin porodu 4/4/2014 :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7465
18.4.14 20:01

Ahoj já jsem z Chodova, je mi 36 a mám 6,5 měsíčního chlapečka.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7465
18.4.14 20:04

@ivanka.23 Mohla bych se tě zeptat, do jaké školky chodil tvůj starší a kam dáš mladšího? Vůbec nevím jakou školku vybrat :nevim:.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
170
29.5.14 15:07

Ahoj, hledám kamarádku/kamaráda pro sebe a moji holku (8 měsíců). Ráda bych zašla do herny či na cvičení, nebo jen tak na pokec.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8285
30.5.14 14:08
@DidierK píše:
Ahoj, hledám kamarádku/kamaráda pro sebe a moji holku (8 měsíců). Ráda bych zašla do herny či na cvičení, nebo jen tak na pokec.

A ty jsi odkud?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
170
30.5.14 15:13

Bydlím v Horním Slavkově, ale nevadí mi někam dojet. Chodím s malou na cvičení do Sokolova, rodinu máme v Mezirolí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
33
1.6.14 10:47

Já jsem z Nejdku ale taky mám dítě :mrgreen: za měsíc ročního synka :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8285
2.6.14 14:43
@DidierK píše:
Bydlím v Horním Slavkově, ale nevadí mi někam dojet. Chodím s malou na cvičení do Sokolova, rodinu máme v Mezirolí.

Ahoj :) Tak ja jsem primo z Varu a teoreticky mi taky nevadi, nekam dojet, tak se pak muzeme prostridat :) Jinak ja mam teprve 2 mesicni holcicku. Na jaky chodite cvico? Pokud teda budes chtit, budu rada, napis SZ a sejdeme se :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7
10.7.14 09:37

Jejda, až nyní jsem si všimla, dotazu co se školky týče. Starší chodil do 1.MŠ Zahradní a mladší tam též nastoupí…pracuji tam:-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová