Hledám náhradní maminku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.06.19 18:15
Hledam nahradni maminku

Ahoj holky, moc prosim je tu mezi Vami nejala nahradni maminka? Hledame ji…Nemuzeme mit s manzelem z genetickych duvodu vlastni miminko. dekuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
debra.morgan
Echt Kelišová 9520 příspěvků 22.06.19 18:22

Tohle ti stejne zavrou. dej sem tvuj nick nebo nejaky kontakt, at se ti muzou kdyztak ozvat do zpravy, anonymovi se tezko nekdo ozve.

xtrnj202
Povídálka 17 příspěvků 22.06.19 18:25

Dekuji za upozorneni. Prosim ozvete se mi do sz ":https://www.emimino.cz/…il/seznamcz/ Hledame nahradni maminku… Dekuji

edit adminem - umazán email. kontakt

sediza
Závislačka 2598 příspěvků 22.06.19 18:32

Stejné nechápu, proč tohle u nás není legální. Jestli ti nahore budou schopný schválit eutanázii, což je dle mého mnohem náročnější, tak nevim, proč by ženská legálně nemohla za peníze odnosit někomu dítě. Držím palce, ať někoho najdeš.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.06.19 18:57
@Anonymní píše:
Ahoj holky, moc prosim je tu mezi Vami nejala nahradni maminka? Hledame ji…Nemuzeme mit s manzelem z genetickych duvodu vlastni miminko. dekuji

Vždyť v jiné diskuzi píšeš, že máš 5mesicni miminko?

xtrnj202
Povídálka 17 příspěvků 22.06.19 19:00

Psala jsem z genetickych duvodu…prosim domyslete si to…je pro me velmi bolestne to rozebirat…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.06.19 19:15

@xtrnj202
Z genetických důvodů? To úplně nechápu. Hledáš dárkyni vajíčka (genetického materiálu) nebo ze zdravotních důvodů (např. nemáš dělohu nebo máš vadu bránící donosit dítě), sháníš ženu s dělohou, která ti donosí tvé biologické dítě - s tvým genetickým materiálem? Nebo kombinace obou - darované vajíčko a náhradní matka? Darovaná vajíčka nabízí reprodukční centra a na náhradní mateřství se můžeš zkusit zeptat na FB stránkách: Šance pro ženy bez dětí-náhradní mateřství.

Pavlička
Kelišová 5299 příspěvků 22.06.19 19:26

Zakladatelká má podle předchozích diskuzí půlroční miminko nějak nemocné.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34910 příspěvků 22.06.19 19:28

Taky mi ty geneticke duvody nedavaji smysl, ale smysl teto diskuse je najit nahradni matku, ne vsechny informovat o zdravotnim stavu zakladatelky. Predpokladam ze to v CAR probrala a nahradni materstvi je zrejme pro ne vhodnym resenim.

azaleila
Zasloužilá kecalka 628 příspěvků 40 inzerátů 22.06.19 19:29
@Pavlička píše:
Zakladatelká má podle předchozích diskuzí půlroční miminko nějak nemocné.

Také jsem to četla…

Tejule
Zasloužilá kecalka 956 příspěvků 22.06.19 20:36

Geneticky důvod znamená, že jsou oba prenaseci nějaké 1 nemoci, metabolické, mitochindrialni. To znamená, že jsou zdraví prenaseci, jim nic není, ale jejich dítě tou metabolickou nemoc bude mít. Prostě se potkali dva, co se potkat neměli, každý jsme prenasecem 12 nemoci a buď se trefis nebo ne. Tyto nemoci - pro příklad, kdyby někdo chtěl googlit metylmalonova acidurie a tyto nemoci - trochu jiné než znáte běžně, jsou velmi vzácné a většinou konci smrti. Zabývají se jimi pouze na KDDL v Praze ( jediné pracoviště v ČR) a pokud by ještě někoho něco zajímalo, mají spolek Metoděj - mezi tolika dětmi jediný. Běžná veřejnost o těchto nemocech neví. Vysvětlila jsem vám to dostatecne? Chápu, že v okolí nikoho nemáte, ale je dobré o tom vědět, že i todle se děje.

xtrnj202
Povídálka 17 příspěvků 22.06.19 21:25

Hledame nahradni maminku z duvodu, jak psala Tejule, bohuzel z genetickych duvodu mych i manzela…prosim detailne to rozebirat nechci, zazili jsme si toho uz moc. Dekuji za pochopeni.

Tejule
Zasloužilá kecalka 956 příspěvků 22.06.19 22:36
@xtrnj202 píše:
Hledame nahradni maminku z duvodu, jak psala Tejule, bohuzel z genetickych duvodu mych i manzela…prosim detailne to rozebirat nechci, zazili jsme si toho uz moc. Dekuji za pochopeni.

Doufám, že náhradní maminku, fér ženu najdeš. Hodně dlouho jsem tohoto byla součástí. Zazila, možná zazijes ( nevím zda tvé dítě žije) hodně zlého, beznaděj, velikou bolest, co si normální člověk nedovede představit. Nikdo tě nepochopí, neuciti to co cítíš ty. Jediné co za těch hodně let vím, todle se děje silným a hodně hodným lidem, nevím proč, možná proto, že to unesou? Nevím… Držte se. Když todle píšu, prehravaji se mi v hlavě příběhy, kterých jsem byla součástí. Hodně štěstí.

xtrnj202
Povídálka 17 příspěvků 22.06.19 22:47

@Tejule Mockrat dekuji za pochopeni, jsi strasne hodna. Prave pochopeni je to, co prave potrebujeme…zazivame s manzelem hrozne bolestne obdobi. Omlouvam se, nechci o tom mluvit, nemam silu. Nevis prosim o nejake fer nahradni mamince? Ty jsi ji nekdy byla?

Tejule
Zasloužilá kecalka 956 příspěvků 22.06.19 22:53

Ne já určitě ne, na to nemám povahu. Neznám žádnou, znám jen problematiku těchto nemocí, proto jsem i napsala příspěvek, aby tě moc neřešili.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama