IVF leden/únor 2019

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ella2112
Kecalka 104 příspěvků 25.01.19 10:08
IVF leden/únor 2019

Ahoj ;) vím že je tu spousta diskuzí na toto téma, ale nerada bych se do nich zapojovala, když už to mají tak hezky rozjeté ;) a na víc věřím, že je Vás tady spousta které teprve čeká IVF a budou chtít si o tom s někým popovídat, nebo si předat zkušenosti. My už se snažíme přes dva roky :? Mám za sebou pět IUI neúspěšné, mám za sebou HyFoSy vyšetření průchodnosti vejcovodů… oba na 100% průchozí, všechno v pořádku až na hormonální profil…FSH 15 AMH 1,14 což prý znamená předčasné selhávání vaječníků 8o teď nedávno mi bylo 27let takže docela to pro mě byla rána :( no manžel je v pořádku tak aspoň tak :) no a konečně zítra začínám stimulovat s Bemfolou 225 IU, mám krátký protokol. Tak snad tu v tom nebudu sama ;)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 Další »
Reakce:
Janičcka92
Zasloužilá kecalka 623 příspěvků 25.01.19 11:14

@Ella2112 ahojky, já začínám taky stimulovat od zítřka :mrgreen: akorát já mám Rekovelle, 12 jednotek denně. Je to prý nějaká novinka tak snad to bude dobré :nevim: mrzí mě, že v tak mladém věku si musíme procházet tímhle. Mě bude v březnu 27. Přes rok jsme se snažili, loni v listopadu jsem šla na laparoskopii kde zjistili v obou vejcovodech zánětlivou tekutinu, takže je mám pryč. Přítel je taky ok. Jo a AMH mám taky nic moc 1,6. Do jakého centra chodíte?

Ella2112
Kecalka 104 příspěvků 25.01.19 11:37

@Janičcka92 Jeeeee tak to je super :relaxed:️ a máš krátký nebo dlouhý protokol? Vůbec jsem o něm neslyšela o Rekovelle… snad budeš dobře reagovat ;) jo je to hrůza kolik mladých páru chodí po klinikách :? My jezdíme do Pronatal Nord v Teplicích a vy? Tak to mě mrzí :,( takže jediná vaše šance je vlastně to ivf…

Janičcka92
Zasloužilá kecalka 623 příspěvků 25.01.19 12:17

@Ella2112 mám krátký protokol. Čekala jsem dlouho na ms, měla jsem skoro týden zpoždění a dnes už to konečně přišlo :lol: to je jak naschvál, vždycky chodila tak nějak přesně a najednou nic :lol: my chodíme do IVF clinic Olomouc. A jste spokojení s klinikou? Takže jste byli na pěti IUI a ani ťuk jo? My jsme byli na dvou IUI a taky ztráta času :? ano můžeme mít miminko jedině přes IVF.

Ella2112
Kecalka 104 příspěvků 25.01.19 14:50

@Janičcka92 To ti věřím já už hledala všude možně jak té mršce pomoci aby přišla :D jo zákon schválnosti :D no ze začátku jsem měla blbý pocit furt si nás tam přehazovali doktoři,ale teď už máme jen jednu doktorku a v té mám důvěru :palec: a co vaše klinika spokojená? No právě ani ťuk docela mě to znervózňuje že nikdy vůbec nic :roll:

Adulka24
Kelišová 6031 příspěvků 25.01.19 16:08

Ahooj, smim se přidat? Uz jsem teda v diskuzi ket 2019-pridejte se, ale vetsina holek si uz stimulaci prosla a vkladaji mrazacky. Ja jsem dneska 27DC, kazdy den tedy cekam ms a jdu do prvniho ivf. Mam kratky protokol a budu stimulovat Bemfolou. Jinak mam pcos, takze to bude zajimave, muzskej je nastesti ok :) uz se snazime téměř 2 roky, za sebou mame 3× iui a nic. Uz vite, co byste si chteli priplatit? My isci a pk, a urcite taky mrazeni :)

Ella2112
Kecalka 104 příspěvků 25.01.19 17:49

@Adulka24 Ahoj :kytka: jasně vítej mezi námi :) hustý že máš taky Bemfolou 8) my si budeme připlácet ICSI, a prodlouženou kultivaci :palec: manžel nechce mrazit, naši známí si nechali zamrazit ale po rozmražení se rozpadli takže nechce no, ale je to individuální :think: no tak držím palce :palec: a bojíte se taky hyperstimulace? :roll:

Ella2112
Kecalka 104 příspěvků 25.01.19 18:05

A chodíte do práce nebo jste doma? ;)

Adulka24
Kelišová 6031 příspěvků 25.01.19 18:22

@Ella2112 aha, me to přijde hrozna skoda nemrazit, pokud by byla prebytecna embryjka :think: ono kdyby to nevyslo, tak byste pak museli znovu do stimulace, ale chapu, kazdeho rozhodnuti ;) jen jsem chtela rict, ze dneska mrazi hoodne setrnou metodou, takze to ze se nepovede rozmrazit jsou fakt jen vyjimky. Treba to jeste zvazite :)
Bojim-nebojím, budu hodne pit a jist bilkoviny, tak se tomu snad vyhnu.
Ja az pujdu 5-6dc na kontrolni utz, tak si necham napsat neschopenku, uz jsem domluvena s mudr. ;)

Ella2112
Kecalka 104 příspěvků 25.01.19 18:56

Určitě to ještě zvážíme :palec: já jsem si ji taky nechala napsat… v práci taháme těžké věci a bála bych se :? Taky už jsem na to připravená koupila jsem si nutidrinky, tučné tvarohy, bílé jogurty, plnotučné mléko, a Protifar bílkovinu :lol: a necháš si zavést jedno embryjko? Mě mamka říkala ať si necháme dát dvě..... ale kdyby se uchytili obě bála bych se předčasného porodu a komplikací :oops: :zed:

Nina.Praha
Stálice 61 příspěvků 25.01.19 19:17

Ahoj, můžu se také přidat? Sice mě bude čekat KET, ale jsem stále v čekání, zda bude připravená sliznice, minulé cykly bohužel nevyrostla na požadovanou výšku… takže teď mám stimulaci na KET… :mrgreen: ale musím říct, že to beru zase jako další krok… :dance: a koukám na to pozitivně :palec:

Nina.Praha
Stálice 61 příspěvků 25.01.19 19:20

@Ella2112 při stimulaci na IVF jsem neschopenku neměla ale po punkci jsem si brala 3 dny dovolené a pak byl víkend… takže 5 dní doma a myslím, že to bylo akorat… ;)

Ella2112
Kecalka 104 příspěvků 25.01.19 19:21

Ahoj jistě :kytka: vítej mezi námi :mavam: držím palce, prý je na sliznici dobrý kontrhelový čaj…ale zdá se může takle při stimulaci netuším :? A jak si snášela stimulaci? Necháš si zavést jedno embryjko? ;)

Ella2112
Kecalka 104 příspěvků 25.01.19 19:26

@Nina.Praha taky jsem si říkala zda jít do práce…asi po psychické stránce by to bylo lepší, ale po fyzické stránce asi ne jsem dělník :lol: a fakt se tam člověk nadře, a děláme s lihem a pod.ale máme baráček tady mám práce taky dost :lol:

Nina.Praha
Stálice 61 příspěvků 25.01.19 19:38

Stimulaci jsem snášela až na pár “výkyvů” celkem dobře. Asi dvakrát jsem chytla hysterák, že už do sebe nechci nic píchat… zasahoval manžel, který si vyloženě v injekcích snad liboval… :mrgreen: jinak cca 2 dny před punkcí mi vyrostlo břicho tak, že jsem nemohla zapnout kalhoty… :lol: a celkově bylo břicho citlivé, ale po punkci to odeznělo. Měla jsem hodně folikulů, ale bohužel jich asi bylo dost prázdných - trpím na anovulační cykly a polycystické vaječníky…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Třeštíková chválí jen za prachy, tvrdí šéf Rohlik.cz. Rozčílila ji vepřová panenka

Na svém kontě má úspěšné projekty jako Slevomat nebo Dáme jídlo. Tomáš Čupr... číst dále >

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >