Hořký příkrm

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
alialiali
Kecalka 419 příspěvků 29.05.19 13:26
hořký příkrm

Ahoj, koupila jsem příkrm Babylove DÝNĚ a je to hořké - co s tím? nedávat?? Neměly by být skleničky jistota, že jde o dobrou zeleninu?? Zároveň jsem i vařila na páře bio mrkev + cuketu a opět hořké :(( tipuju to asi na tu cuketu… ještě jsem to mixovala mixérem a ochutnávala až po rozmixování, ale to snad nemá vliv, nemixovala jsem to kdoví jak dlouho.. udělala jsem toho hodně i do mražáku - tak teď do koše, co? :( diky

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
modravlocka
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 29.05.19 13:29

@alialiali Nebyla ta cuketa starší? No a nebo je ještě možnost, že ti to připadá nahořklé kvůli absenci soli.

Sue2008
Kecalka 416 příspěvků 29.05.19 13:32

Nemáš kolem ještě někoho jiného, kdo by to ochutnal? My dospěláci máme dost ovlivněné vnímání chuti. Me třeba přišla strašně hořká brokolice. Neříkám, že sklenička nemůže být zkažena, ale zas je škoda vyhodit dobrou :nevim:

Popokatepetla
Závislačka 3347 příspěvků 29.05.19 13:33

Ony ty příkrmy ve skleničkách jsou pěkně hnusné, takže možná že ta kupovaná tak chutná běžně?

alialiali
Kecalka 419 příspěvků 29.05.19 13:34

No chvili uz byla v lednici (třeba týden od koupení), ale vypadala dobře, taková menší byla, manžel to ochutnal také a pry mu to hořké nepřijde, ale jiné jídla mi hořké nepřijdou, že bych měla nějaký problém s chutí ;)

Uživatel je onlineKriss Tina
Extra třída :D 10825 příspěvků 29.05.19 13:35

Nemáš jenom pokazenou chuť? Ať to ochutnat este někdo jiný. Jinak hořký bych nedávala, radši skleničku vyhodit než riskovat že je to něco špatného a ani tomu dítěti by to asi nechutnalo.

Tichošlápek
Extra třída :D 14872 příspěvků 29.05.19 13:36

Hořké bych nedala. Já jela jen skleničky a na hořkou dýni jsem nikdy nenarazila

Tichošlápek
Extra třída :D 14872 příspěvků 29.05.19 13:36

@Popokatepetla nechutná, je normálně nasládlá.

Sue2008
Kecalka 416 příspěvků 29.05.19 13:37

@alialiali neříkám problém, ale prostě jsme zvyklí na sůl, koření a cukr… Prostě nemastná a neslaná zelenina má specifickou chuť

Tableta
Kelišová 5201 příspěvků 29.05.19 13:37

Tak ten dýňovej příkrm je pěkně hnusnej, mně to smrdělo jako moč a i si představuju, že tak nějak moč chutná :poblion: A domácí je hořkej, protože tak neosolená cuketa prostě chutná a bohužel některá ne vyloženě mladá mrkev taky.

alialiali
Kecalka 419 příspěvků 29.05.19 13:39

Tak já ještě zkusím sousedku, aby ochutnala, manželovi v tomto nějak nevěřím :))

twinkletwinkle
Kecalka 137 příspěvků 29.05.19 13:52

To bude tou bio mrkvi. Kdyz jsem zacinala s prikrmy, tak jsem ji koupila a az me ta chut zarazila…

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1492 příspěvků 29.05.19 14:08

A co si jedla/pila naposled ty? Ono staci vypit kafe bez cukru a i po pul hodine ti treba prijde vsechno nahorkly - davam priklad.

alialiali
Kecalka 419 příspěvků 29.05.19 15:01

Tak sousedka potvrdila že to trošku nahořklé je, prý že by to mohl být střed cukety ktery jsem moc nevykrojila protože to byla malá cuketa s pidi jadérky.. :nevim:

malytlustyhroch
Zasloužilá kecalka 686 příspěvků 29.05.19 16:59

Cuketa proste nekdy je horka - takove jidlo povazuju za vhodne k vyhozeni, i kdyby bylo pro dospele. Po te, co jsem takhle jidlo cuketou zkazila, tak zasadne ochutnavam na trech mistech syrovou, nez ji nekam pridam. Babylove dyni syn hodne jedl asi pred dvema lety - a to jsme na zadnou horkou nenarazili. Ale jednou se mi to stalo u kupovane ovocne presnidavky, babicka tehdy rikala, ze ji asi holt trochu pripalili pri vyrobe :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama