Hubnutí po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Alenagaborova
Povídálka 14 příspěvků 13.06.19 23:18
Hubnutim

Ahoj, chtela bych se zeptat jak se van darilo hubnout po porodu?
Jsem uz 3mesice od porodu, a vubec se mi nedari hubnout naopak citim ze spise pribiram :(
Ja tedy nekojim, nejspis to bude i tim.
Mate nejake zkusenosti?
Co pomohlo? apod. Diky

Reakce:
Petra Vlckova
Povídálka 14 příspěvků 13.06.19 23:34

Tak to se rada pridam jestli nevadi. Ja po porodu sem 14 mesicu a mam 10kg stale nahore a i kdyz beham jim jak mam vaha se ani nehne. Takte uz sem zoufala

LaraA
Zasloužilá kecalka 810 příspěvků 1 inzerát 13.06.19 23:51

Pohyb a spravne jidlo ve správném mnozstvi. chvili si zapisuj, co jíš a kolik toho je. ja se nestačila divit, kolik je kalorií treba v seminkach, co jsem sypala do jogurtu.

Alenagaborova
Povídálka 14 příspěvků 14.06.19 06:29

@LaraA casto ctu Nebo se divam na jste co jite podle me tam jsou dost dobre rady.Jen by me zajimalo jestli si hlidat Kcal(kalorie) Nebo koukat kolik ceho je (tuky, sacharidy apod..).
A hlavne kolik Toho mnozstvi?
Uz jsem s Toho zoufala:(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.06.19 09:43

Ahoj já jsem sice už 2roky po porodu ale trápí mě to samé…tedy ted po 14dnech mám dole 3,8kg a cm jdou hodně taky, ale u mě to je ted fakt velkým pohybem, stravování za 3 :lol:.nebaví mě počítat ani vážit, poradím ti dávej si porce na malý talířek :-)
Ráno krajíc chleba s vajíčkovou pomazánkou nebo šunku, sýr, zeleninu k tomu nebo pokud máš ráda sladké snídaně tak nějakou kaši, palačinku,
na sváču třeba 2mandarinky, jablko, oříšky
na oběd. já miluji kuřecí prsa se zeleninou, filé na másle s porkem, atd. přílohy jen občas..vařený brambor 2ks, těstoviny semolinové hrst syrových. Vše lze udělat zdravě i řízek s bram. salátem.-)
Svačina II. kefír, podmáslí, ovocný kokteil(mléko+jahody/banán, chia semínka rozmixovat)..nebo tvaroh na slano/sladko
večeře:nějaký salát nebo to co na oběd..pečivo žitné, hodně pít čisté vody..já vím, že zrovna radí obézní žena…ale třeba ti to trošku pomuže.-)

Lynette
Echt Kelišová 8715 příspěvků 14.06.19 09:47

Kdo chodí celý den s kočárkem podle mě musí hubnout. :think: a co se jídla týče tak každý den ovoce zeleninu, kefír, maso nebo vejce - vynech potraviny co obsahují bílý cukr. A víc není potřeba nic řešit.

Alenagaborova
Povídálka 14 příspěvků 14.06.19 10:16
@Anonymní píše:
Ahoj já jsem sice už 2roky po porodu ale trápí mě to samé…tedy ted po 14dnech mám dole 3,8kg a cm jdou hodně taky, ale u mě to je ted fakt velkým pohybem, stravování za 3 :lol:.nebaví mě počítat ani vážit, poradím ti dávej si porce na malý talířek :-)
Ráno krajíc chleba s vajíčkovou pomazánkou nebo šunku, sýr, zeleninu k tomu nebo pokud máš ráda sladké snídaně tak nějakou kaši, palačinku,
na sváču třeba 2mandarinky, jablko, oříšky
na oběd. já miluji kuřecí prsa se zeleninou, filé na másle s porkem, atd. přílohy jen občas..vařený brambor 2ks, těstoviny semolinové hrst syrových. Vše lze udělat zdravě i řízek s bram. salátem.-)
Svačina II. kefír, podmáslí, ovocný kokteil(mléko+jahody/banán, chia semínka rozmixovat)..nebo tvaroh na slano/sladko
večeře:nějaký salát nebo to co na oběd..pečivo žitné, hodně pít čisté vody..já vím, že zrovna radí obézní žena…ale třeba ti to trošku pomuže.-)

Dekuju..za radu zkusim a uvidim diky moc

zuzikka
Ukecaná baba ;) 1395 příspěvků 12 inzerátů 14.06.19 11:10

Pronajmi si zahrádku a každý den na ní 3 hoďky makej a uvidíš jak to půjde samo :palec: Ani v tom jídle se nebudeš muset omezovat. A když vynecháš svačiny tak to půjde ještě rychleji 8)

Uživatel je onlinelachtanice86
Echt Kelišová 8054 příspěvků 14.06.19 11:28

@Alenagaborova jsem po porodu půl roku. Nekojila jsem už i beru ha. A hubnu. Na začátku těhotenství jsem měla 64,5kg, rodit jsem šla s 72,5kg a dnes mam 59kg. Porad je to jen prijem x výdej.

VeruDol
Kecalka 107 příspěvků 14.06.19 14:33

Já během těhotenství přibrala 25 kg, teď jsem 5 měsíců po porodu a do mé váhy mi zbývá 5 kg. Řekla jsem si, že do roku chci mít svou váhu, takže po 2 měsících jsem začala pravidelně alespoň 3× týdně cvičit zhruba po půl hodině a dlouhé procházky rychlou chůzí. Jím pravidelně, ale dietně říct nemůžu. Ten pohyb mě opravdu nebaví, ale to, že se s kily navíc necítím je velká motivace, dělám to jen a jen pro sebe. ;)

Váš příspěvek
Reklama