Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@bublinek píše:
Ahoj, sobota u nás patří tátovi. Asi by se mu to moc nelibilo, kdyby jsem se s malou sebrala a šla na sraz, když se těší, že bude s náma. Takže pokud bychom se sešli přes týden bude to lepší, tedy pro nás.
Ani na 2 hoďky? Když by sis uvařila v pátek, tak by to třeba šlo, na oběd bys byla doma.
Nejde o vaření. Jsou spolu, hrají si nebo jdou na procházku. Takže sobota fakt ne, přes týden Ti to nevyjde?
@lenka davidova píše:
A pro ostatní holky: kdyžtak písněte, jestli dorazíte
u nás jsou víkendy taky tatínkovské. přes týden je to lepší. čas mi vyhovuje, nemůžu jen ve čtvrtek, to chodíme na plavání
Ahoj holky tak my by sme se k vam take radi pridali
Mne je 26 a jsem z poruby, pristehovala jsem se tady takze rada poznam nove lidy a mam 2,5r. chlapecka… Na srazik muzeme i pres tyden nebo pres vikend je nam to jedno ![]()
@banboche ahoj, a odkud jsi z Poruby? Taky mám 2,5letého kluka, zrovna dneska přesně má 2,5
ale navíc k tomu ještě jednoho mladšího.
Všechny zdravím
a my teda taky jsme o víkendu s tatínkem. Přes týden býváme s babičkou, ale ta je teď na delší dobu indisponovaná, takže řeším jak zabavit staršího. Příští týden má být hezky.
@jamrk píše:
Ahoj, tak tady brouzdám po netu a ráda bych se taky připojila, pokud se nějaký srázek podnikne, či už podnikl…jsem z Poruby, kousek od Sparu, mám chlapečka 4 měs…Pavli…teda, to je náhoda..jsi to ty?
No to víš, že jsem
![]()
@lenka davidova píše:
Co třeba tuto sobotu ráno??
Cetla jsem az ted a bohuzel u nas soboty taky neprichazeji v uvahu, jedine pres tyden dopoledne.
@andelka83 píše:
@banboche ahoj, a odkud jsi z Poruby? Taky mám 2,5letého kluka, zrovna dneska přesně má 2,5ale navíc k tomu ještě jednoho mladšího.Všechny zdravím
a my teda taky jsme o víkendu s tatínkem. Přes týden býváme s babičkou, ale ta je teď na delší dobu indisponovaná, takže řeším jak zabavit staršího. Příští týden má být hezky.
Jee tak to je supr jsem si myslela ze tady budeme nejstarsi
Bydlim kousek od globusu ale neni problem nekam docestovat ![]()
Holky tak co pres tyden dopoledne jit do toho centra??? co treba ve stredu v 9:30 v tom centru volneho casu naproti kaufu???:)
Já též. Půjdem pěšky, mimino snad usne a prospí se (je super že tam nejsou schody a můžu postavit kočár do chodby a nemusím ho vyndávat jako jinde), starší si pochodí a tam si pohraje (ale asi jen chvíli, moc ho to neba, ale apsoň bude mít program a změnu na dopoledne ), no a v 11. nejpozději vyrazíme domů.
Takže zatím to vedu v patrnosti a pokusíme se dorazit. ![]()
Jestli mi do toho nic nevleze, tak bych taky dorazila. V sobotu jsme se sešly nakonec 3 a procházka byla příjemná ![]()
Ja bych taky mohla… Jen mi jste napiste kde to presne je abych vedela ![]()