Barva, která obarví jen bílé vlasy

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sonnys
Ukecaná baba ;) 1036 příspěvků 09.06.19 18:29
Barva, která obarví jen bílé vlasy

Ahoj, chtěla jsem se zeptat jestli by tu nebyla nějaká kadeřnice nebo jiná dobrá duše co by poradila, jaká co možná nejsvětlejší barva na vlasy neobsahuje zesvětlovač? Chtěla bych zakrýt pár bílých vlasů, ale neměnit odstín a barvu nikdy nebarvených vlasů :think:. Jediné co mě napadlo použít nějakou blond bez zesvětlovače nebo nejsvětlejší hnědou? Nevíte prosím o něčem?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineKriss Tina
Extra třída :D 10657 příspěvků 09.06.19 18:31

No musíš koupit barvu a ne odbarvovac, ale nějak nechápu jak to myslíš :think: logicky ať koupíš cokoliv a dáš to na přírodní vlasy, tak to obarvi ty sediny i přírodní vlasy :nevim:

Aduš8
Závislačka 4782 příspěvků 09.06.19 18:45

Každá barva obsahuje slabý peroxid, pro obarvení šedivých vlasů a zároveň zachování původní barvy navštiv kadeřnici, barva z obchodu ti nikdy nechytne tak, jak vypadá na obrázku. Kadeřnice bude schopna namíchat přesně tvůj odstín.

sonnys
Ukecaná baba ;) 1036 příspěvků 09.06.19 18:49
@Kriss Tina píše:
No musíš koupit barvu a ne odbarvovac, ale nějak nechápu jak to myslíš :think: logicky ať koupíš cokoliv a dáš to na přírodní vlasy, tak to obarvi ty sediny i přírodní vlasy :nevim:

Myslíš, že i nějaká světlonká blond by chytla na hnědé vlasy 8o? @Aduš8 no mně právě jde o barvu bez zesvětlovače :,(, aby neodbarvovala, ale jen ty bílé vlasy malinko zabarvila a ostatní vlasy, aby byly tmavší a nechytala na ně :think:.

Aduš8
Závislačka 4782 příspěvků 09.06.19 18:53

@sonnys každá barva na tvých vlasech ulpí, i když je neobarví. Můžeš si koupit takový ten pytlíček, má vydržet pár umytí, ale nevydrží. Na šedých vlasech barva bez peroxidu působit nebude. On nemá za úkol vlasy zesvětlit, ale otevře jejich strukturu a barva tak má možnost proniknout do dalších vrstev vlasu, kde zůstane. Proto se přidává i do tmavých barev. Ty bezperoxidové přelivy jen vlas krátkodobě obalí a na šedou nechytají.

sonnys
Ukecaná baba ;) 1036 příspěvků 09.06.19 19:00
@Aduš8 píše:
@sonnys každá barva na tvých vlasech ulpí, i když je neobarví. Můžeš si koupit takový ten pytlíček, má vydržet pár umytí, ale nevydrží. Na šedých vlasech barva bez peroxidu působit nebude. On nemá za úkol vlasy zesvětlit, ale otevře jejich strukturu a barva tak má možnost proniknout do dalších vrstev vlasu, kde zůstane. Proto se přidává i do tmavých barev. Ty bezperoxidové přelivy jen vlas krátkodobě obalí a na šedou nechytají.

Aha no mně jde o co nejsvětlejší barvu, která mi vlasy krom šedin neobarví i když na nich ulpí. Věděla by jsi o nějaké? Nechci ke kadeřnici mám špatné zkušenosti z minulosti, takže chci trošku tep barvy zkusit na jednom pramínku a když se osvědčí a neobarví mé vlasy tak až pak ji použít právě.

Janli
Echt Kelišová 8813 příspěvků 09.06.19 19:14
@sonnys píše:
Aha no mně jde o co nejsvětlejší barvu, která mi vlasy krom šedin neobarví i když na nich ulpí. Věděla by jsi o nějaké? Nechci ke kadeřnici mám špatné zkušenosti z minulosti, takže chci trošku tep barvy zkusit na jednom pramínku a když se osvědčí a neobarví mé vlasy tak až pak ji použít právě.

Každá barva obarví všechny vlasy. Tam nejsou žádný pidimužíci, co budou barvit jen šedivý vlasy.

Pipet
Generální žvanilka 24263 příspěvků 09.06.19 19:16

Jenže světlá barva ty šedé vlasy obarví jen na hodně světlý odstín, takže mezi tvými přírodními - i když nabarvenými - stejně budou pěkně svítit :?

sonnys
Ukecaná baba ;) 1036 příspěvků 09.06.19 19:18
@Pipet píše:
Jenže světlá barva ty šedé vlasy obarví jen na hodně světlý odstín, takže mezi tvými přírodními - i když nabarvenými - stejně budou pěkně svítit :?

Jj to by mi nevadilo právě, jen nechci aby byl někde vidět nějaký bílý :kytka:

sonnys
Ukecaná baba ;) 1036 příspěvků 09.06.19 19:19
@Janli píše:
Každá barva obarví všechny vlasy. Tam nejsou žádný pidimužíci, co budou barvit jen šedivý vlasy.

Já vím, ty mužíky jsem sháněla a nikde nic :oops:, a znáte nějakou blond, která vám vůbec nechytla?

Aduš8
Závislačka 4782 příspěvků 09.06.19 19:25

@sonnys když das světlou barvu neobsahující peroxid(jen takový ten preliv v pytlíku), tak ty šedivé prostě neobarví, oni mají jinou strukturu, jsou silnější a po prvním umytí to máš pryč. Na šedivé vlasy je potřeba opravdu barva s peroxidem. A ta ti chytne i na tvoje vlasy, pokud máš světle hnědé a dáš blond, tak je můžeš malinko zesvětlit. Musíš najít dobrou kadeřnici, ne tu nejlevnější, tak, aby uměla s barvou pracovat. Ona je to trochu alchymie, i když si každý myslí, že se jen barva napatlá na hlavu a je hotovo

a12
Hvězda diskuse 36659 příspěvků 09.06.19 19:31
@sonnys píše:
Myslíš, že i nějaká světlonká blond by chytla na hnědé vlasy 8o? @Aduš8 no mně právě jde o barvu bez zesvětlovače :,(, aby neodbarvovala, ale jen ty bílé vlasy malinko zabarvila a ostatní vlasy, aby byly tmavší a nechytala na ně :think:.

Myslim, ze kdyz das blond na hnedy vlasy tak budes zrzava :lol:

Uživatel je onlineKriss Tina
Extra třída :D 10657 příspěvků 09.06.19 19:40

@sonnys chytla, na přírodní vlasy chytne každá barva, akorát bys byla nejspíš zrzava.

Ou
Echt Kelišová 7735 příspěvků 09.06.19 19:50

Zajdi si k dobré kadeřnici, nech ji namíchat tvoji přirozenou barvu a tu aplikovat. Teoreticky by to šlo dát jen na prošedivělá místa, ale bude to vypadat lépe když to bude celistvé.

Doma to nedělej, budeš pak jen flekatě zrzavá, zejména pokud ses nikdy nebarvila.

sonnys
Ukecaná baba ;) 1036 příspěvků 09.06.19 20:03

@a12 @Kriss Tina :pankac: je tak tomu se teda vyhnu :lol: radši si asi zatím nechám svoji barvu radši :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama