Hromadné označování na FB

17630
7.2.14 14:47

hromadné označování na FB

Zdravím. Jen jsem se chtěla zeptat, komu to ještě vadí. Nebo teda mě to spíš mrzí. Dneska mám svátek a někteří přátelé mě prostě označí s hromadou jiných Veronik, které znají a vylepí to na zeď. To by jim ty ruce upadly, aby napsali jen mně? Zase těch Veronik neznají sto, aby to dalo takovou práci. Nebo ať mi nepřejí vůbec, já to nepotřebuju. Sama si málokdy vzpomenu na něčí svátek nebo narozeniny. Pak mě hanba fackuje, ale tohle je tak šíleně neosobní a mně je to pak akorát líto, že třeba kamarádce, kterou znám pětadvacet let, stojím leda za hromadnou zprávu. Kdyby se za to platilo, tak dobrá…
Já to beru jako by mi ten člověk prostě nepopřál a ani nemám chuť na to odpovídat :? Takže zakládám téma, které je více méně k ničemu, ale aspoň jsem se vykecala

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17630
7.2.14 14:48

A teď nevím proč mi to skočilo do tématu jak obléct :think: Asi jsem fakt rozhozená, politujte mě :,(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
72725
7.2.14 14:49

@Antonie Bolavá :hug: :hug: notááák.. jsou to prostě lenoši :cert: Klid.. mi ani nikdo nepřeje a přežívam to.. nehledě na to, že mam např vypnuté narozky.. kdo si má vzpomenout, písne sám - např smsku, nebo zavolá. Kdo ne, ať si trhne :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24146
7.2.14 14:51

@Antonie Bolavá no mě hromadné označování vadí taky, naštěstí bývám označována max. na Vánoce a na Nový rok

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17630
7.2.14 14:51

@martina.se no právě, kdyby mi teda aspoň nepřáli vůbec :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
27281
7.2.14 14:51

Mě je tohle celkem jedno… já to teda nedělám. Píšu vždycky konkrétně, ale to asi tím, že mi to přijde takové osobnější. Ale když jsem někde takhle já označená tak vždycky poděkuju (hromadně s ostatními) a své označení odeberu… :roll:
Třeba svoje datum narození ani nemám na FB uvedeno. Strašně mě zajímalo kolik kamarádek si vzpomene aniž by je na moje narozeniny upozornil FB… kromě rodiny byly 2! :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24146
7.2.14 14:51

@Antonie Bolavá a jináč všechno NEJ k svátku :kytka: :kytka: :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17630
7.2.14 14:51

@Liren no ty vánoční jsou úplně nejhorší
a děkuju :)

Příspěvek upraven 07.02.14 v 14:52

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
72725
7.2.14 14:52
@Antonie Bolavá píše:
@martina.se no právě, kdyby mi teda aspoň nepřáli vůbec :zed:

njn.. prostě je to pro ty lidi jednodužší :nevim: já toto např nedělám. Na svátky nepřeju vůbec, na narozky posílám smsky (pokud to nejsou vyjímky ala jen internetoví přátelé). :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7.2.14 14:53

@Antonie Bolavá Já to mám taky tak. Dneska jsem taky dostala hromadné označení k svátku. Ale dva lidičky si na mě vzpoměli i samostatně. Nic si z toho nedělěj. Nechce se jim to rozepisovat, takhle to mají lehčí. A dodatečně: Všechno nejlepší ke svátečku!!! :kytka: :kytka: :kytka: :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12154
7.2.14 14:53

@Antonie Bolavá :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:
Nebuď smutná :kytka:.
Budeš bolavá pak. :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11522
7.2.14 14:56

@Antonie Bolavá vsechno nejlepsi Verunko :kytka:
a nic si z toho nedelej, cas jsou penize a je to proste rychlejsi :lol: kasli na to ;) nereaguj, a bez to oslavit s nekym kdo si vzpomene i bez facebooku ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7.2.14 14:57

Já jsem to třeba musela připomenout manželovi dnes. Takjsem ho jen naťukla, a on na to: " A jo, ty vlastně budeš mít v pátek ten svátek!! " Chudák, ani nevěděl, že pátek je dneska…tak jsem se zasmála hned po ránu.. :mrgreen: :mrgreen: Ber to s nadhledem.. :pankac: :pankac:

Příspěvek upraven 07.02.14 v 14:57

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13503
7.2.14 14:57

@Antonie Bolavá mooooc te lituji a jen pro tebe!!! Vsechno nejlepsi k svatku :hug: :hug: :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12154
7.2.14 14:57

Veronika svátek má,
přejeme štěstí, lásku.
Ona nám pak zamává,
ať už nemá vrásku.

:kytka: :kytka: :kytka:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová