Hubnutí s vitamíny?

534
17.11.05 20:03

hubnutí s vitamínama?

pročítala sem starší diskuze a narazila sem na hubnutí.píše se tam ,že se po vitamínech(pro těhotné a kojící přibírá)už sem o tom něco slyšela.
myslíte že je to tak?nebo sou to jen pověry?
mám 11kilo navrch a drží se mě jak klíště!kojím a mám užívat všemožné vitamíny tak to teda eště přiberu nebo co..??
jak jte to měli vy? :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

534
23.11.05 21:17

asi sou tady jinak všeci hubení… :D :D :D :D 8O

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
99
23.11.05 22:25

Nejsou!!! :lol:
Já teda ne.....po porodu jsem měla 10 kg navrch (přibrala jsem v těhu 25! 8O )…jenže teď jsem přibrala dalších 5 kg…takže celkem suma sumárum 15 kg více než před těhu! Je teda fakt, že večer, když malá usne, tak si prostě neodpustím čokošku :roll: - takže se v podstatě nemám co divit, že. Doufám, že jsem ten typ, který zhubne po ukončení kojení - DOUFÁM.
Ježíš, to je zmatený…jen jsem chtěla napsat, že si myslím, že vitamínama to není. Buď se kojením hubne - nebo se hubne po skončení kojení(SNAD)
Hezký večer a kilům zmar!!
J+A

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
534
24.11.05 11:12

anyzko- tak to jsme na tom úplně stejně.nejdřív sem doufala,že zhubnu jak budu kojit..a ono pořád nic..tak teď si namlouvám,že teda až kojit přestanu..no musíme se nečím uklidňovat,ale co pak…někde v hloubi tuším ,že výmluvi docházejí… :D :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
99
24.11.05 12:02

Ahoj Bobeši,
pokud to nepůjde samo :lol: po ukončení kojení, tak nám holt nezbyde nic jiného než nežrat a cvičit :) . To je můj osvědčený recept. Jen nevím, kdo se bude starat o mou malou prcinku až půjdu cvičit. Ale nějak se to bude muset udělat. Mám totiž plný šatník hezkých věcí do kterých se ale vůbec nevejdu!!! Chjo.....zatím to neřeším…kojím.
A když nezhubnem, tak co, máme krásné zdravé děti! A to je hlavní.
Pá Jana a Aninka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
377
25.11.05 10:05

Ahoj, já v těhotenství přibrala 17 kg, a to jsem pořád někde chodila. V porodnici jsem vlezla na váhu a zjistila, že jsem tam nechala jen 3 kg. Naštěstí to bylo v létě, tak jsem nemusela kupovat nové kalhoty a odchodila to v kraťasech na gumu a jiných volnějších věcech. POstupně to šlo dolů celkem samo a to jsem se jídlu věnovala docela dost ( a věnuji doteď), protože ještě plně kojím. Všech 17 kg jsem shodila asi po 3,5 měsících. Nemusela jsem kupovat nový šatník :D . Samozřejmě , jakmile jsem mohla, opět jsem začala jezdit na koni, hodně chodím ven s kočárem( z kopečka do kopečka ) a snažím se nesedět doma. Rozhodně bych ale váhu neřešila nějakýma dietama, pokud kojíš. Každý je jiný. Vitaminy pro těhotné a kojící beru tak ob 2 dny. A to ne pravidelně. Pokud máš možnost, choď hodně na procházky. Je to lepší, než v tělocvičně. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18231
25.11.05 10:34

Kamaradka je snazilka a bere Calibrum BabyPlan a pribrala 5 kilo, pritom se stravuje normalne jako driv a i pravidelne aerobikuje. Jeji mama je zdravotni sestra a koukala na slozeni a je tam hodne vitaminu B (jsem laik, tak me kdyztak opravte), ktery podporuje chut k jidlu. A pokud se nepletu tak kyselina listova je snad taky naky druh vitaminu B nebo je to blbost?
Me doktor radil v poslednim trimestru brat tehu vitaminy jednou za dva az tri dny. Dcera mela porodni vahu 3,90 a behem kojeni jsem taky brala tyhle vitaminy maximalne jednou za dva tri dny. Celkem jsem v tehotenstvi pribrala nejdriv 12 kilo, pak za poslednich 14 dni 2 kila sly dolu samy, takze do porodnice jsem sla s 10 kily navic a odchazela jsem s peti navic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
23.8.13 05:45

Ahoj, dotaz k hubnutí přirozenou cestou, ideálně na zdejší Dr. Co je třeba za přípravky, aby hubnutí poškodilo tělo co nejméně? Vápník, vitamíny, hořčík. Ještě něco dalšího? Podotýkám, že energie mám uložené spoustu, takže je z čeho brát. Piju dostatečně. Pro hnidopichy, jedná se o psychický stav, kdy je mi jen při pomyšlení na jídlo špatně. Nejím zatím třetí den. Alkohol nepiju. Spánku první dvě noci nedostatek, včera jsem šel spát v osm a celkem jsem zabral, takže něco naspáno mám. Přes den musím normálně fungovat (práce).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35736
23.8.13 06:05

Chapu dobre, ze mas nejakej stres, nemuzes jist a nechces si zhuntovat zdravi? To tak asi nejakej multak, na obale je tam, jake maji procento DDD, takze brat tech tablet klidne vic. Ale osobne bych ti doporucila pit ovocne stavy, maji hodne cukru, tedy energie i vitaminu a na preziti kratsiho obdobi ti to staci, bez bilkovin a tuku nejaky cas prezijes. Kdyby to ale trvalo dyl, tak supej k doktorce pro anrtidepresiva. A jestli se ve skrytu duse radujes, ze alespon zhubnes, tak neraduj, jakmile se to da do kupy a zacnes normalne jist, vaha vyleti budes se divit jak rychle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
23.8.13 06:11

@Pudloslava Neraduju se, ale na škodu to není. Z cukru se mi taky nedělá dobře. Tuky taky moc nechci. Bílkoviny v prášku nějaký jsou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
23.8.13 06:12

A na prášky jsem nikdy moc nebyl :-D Je to prostě nějaká momentální etapa v životě, která buď odezní, nebo ne. To teď tolik neřeším. Jde o to, aby se to na těle podepsalo co nejméně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35736
23.8.13 06:18

@cukratuk bilkoviny v prasku koupis nekde v posilovne nebo na internetu ale silne ti nedoporucuji zavest se na bilkovinnou stravu. To je fakt dobry pro lidi v treningu a i oni berou energii z cukru. Bilkoviny jsou stavebni material, a pokud je budes spalovat na energii, tak mas jednak dost maly vytezek a jednak zatizis organismus dusikatymi metabolity. To uz radej pij vodu a jez tablety. Mozna tak mliko, pokud ti chutna, to je celkem vyvazena strava.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
23.8.13 06:33

OK, díky, to jsem potřeboval s někým zkonzultovat. Mliko akorát do kafe, ale je jasný, že proteiny budou chybět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
820
23.8.13 09:19

Cpu se vitamínama horem dole - pravidelné kůry vitamínu B, dlouhodobě Chlorellu, občas rakytníkový olej a váha - ehm…51 kg/164 cm (40 let).

Spíš správné a zdravné stravování hraje prim. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35461
13.3.18 08:01

@Frejicka @admin Ahoj, určitě ti místní uživatelky dotazník rády vyplní, k tomuto je tu určena tato diskuze. diskuze . Bude nejspíš přesunuto tam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama