Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Milé maminky, hledáme kamarádku s prckem, nejlépe baculku, která se třeba stejně jako já snaží zhubnout.
Mám chlapečka, kterému je 2 a půl roku, a většina kámošek buď nemá náladu poslouchat řeči o dětech, sama děti nemá, nebo se prostě rozutekly po světě.
Budeme moc rádi
Veronika a Robinek
@Veronikaaaa píše:
Milé maminky, hledáme kamarádku s prckem, nejlépe baculku, která se třeba stejně jako já snaží zhubnout.
Mám chlapečka, kterému je 2 a půl roku, a většina kámošek buď nemá náladu poslouchat řeči o dětech, sama děti nemá, nebo se prostě rozutekly po světě.
Budeme moc rádi
Veronika a Robinek
Ahojky, já zrovna baculka moc nejsem ale po porodu mi zůstala všechna kila navíc a nejde to dolů at se snažím jakkoliv…jsem z Ostravy a malému je dnes 5.měsíců, většina kamarádek přestala být v kontaktu od narození malého, nebo samy mají děti ale nemají čas, přítel pořád v práci a já se synkem sama doma a procházky nás samotné nebaví…
@Pettule69 píše:
Ahojky, já zrovna baculka moc nejsem ale po porodu mi zůstala všechna kila navíc a nejde to dolů at se snažím jakkoliv…jsem z Ostravy a malému je dnes 5.měsíců, většina kamarádek přestala být v kontaktu od narození malého, nebo samy mají děti ale nemají čas, přítel pořád v práci a já se synkem sama doma a procházky nás samotné nebaví…
Ahoj Peťulko a všechno nejlepší k malinkému výročí chlapečka ![]()
Odkud jste? My jsme z Poruby
Ahoj, ja se zrovna budu do ostravy vracet po letech v zahranici, tak by mi maminka s prckem na kamaradeni moc bodla
syn ma 2r2m, ja mam par kilo taky navic, i kdyz baculka uplne nejsem, ale moje obleceni ve skrini zahali, protoze je mi dost male… budu se vracet ale az v rijnu… ![]()
@Pettule69 píše:
@Veronikaaaa DíkyMy jsme ze Zábřehu
kousek od Kino Luny
Jé tam jsem bydlela, mám tam rodinu na Lumumby ![]()
@liky píše:
Ahoj, ja se zrovna budu do ostravy vracet po letech v zahranici, tak by mi maminka s prckem na kamaradeni moc bodlasyn ma 2r2m, ja mam par kilo taky navic, i kdyz baculka uplne nejsem, ale moje obleceni ve skrini zahali, protoze je mi dost male… budu se vracet ale az v rijnu…
Jé to uteče a říjen bude pomalu klepat na vrátka
A kde v zahraničí jsi?
@Veronikaaaa píše:
Jé tam jsem bydlela, mám tam rodinu na Lumumby
jo přímo bydlím na P. Lumumby
![]()
@Pettule69 píše:
jo přímo bydlím na P. Lumumby![]()
Ty brďo a neznáme se?
Bydlíš tam od mala?
@Veronikaaaa píše:
Ty brďo a neznáme se?![]()
![]()
Bydlíš tam od mala?
Nevím jestli se známe, bydlím tu asi 5 let s přítelem ![]()
@Pettule69 píše:
Nevím jestli se známe, bydlím tu asi 5 let s přítelem
A tak zo se asi znát nebudeme, mamča bydlí hned u školky, ale nikdy jsem si nevšimla že by v okolí byl nový přírustek ![]()
@Veronikaaaa píše:
A tak zo se asi znát nebudeme, mamča bydlí hned u školky, ale nikdy jsem si nevšimla že by v okolí byl nový přírustek
podle toho u které školky jestli u Běláku nebo kousek od Luny
no já tu potkávám hodně mamin, takže přírůstků bude asi mnoho ![]()
Ahoj, ja bydlela kdysi na Volgogradske
a ted to bude spise Hrabuvka a Dubina
…
Ja bydlela bliz k hlavni silnici a do domava chodila na praxi…ale to je uz daaaavnooo. ja uz nejsem mlada maminka ![]()