Hrabe mi v karantene

Anonymní
15.2.21 08:06

Hrabe mi v karantene

Byli jsme v naší rodině jeden po druhém Covid pozitivní, mám dvě malé školkové děti. Obě děti pozitivní, bez příznaků, jsou kvůli nám zavření doma už 18 dní v izolaci. Nám je špatně, měli jsme lehký průběh COVIDu ale přesto je to svinstvo, chtěla bych odpočívat. Děti jsou už tak znuzené že po sobě skáčou a běhají po obýváku a jeden druhého praštil tak že mu teče krev z nosu. Snažím se celou dobu se dětem věnovat ale jakožto nemocná nemůžu od rána do večera vymýšlet zábavu. Manžel už je taky na nervy a stále se hádáme. Někdo nějaká slova podpory? Ještě 5 dní a budeme snad moct ven.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19406
15.2.21 08:13

Je to nevýchovné, ale - pustit televizi, počítač - pohádky na you tube

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18971
15.2.21 08:17

My jsme tím naštěstí prošli prakticky najednou, ale i tak nám to hodilo 14dní doma. Já jsem na tom byla celkem blbě, takže se pár dní staral jen manžel, potom jsme se v péči o smráďata střídali, jinak by nám hráblo. Jeden se zašil do ložnice a druhej to krotil. Nežinýrovala jsem se jim pustit pohádky a do ruky strčit čokoládu. Moje duševní zdraví bylo přednější než zásady. Navíc nám kolem domu chodili děti sáňkovat, takže ty naše ještě fňukaly, že chtějí taky, no prostě na budku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15462
15.2.21 08:19

Děti ukotvit k TV, PC, tabletu a pod. a nevyčítat si to. Co taky jiného. Pokud jste v bytě a nemůžou tudíž ani na zahradu, tak chápu tvojí frustraci. Vydržte! :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1683
15.2.21 08:21

Prarodiče už taky měli Covid? Já vím, že by se to nemělo, ale poprosila bych babičky, jestli by děti nevzali aspon na hodinu ven(ne mezi lidi samozřejmě, ale třeba do lesa, na boby). To by nešlo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K82
1456
15.2.21 08:34

A máte respiratory a auto? Co se bezpečné obalit a odjet někam za město na hodku ven mimo lidi? Ten z vás, komu je méně špatně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
607
15.2.21 08:34

@Blue2 „inteligence“ některých lidí nemá meze… fakt bys lidi, co mají být v izolaci, šupla zrovna důchodcům, ať je vezmou ven? :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13003
15.2.21 08:37

Dva nevybití satani musi byt horší nez covid :hug: Jak radí holky, maraton pohádek nebo cokoliv jinak omezovaneho, cílem je přežít. Držte se!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.2.21 08:39

Televize, PC, tablet… Když je nejhůř, klidně dám celý den u TV a pouštíme si nějakou sérii…syna baví dokumenty o dinosaurech, dceru Barbie pohádky… nebo je holt nechám udělat bordel, no… a jako že to pak stojí za to!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1832
15.2.21 08:43

Ahoj, prozivame to podobne. Jsme zavreni v karantene zatim 11 dni. Dedem nic neni. Me by dnes mela koncit a manzel s detmi jeste do stredy. Me uz je dobre, tak vezmu deti probehnout na pole. Kazdemu se vyhnem. Kdyz nam oboum nebylo dobre, tak jeden se staral o deti a druhy se zavrel do loznice a spal/odpocival a po par hodinach stridani. Televize taky bezi mnohem vic nez obvykle. Musime to prezit. Je to narocny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1683
15.2.21 08:44
@Midaku píše:
@Blue2 „inteligence“ některých lidí nemá meze… fakt bys lidi, co mají být v izolaci, šupla zrovna důchodcům, ať je vezmou ven? :zed:

Vždyť jsem se ptala zakladatelky, jestli už to prarodiče měli, protože psala, že to měla celá rodina. Jsem věděla, že se někdo ozve :). V tom lese to může někdo chytit nebo nějak nechápu tvůj příspěvek? Nebo jak tu někdo psal, vzít respirátor, přeject autem někam mimo civilizaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18971
15.2.21 08:51

@Blue2 @K82 proberte se, jsou v izolaci a z domu nesmí vystrčit ani nos. Rady dát dítě prarodičům nebo jet na výlet… :roll:. Holky, vám přeskočilo nebo už rok žijete na Marsu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15462
15.2.21 08:52
@Blue2 píše:
Vždyť jsem se ptala zakladatelky, jestli už to prarodiče měli, protože psala, že to měla celá rodina. Jsem věděla, že se někdo ozve :). V tom lese to může někdo chytit nebo nějak nechápu tvůj příspěvek? Nebo jak tu někdo psal, vzít respirátor, přeject autem někam mimo civilizaci.

I člověk, který už to měl, může být po kontaktu s pozitivním přenašeč. Navíc to, že to měli, neznamená, že mají pořád protilátky. Kámoška je neměla po 6ti týdnech a to měla docela těžší průběh.. Sakra lidi, takhle se z toho fakt nevyhrabem do léta :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2246
15.2.21 08:54
@Blue2 píše:

A co jestli to měli? Vždyť to můžou chytit znova a opravdu dříve, než po těch 3 měsících 🤷‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1683
15.2.21 08:55
@Janli píše:
@Blue2 @K82 proberte se, jsou v izolaci a z domu nesmí vystrčit ani nos. Rady dát dítě prarodičům nebo jet na výlet… :roll:. Holky, vám přeskočilo nebo už rok žijete na Marsu?

Já nevím no, ty bys pravdu nevzala děti ani na pole za barák, když bys věděla, že tam nikoho nepotkáte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat