Hysterický pláč při příkrmu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nika257
Nováček 10 příspěvků 21.06.19 13:54
Hysterický pláč při příkrmu

Ahoj holky, malému je za dva dny 5 měsíců a už přes 14 dní dáváme příkrmy na oběd. Papal vše, mrkev, batáty, brokolici, dýni.. Žádné problémy, spapal malou mističku 180ml a většinou ještě mlíčko. Včera poprvé snědl mrkev s bramborami v mističce necelých 250ml a nechtěl už mlíčko, tak jsem se radovala. Ale dnes měl to samé a po první lžičce chytil příšerný hysterák. Normálně takhle skoro nebrečí. Uklidnila jsem ho a zkusila další a znova. Nebylo to horké, vždy dělám jen vlažné má to radši. Ale vytáhla jsem to z mrazáku a bylo to najednou trošku hrudkovité, přitom jsem to mixovala do hladka a i na chuť mi to přišlo stejné jako včera den uvařené jen z lednice. Co myslíte, mohlo to být těmi hrudkami? Pak už jsem mu to necpala a dala mlíčko a hned usnul, třeba byl i unavený ale za celou dobu nebyl problém s příkrmem. Jsem z toho zoufalá a upřímně se bojím mu dát něco zítra po tom co předvedl :,(

Reakce:
Aduš8
Kelišová 5224 příspěvků 21.06.19 14:00

Mohlo to mit 100 a 1 důvod, bolest bříška, nebo měl velký hlad a chtěl prostě to rychlejší… Zkus to normálně znovu a kdyby znovu plakal, tak pár dní vynech a zkus znovu. Nerostou nu třeba zoubky? Náš malý takhle pláče, když se mu tam dotknu lžící a tlačí se mu zub. A to nemusí být ještě ani vidět.

Nika257
Nováček 10 příspěvků 21.06.19 14:18

Na zoubky to vypadá už od 3.měsíce co potvrdil i doktor, ale furt nikde nic, žádný ještě nevylezl. Vždycky ho to chvíli zlobí a pak zas klid. A dneska jsem mu tu lžičku přes pusinku ani moc nedostala při tom pláči :( Takže vázně těžko říct.. Nevím jak to mlíko na oběd nahradit když nejdřív sní příkrm a pak celou lahev mlíka a teď zas nechce příkrm. Přitom včera měl fakt to samé úplně a byl spokojený usmíval se :(

pannda
Kelišová 7019 příspěvků 37 inzerátů 21.06.19 18:08
@Nika257 píše:
Ahoj holky, malému je za dva dny 5 měsíců a už přes 14 dní dáváme příkrmy na oběd. Papal vše, mrkev, batáty, brokolici, dýni.. Žádné problémy, spapal malou mističku 180ml a většinou ještě mlíčko. Včera poprvé snědl mrkev s bramborami v mističce necelých 250ml a nechtěl už mlíčko, tak jsem se radovala. Ale dnes měl to samé a po první lžičce chytil příšerný hysterák. Normálně takhle skoro nebrečí. Uklidnila jsem ho a zkusila další a znova. Nebylo to horké, vždy dělám jen vlažné má to radši. Ale vytáhla jsem to z mrazáku a bylo to najednou trošku hrudkovité, přitom jsem to mixovala do hladka a i na chuť mi to přišlo stejné jako včera den uvařené jen z lednice. Co myslíte, mohlo to být těmi hrudkami? Pak už jsem mu to necpala a dala mlíčko a hned usnul, třeba byl i unavený ale za celou dobu nebyl problém s příkrmem. Jsem z toho zoufalá a upřímně se bojím mu dát něco zítra po tom co předvedl :,(

No tak budeš zkoušet dál…takových breků ještě bude…

Váš příspěvek
Reklama