Hledám kamarádku Praha 9 Vysočany

Napsat příspěvek
Velikost písma:
2234
5.5.14 14:26

@michejla chodíme ;) mám dvouměsíční holčičku, tak budeme rády, když se s prckem přidáte :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
77
5.5.14 14:35

Super, tak když vydržíte.. tak se k vám v červenci ráda přidám :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
137
6.5.14 08:26

Ahojky, určitě chodíme, můžeš se přidat, třeba zítra určo já půjdu cca po 1 hod, do soukromé zprávy můžeme napsat tel čísla :o) Eva

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2
14.5.14 14:40

Ahoj, mám 2 měsíčního chlapečka a ráda bych našla kamarádku(y) z Prahy 9 a nebo 8 na pravidelné procházky s kočárkem. Bydlím na Černém Mostě. Jestli by měl někdo zájem tak se ozvěte budu ráda :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
50
10.7.14 13:14

Tak vidim, ze se vsechny na prochazkach schazite a my jsme nejak mimo deni :-) tak az nekdy budete vyrazet na prochazku, dejte vedet a my radi dorazime ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
137
10.7.14 17:36

Ahoj a kam chodíš?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
77
3.9.14 19:15

Chodí někdo na procházku do Podvinného parku?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2234
3.9.14 21:09

@michejla jasně já i @Galvac přidáš se? ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
77
3.9.14 21:18

Ráda, jak často chodíte?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2234
4.9.14 16:33

@michejla jak kdy, záleží na domluvě, někdy párkrát v týdnu, někdy se to nesejde.. písni do SZ, domluvíme se třeba hned na příští týden, to se tam chystáme ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
137
6.9.14 18:43

Jojo, chystáme :o)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
137
26.9.14 18:28

Zdravím maminky s dětmi od 4m do 12m.

Našla jsem cvičení v Praze na Balabence pro děti v uvedeném věku, ale je nás tam málo :o( Nechcete se některá přidat, aby kurz od října otevřeli? Měli různé časy, mě vyhovovalo pondělí od 9h. Cenové cca 100 kč za lekci, což je ještě dobré… :o) Prosím, utvořme skupinku alespoň pěti maminek s dětmi, díky, Eva

update: už jsme tři, stačí 2 maminky s dětma, tak pište, počasí se už kazí :o)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
77
26.9.14 20:16

A kde na Balabence?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
137
27.9.14 08:15

Centrum Knoflík, součást základní školy, mají i www stránky, ale nejsou moc přehledné
http://yamaha.centrumknoflik.cz/
kurz Robátka

Šla by jste s námi? :o)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2
5.11.14 22:43

Ahoj, je to cviceni jeste aktualni? Hledam nejakou zabavu pro synka, ma 8 mesicu a jenom se mnou uz se hrozne nudi :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová