Hromadný dárek pro učitelky v MŠ

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1344
21.6.22 13:32

Hromadný dárek pro učitelky v MŠ

Holky, co poradíte? Ke konci školního roku…
Minulý rok jsem ozdobila bedýnku a naplnila ji drobnou kosmetikou a krabičkami čaje…
Vypadalo to moc hezky. Letos bych chtěla něco podobného, ale čaje už asi ne…
Učitelek je pět a různě se střídají, neznám vkus každé z nich, tak bych to zase chtěla vyřešit podobně…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
60024
21.6.22 13:42

Jeden rok jsem ve vlastní zahrádce natrhala levandule a každé učitelce, asistence, kuchařkám, uklízečkám, které dětem pomáhají, pracuji s nimi ve školce. Jsem uvázala stejnou levandulovou kytku. A v Pepcu prodávají takové malinké tašky. Tak do každé nějaký mix. pralinek a oříšků.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60024
21.6.22 13:44

Už mám dávno děti ve škole. A budeme kupovat ananas a Toffife nebo Merci asi letos.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1018
21.6.22 13:59

Já dávám dárkovou tašku v ní kafe jak rozpustné tak turka, čaje ovocné velké balení, bonboniéru, domácí med a víno. Myslím, že tím potěším všechny ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5672
21.6.22 14:09

@tajnaorient čaje, bonboniera, to je takové univerzalni. Ale s tím kafem je to osemetne :lol: ne každý pije rozpustné nebo už namlete, my třeba využijeme jen zrnkovou a kdybych dostala predem namletou a rozpustnou, musela bych vymyslet, co s tím, v mem okruhu všichni jedem v té zrnkove :lol: :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1018
21.6.22 14:21

@Semtex tak je jich tam 7 tak snad ne každá bude pít zrnkovou, asi si to ještě zjistím přes známou co tam dělá v kuchyni :mrgreen: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60024
21.6.22 14:30

Když společný dar. Tak si myslím, že se zrnková upotřebí. My jsme ve škole. V každé sborovně mají kávovar na zrnkovou kávu. Pořád se domlouvají, kdo přinese zásobu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74659
21.6.22 14:42
@Semtex píše:
@tajnaorient čaje, bonboniera, to je takové univerzalni. Ale s tím kafem je to osemetne :lol: ne každý pije rozpustné nebo už namlete, my třeba využijeme jen zrnkovou a kdybych dostala predem namletou a rozpustnou, musela bych vymyslet, co s tím, v mem okruhu všichni jedem v té zrnkove :lol: :P

Ale tak to samé máš s čajem a bomboskou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1018
21.6.22 15:14

Děvčata nemají kávovar jedou klasiku tak je to dobrý :lol: právě jsem se ptala, každopádně děkuji za upozornění :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
309
21.6.22 18:41

My budeme davat syrovou misu. Super pohosteni pro vsechny a vloni to melo obrovsky uspech :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1018
21.6.22 19:10

@Kacenka.k8 hm to zní taky moc dobře :think: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1188
23.6.22 22:02

Vzhledem k trvanlivosti dám do dárkové tašky čaje, oříšky sušené ovoce atd

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1344
23.6.22 22:34

Holky díky, vidím to zase na ty čaje, přidám oříšky a suš. ovoce…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat