Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@michejla chodíme
mám dvouměsíční holčičku, tak budeme rády, když se s prckem přidáte ![]()
Super, tak když vydržíte.. tak se k vám v červenci ráda přidám ![]()
Ahojky, určitě chodíme, můžeš se přidat, třeba zítra určo já půjdu cca po 1 hod, do soukromé zprávy můžeme napsat tel čísla
) Eva
Ahoj, mám 2 měsíčního chlapečka a ráda bych našla kamarádku(y) z Prahy 9 a nebo 8 na pravidelné procházky s kočárkem. Bydlím na Černém Mostě. Jestli by měl někdo zájem tak se ozvěte budu ráda ![]()
Tak vidim, ze se vsechny na prochazkach schazite a my jsme nejak mimo deni
tak az nekdy budete vyrazet na prochazku, dejte vedet a my radi dorazime ![]()
@michejla jak kdy, záleží na domluvě, někdy párkrát v týdnu, někdy se to nesejde.. písni do SZ, domluvíme se třeba hned na příští týden, to se tam chystáme ![]()
Zdravím maminky s dětmi od 4m do 12m.
Našla jsem cvičení v Praze na Balabence pro děti v uvedeném věku, ale je nás tam málo
( Nechcete se některá přidat, aby kurz od října otevřeli? Měli různé časy, mě vyhovovalo pondělí od 9h. Cenové cca 100 kč za lekci, což je ještě dobré…
) Prosím, utvořme skupinku alespoň pěti maminek s dětmi, díky, Eva
update: už jsme tři, stačí 2 maminky s dětma, tak pište, počasí se už kazí
)
Centrum Knoflík, součást základní školy, mají i www stránky, ale nejsou moc přehledné
http://yamaha.centrumknoflik.cz/
kurz Robátka
Šla by jste s námi?
)
Ahoj, je to cviceni jeste aktualni? Hledam nejakou zabavu pro synka, ma 8 mesicu a jenom se mnou uz se hrozne nudi ![]()