Reklama

Co byste dělali?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nekoukej!
Kelišová 6098 příspěvků 25.01.17 17:26
Jak by to udelaly

Ahoj holky napiste mi svuj nazor mam 80 tatu, cely zivot jsem se o nej starala zcela nezistne a zdarma, ted je v nemocnici, tri roky i pres to ze spolu zijeme ve spolecne domacnosti se mnou nemluvi, do telefonu kdy jsem mu volala nekolikrat denne rekl ze co bych tam delala kdyz doma na nej neztratim slovo, moc me to mrzelo… zjistila jsem ze veskere penize odevzdava svemu vnukovi, me nedava na jidlo ani elektriku nic ani korunu, jeho vnuk mi neustale pise kdo se o nej bude starat az pujde z nemocnice…nechci uz ze sebe delat blbce, posledni roky se ke me nechoval hezky, reknete mi co by jste delaly???

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 24 Další »

Reklama

Reakce:

Nekoukej!
Kelišová 6098 příspěvků 25.01.17 17:27

V nemocnici vyklada jak se musi starat sam o sebe, ze se mu tam moc libi

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.17 17:30

A nemůžeš to tedy nechat na vnukovi a jen z dálky pozorovat?

Nekoukej!
Kelišová 6098 příspěvků 25.01.17 17:31

@Saatine no jenze z toho on ma des, ze by se musel starat… tezko mu to muzu naridit

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.17 17:36

Promiň blbě jsem to četla, četla jsem, že se o něj bude starat. No tak narovinu, napiš milému vnoučkovi kolik tě tatínek stojí s tím, ž e pokud to zaplatí z dědečkových peněz, tak se ještě obětuješ, jestli ne, tak ať si pečuje sám. Oni si zase chlapi poradí.
Má tatínek hlavu v pohodě?

Sojkka
Ukecaná baba ;) 2407 příspěvků 25.01.17 17:37

@Lili Co bych dělala? Dál se o něj starala. Stáří bývá někdy hodně kruté.

Nekoukej!
Kelišová 6098 příspěvků 25.01.17 17:38

@Saatine nevim on se mnou nekomunikuje ani tatinek ani vnoucek ten ho tady vysadi z auta a odjede, ale on velmi spatne chodi, ale v nemocnici mu nabizeli pecovatelak a on vse odmita, vnouckovi staci penize nepotrebuje se starat

Nekoukej!
Kelišová 6098 příspěvků 25.01.17 17:39

@Sojkka starala by jsi se zcela zdarma a prihlizela si jak si penize co na tobe usetri daruje vnukovi a nechala se urazet a nadavat si???

Nekoukej!
Kelišová 6098 příspěvků 25.01.17 17:39

A chodily by jste do nemocnice za nekym kdo o to nestoji?

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.17 17:43
@Lili píše:
@Saatine nevim on se mnou nekomunikuje ani tatinek ani vnoucek ten ho tady vysadi z auta a odjede, ale on velmi spatne chodi, ale v nemocnici mu nabizeli pecovatelak a on vse odmita, vnouckovi staci penize nepotrebuje se starat

No a co to nechat na tatínkovi? Když se tak musí starat sám o sebe, táta to nějak musí udělat ne? Pokud s tebou nechce komunikovat, tak se nevnucuj. Já ne já jsem sobec a mám zatvrzelé příbuzné a celkem bez výčitek na to zvládám kašlat, protože mám dost svých „potíží“ nabídku s pomocí jsem dala, ty taky a když bude potřeba, ať si řeknou.

Sojkka
Ukecaná baba ;) 2407 příspěvků 25.01.17 17:43

@Lili Já vím, že je to kruté, ale chceš podmiňovat péši otce tím, že přestane dávat peníze vnukovi?
Ten vnuk je tvůj syn nebo od syn sourozenců?

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.17 17:45

Hlavně vůči vnukovi bych byla silně asertivní, ať si poradí, když umí inkasovat peníze.

Nekoukej!
Kelišová 6098 příspěvků 25.01.17 17:49

@Sojkka nechci nic podminovat ale tata ma sve zivotni naklady 0 kc proto muze vse darovat vnukovi pokud bych to netahla financne ja a musel by si platit elektriku atd nemohl by davat dary, je to dite sourozence

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.17 17:50
@Lili píše:
@Sojkka nechci nic podminovat ale tata ma sve zivotni naklady 0 kc proto muze vse darovat vnukovi pokud bych to netahla financne ja a musel by si platit elektriku atd nemohl by davat dary, je to dite sourozence

A co ten sourozenec a péče o rodiče?

Nekoukej!
Kelišová 6098 příspěvků 25.01.17 17:52

@Saatine sourozenec zemrel tak jako moje maminka

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 24 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama