Hledám kamarádku Příbram a okolí

Napsat příspěvek
Velikost písma:
154
27.4.14 18:12

@mounky23 nějak se domluvíme a vyrazime :) jen tenhle týden v Příbrami nebudu, odjíždím k rodičům, tak třeba ten příští?…
@Marlej vítáme tě :) do dětských koutků zatím nechodím až bude malá starší, zatím se vozí jen v kočárku… Jinak máš krásného chlapečka :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1219
27.4.14 20:11

@Mysicka82 určite :) napíšeme si ;) budu se těšit :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
154
27.4.14 20:35

@mounky23 taky se těším ;-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1946
27.4.14 20:52

@mounky23 hele jsem tu spokojena ale chybi mi tu kamaradky ale jinak se tu zije hezky, lidi jsou tu pratelstejsi nez v cr :mrgreen:
@Mysicka82 dekuju taky je to Pekny cislo :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
154
27.4.14 21:12

@Marlej až budeš v příbrami tak se ozvi a můžeme se sejít, jestli se ti bude chtít? :-)

Příspěvek upraven 27.04.14 v 21:14

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1946
27.4.14 21:13

@Mysicka82 budu tam na zacatku cervence 10 dni tak neco vymyslime :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
154
27.4.14 21:17

@Marlej ok budu s tím počítat :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1219
28.4.14 01:43

@Marlej právě každý kdo zije v zahraničí si stěžuje ze tam nemá kamarády tak proto se ptám jestli to tak máš taky :) ale věřím tomu že lidi jsou tam přátelský rozhodně vic než tady :lol: v červenci se k vam přidám jestli můžu :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10
5.5.14 13:51

Ahoj.to jsem rada ze se mi někdo ozval. no dlouho jsem tu nebyla furt je nějak málo času. rada bych se s tebou poznala teď jsem ještě na cestách ale příště pondělí budu v Pb když je hezky chodím a malou na hřiště na drkolnove u hřbitova vyhovovalo y příští pondělí dopo?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1946
5.5.14 14:40

@mounky23 urcite můžeš ja to budu psát tady kdy tam budu tak se muze připojit kdo bude chtít :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
154
5.5.14 15:58

@Nani1 Ahoj, jestli jsi myslela me, tak v pondeli by to šlo :lol: s malou chodím ven kolem 12h. vyhovuje? :-)

Příspěvek upraven 05.05.14 v 17:18

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
154
5.5.14 16:00

@mounky23 kdy dáme procházku? :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1219
5.5.14 18:12

@Mysicka82 ahojky mohla bych ve stredu nebo ve ctvrtek? tenhle tyden mam docela nabitej a ve stredu jeste nevim v kolik pac kdu do skoly na zkousku asi bude lepsi ten ctvrtek :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
154
5.5.14 19:32

@mounky23 ve čtvrtek bohužel nemůžu… Jedině pátek nebo příští týden :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1219
5.5.14 20:24

@Mysicka82 :( skoda a co ta streda?? A nebo fakt az pristi tyden :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová