Hledám mamču na MD na pokec - Bohumín

3088
10.9.13 13:47

Hledám mamču na MD na pokec - Bohumín

Hledám maminku z Bohumína, ideálně s dítkem kolem 2 let, ale může být jakýkoliv věk, budu ráda, když se některá ozve, děkuji :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2225
10.9.13 14:23

@Maty1989 Ahoj :mavam: Tož já(my) jsme z Bohumína a nikoho tu neznám :( Mám teda už dvě děti. První budou 3 a druhé půl roku.Zda to nevadí :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3088
10.9.13 14:28

@Ejmule Rozhodně ne, z jaké části jsi? :) Jde mi o procházky, případně chození na nějaké akce třeba, hernička, aktivity, cokoliv, abysme nebyly pořád s malou samy - 26 měsíců má :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2225
10.9.13 14:32

@Maty1989 Jsem z Nové Vsi a ty? Bydlíš v Bohumíně dlouho? Chodila jsem s malou do bobeše, jenže za každou návštěvu dávat 50kč je dost. A teď když už jsou dvě, chodíme na procházky a do parku, ale pořád se nemá s kým vyblbnout :?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3088
10.9.13 14:35

@Ejmule Jsme tu už 2,5 roku a teda nic moc. S kým jsem se seznámila, nikam to nevedlo :( Nad Bobešem a Slůnětem jsem uvažovala, ale také mě odradil ceník, takže jsem uznala, že hold budeme procházkovat a doma se zabavovat samy. Takže budu ráda, když třeba aspoň jednou týdně budu mít s kým „venčit“, případně třeba pokecat u kafe, cokoliv :) Malá má ráda děti, ale moc to nejde, u písku potkáme děti, ale já jen sedím, pár slov hodíme s maminama a konec :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3088
10.9.13 14:36

@Ejmule Proto ráda přijmu další samotářku, ať je nás více v klubu :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2225
10.9.13 14:40

@Maty1989 Tak my 4 roky a bavím se jen ze sousedkou, je jí sice 77 let, ale aspoň něco :mrgreen: Takže máš stejnou zkušenost s parkovýma maminama jako já :D A ty jsi přímo z centra? My jsme pro každou zábavu, chci chodit i s holkama plavat, jenže když je manžel v práci, tak můžeme jen víkendy a to bývá zase hodně lidí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3088
10.9.13 14:42

@Ejmule Do centra to mám asi 10 minut nejkratší cestou a Ty? :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2225
10.9.13 14:46

@Maty1989 já to mám delší, tak 40 minut když malá jde po svých, jinak 20 :D To je trest za to, že bydlíme v klídku :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2225
10.9.13 14:49

@Maty1989 Nevím jak moc to tu znáš, ale bydlíme blízko dálnice do PL. Ale dá se jít pěkně procházkou mezi polem, člověk se po cestě i nají :mrgreen: Rostou tu švestky, špendlíky, jablka, ostružiny 8)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3088
10.9.13 14:51

@Ejmule Extra to tu neznám :D Takže i více do centra chodíte? Můžeš mi do vzkazu napsat přiblížení, kde bydlíte? Stačí ulice poblíž, že bych si to zmapovala :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2225
10.9.13 14:57

@Maty1989 Do centra přímo málo kdy, spíše do parku ke koupáku a Lídlu. Chodila bych v centru i po obchůdcích, jenže s kočárkem nás vždy vyženou, nebo je schodiště. Tak aspoň člověk neutrácí :D A ty bydlíš někde poblíž Bily, Kaufu, Lídlu, Albertu?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3088
10.9.13 16:43

@Ejmule Bydlím kousek za vlakáčem :) Ale park taky nemám nejdál - ten u Lidlu :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2225
10.9.13 17:13

@Maty1989 vy tam máte soukromé školky, chtěla bych dát malou do Tovární nebo Bambina :D Ale vůbec nevím kde to Záblatí je :mrgreen: Kouknu do mapy ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3088
10.9.13 17:18

@Ejmule Koukni, není to daleko a školku mám hned u baráku, no :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová