Holky z paneláku.kde skladujete cukroví?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
69117
15.12.20 09:09

Prostě na balkóně postavím krabici na zem, tam je chladno, sluníčko tam nesvítí. Jo, výkyvy teplot budou, ale na sídlišti to dělají nejspíš skoro všichni, kdo pečou, a nějakou hromadnou epidemii salmonely si za čtyřicet let svého života fakt nepamatuju. Ono to nebude zas tak žhavý. Samozzřejmě to nepostavím na parapet jižního okna, kde je přes den dvaet a v noci minus deset, že.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
85476
15.12.20 09:14

Cely zivot jsme ho meli a mame na balkone. Bud v papirove krabici nebo keramickych miskach s poklici anebo plechove doze. Nebalili jsme to a v poradku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4155
15.12.20 09:44

Kamarádka v paneláku dávala cukroví na balkon. Už nedává. Předloni ji někdo balkon pěkně vybílil, asi tři dny před vánocema. Ukradli ji jak všechno cukroví, tak i ostatní co tam měla (limonády, některé „jedlé“ dárky atd.). A to bydlí ve třetím patře. Takhle vykradených bylo z té noci asi pět balkonů.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2653
15.12.20 09:50

Myslim, ze je vcelku jedno, jestli bydlis v panelaku/cihlaku/baraku. Proste vetsina bytu ma balkon, takze to das na balkon, kdyz balkon nemas, tak ti nejspis nezbyde nic jinyho, nez to narvat do lednice.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3265
15.12.20 09:56

Když jsem ještě bydlela v bytě, tak spizirna, lednice nebo balkon. Dost lidí to dává ale na ten balkon.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2602
15.12.20 10:03

V plastových krabičkách vyložených ubrouskem na balkone, přehodila jsem to prostěradlem ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6363
15.12.20 10:23
@Murka píše:
Kamarádka v paneláku dávala cukroví na balkon. Už nedává. Předloni ji někdo balkon pěkně vybílil, asi tři dny před vánocema. Ukradli ji jak všechno cukroví, tak i ostatní co tam měla (limonády, některé „jedlé“ dárky atd.). A to bydlí ve třetím patře. Takhle vykradených bylo z té noci asi pět balkonů.

To je už dost vysoko. Toto se děje třeba ve zvýšeném přízemí, ale třetí patro? :think: Nevím, jak by někdo šplhal do třetího patra (pokud není přístup např. z mezipatra, kde bývají balkony) na jiný balkon. Ještě bez záruky, že tam něco najde. :think:
Vím o případu, kdy takto měli lidi maso i salát na balkoně. Na Štědrý den to bylo fuč. Našli to pak o kus dál rozházené. :zed: :nevim:
Každopádně my bydlíme v sedmém patře. Tak můžu být v klidu. Na střechu se nedostanou (zamčeno). Nevěřím, že by se někdo vloupal na střechu jen proto, aby nám ukradl cukroví. :lol: Pití taky dáváme na balkon.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21914
15.12.20 11:25
@Bábrdl píše: :mrgreen: dělají to tak všichni, takže je potřeba se vymezit, chápu :mrgreen:

Vymezit se? Kvuli zenskym, co davaji cukrovi na balkon? 8o :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
74217
15.12.20 11:48

Ziju teda v baraku. Slepovane marmeladou a suche necham v garazi. Klidne by slo dat ven.
Ale vse nepecene a maslove, az to o vikendu naplnim kremy, tak to dam urcite do lednice.
Ze ono se strida chladno, teplo. Tohle stridani pocasi se mi nelibi pro cukrovi, kde je maslo.
Pouzivam sice rum, ze je stabilizator. Ale presto. Lednice maslove jisti vic.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4155
15.12.20 16:17
@Hořec píše:
To je už dost vysoko. Toto se děje třeba ve zvýšeném přízemí, ale třetí patro? :think: Nevím, jak by někdo šplhal do třetího patra (pokud není přístup např. z mezipatra, kde bývají balkony) na jiný balkon. Ještě bez záruky, že tam něco najde. :think:
Vím o případu, kdy takto měli lidi maso i salát na balkoně. Na Štědrý den to bylo fuč. Našli to pak o kus dál rozházené. :zed: :nevim:
Každopádně my bydlíme v sedmém patře. Tak můžu být v klidu. Na střechu se nedostanou (zamčeno). Nevěřím, že by se někdo vloupal na střechu jen proto, aby nám ukradl cukroví. :lol: Pití taky dáváme na balkon.

Právě že byla v klidu, kdo by lezl do třetího patra, že jo?
Prý pak ty „lupiče“ chytli, měli takto vybrat asi patnáct balkónů v různých domech. Z jednoho balkónu si odnesli i jízdní kolo a koloběžku. Škoda byla tehdy přes sto padesát tisíc. Prý si balkóny obhlíželi a vytipovávali několik dní předem pomocí dalekohledu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5814
15.12.20 20:54

… nebydlíme v bytě, ale v domě - v garáži máme lednici, tak všechno ukládám tam, kromě laskonek - ty nechávám v prádelně, měly by být v suchu… :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
69117
15.12.20 21:53
@Krissttie píše: … nebydlíme v bytě, ale v domě - v garáži máme lednici, tak všechno ukládám tam, kromě laskonek - ty nechávám v prádelně, měly by být v suchu… :)

Což je naprosto geniální odpověď na otázku - holky z paneláku, kde skladujete cukroví ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5814
15.12.20 23:51
@ugluk píše:
Což je naprosto geniální odpověď na otázku - holky z paneláku, kde skladujete cukroví ;)
… to je nepochybně pravda :palec:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová