Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Ahoj, nějak jsou už všechny kamarádky zadané a nebo mají rodiny, hledám někoho, nějakou holčinu, co by v Praze zašla na nějakou party, či do baru. Jsem naprosto snad normální holčina, se smyslem pro humor… ![]()
A tak hledáš na serveru pro maminky holčinu, co nemá rodinu a děti ![]()
@Antonie Bolavá
Jak nemám ráda FB, tak tady mi „like“ tlačítko vyloženě chybí ![]()
![]()
@Antonie Bolavá píše:
A tak hledáš na serveru pro maminky holčinu, co nemá rodinu a děti
Já se jí nedivím, že hledá tady. Jinde by se jí mohl ozvat nějaký úchyl, tady to snad budou číst až na výjimky jen ženy.
@enyf píše:
Já se jí nedivím, že hledá tady. Jinde by se jí mohl ozvat nějaký úchyl, tady to snad budou číst až na výjimky jen ženy.
To jo. Ale většinou ženy pro daný účel naprosto nepoužitelné ![]()
Si jen představuju jak k tomu došlo. To tak slečna seděla a přemýšlela s kým jít pařit. Všechny kámošky mají rodinu… Jé Emimino, diskusní server pro maminky, zaregistruju se tam a založím tam diskusi, kdo se mnou půjde na mejdan. Tam bude jistě fůra nezadaných a bezdětných holčin
![]()
@Antonie Bolavá píše:
A tak hledáš na serveru pro maminky holčinu, co nemá rodinu a děti
Já mám třeba dítě, ale odrostlé… ![]()
Akorát jsem starší ročník…
šla bych max na 80-90-ky do Lucerny…jako nějaký techno nebo hip hop fakt nedám…
![]()
@SIMONA1234 píše:
Já mám třeba dítě, ale odrostlé…
Akorát jsem starší ročník…![]()
šla bych max na 80-90-ky do Lucerny…jako nějaký techno nebo hip hop fakt nedám…
![]()
![]()
No vidíš. Tak akorát potvrzuješ moji teorii, že hledat tady je blbost. Buď to má děti, nebo je to stará rašple
![]()
@Antonie Bolavá píše:
No vidíš. Tak akorát potvrzuješ moji teorii, že hledat tady je blbost. Buď to má děti, nebo je to stará rašple![]()
Si drzá vosoba, víš to…???
Když na to přijde, tancuju i na stole…
![]()
@SIMONA1234 píše:
Si drzá vosoba, víš to…???![]()
Když na to přijde, tancuju i na stole…
![]()
![]()
Jj, to věřím. Starší ročníky to dělaj. I tchyně když se lízne ![]()
@Antonie Bolavá píše:Čůzo…
Jj, to věřím. Starší ročníky to dělaj. I tchyně když se lízne
Ahojík
Taky teď hledám někoho a moc ráda bych zašla někam na párty
Nechám Ti tu na sebe email a můžeme to případně pořešit tam
Zatím pa
Email: **
Editace adminem 20.5.2016 - odstraněn kontakt
Není to od věci
co když se sem někdo náhodou prokliká přes google?
Hledala jsem inzerát s kamarádkou a jsem tady ![]()
@Antonie Bolavá píše:
A tak hledáš na serveru pro maminky holčinu, co nemá rodinu a děti
Napadlo me to same… Ja dokud jsem nemela problem v tehu, tak jsem ani nejake emimino neznala
a tady jsou i bezdetny ![]()