Máma se mi hrabala v emailu a na FB

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.17 14:33
Máma se mi hrabala v emailu a na FB

Prosí o anonymitu, citlivé údaje- dotyčná sem chodí a mohla by se poznat

Dnes mi moje máma napsala šíleně naštvaný mail, že se můj manžel o ní špatně vyjadřuje. Nechápala jsem, co tím myslí, tak jsem jí řekla, že kdoví co kde zaslechla a že k takovým pomluvám se nebudu vyjadřovat. A ona mi sdělila, že jsem se omylem neodhlásila na návštěvě u společné příbuzné z FB a z mailu a že jí hned na přední straně probliklo, co můj manžel psal. Takže je to moje vina.

Obvinila ho, že když jsme se bavili o pohřbu (tedy uložení urny) jeho babičky, tak jsem se zeptala, že by asi nebylo vhodné, aby šli i moji rodiče. Víceméně jsem tušila, že to manželova rodina bude chtít udělat v kruhu tří lidí a pokud možno žádné obřady, proslovy, návštěvy, oni tohle nemusí. On mi se smajlíkama napsal, že by se asi nehodilo, aby tam okouněli. Myslel to laskavě, chápu, špatně zvolený výraz.

No, tak to mi máma vyčítá. Že jsme pokrytci, před nimi se k nim chováme dobře, ale za zády o nich mluvíme hrozně. Ještě mi vynadala, že příště si mám FB a mail odhlašovat. Podotýkám, že dotyčné slovo se objevilo v konverzaci staré asi dva týdny, takže jí to v žádném případě nemohlo probliknout jen tak na obrazovce, musela v konverzaci slídit.

Asi je třeba dodat, že je mi 30 let. Takhle by někdo mohl získat dojem, že je mi deset :nevim: Co byste dělaly na mojem místě? SNažím se ji jako rodiče respektovat, ale tohle je naprosto přes čáru :nevim: Ale asi en překvapivé, do věcí a deníků mi lezla co jsem u nich ještě bydlela.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 19314 příspěvků 24.01.17 14:36

Ona tu konverzaci prohrabala, ne ze to nani bliklo.To bych ji vycetla ja a tim bych to uzavrela.

atominnka
Generální žvanilka 21690 příspěvků 24.01.17 14:39

Asi bych jí řekla, co si myslím o tom, prohrabávat někomu maily a konverzace.

Dojcanis
Závislačka 3664 příspěvků 24.01.17 14:41
@Anonymní píše:

Dnes mi moje máma napsala šíleně naštvaný mail, že se můj manžel o ní špatně vyjadřuje. Nechápala jsem, co tím myslí, tak jsem jí řekla, že kdoví co kde zaslechla a že k takovým pomluvám se nebudu vyjadřovat. A ona mi sdělila, že jsem se omylem neodhlásila na návštěvě u společné příbuzné z FB a z mailu a že jí hned na přední straně probliklo, co můj manžel psal. Takže je to moje vina.

Obvinila ho, že když jsme se bavili o pohřbu (tedy uložení urny) jeho babičky, tak jsem se zeptala, že by asi nebylo vhodné, aby šli i moji rodiče. Víceméně jsem tušila, že to manželova rodina bude chtít udělat v kruhu tří lidí a pokud možno žádné obřady, proslovy, návštěvy, oni tohle nemusí. On mi se smajlíkama napsal, že by se asi nehodilo, aby tam okouněli. Myslel to laskavě, chápu, špatně zvolený výraz.

No, tak to mi máma vyčítá. Že jsme pokrytci, před nimi se k nim chováme dobře, ale za zády o nich mluvíme hrozně. Ještě mi vynadala, že příště si mám FB a mail odhlašovat. Podotýkám, že dotyčné slovo se objevilo v konverzaci staré asi dva týdny, takže jí to v žádném případě nemohlo probliknout jen tak na obrazovce, musela v konverzaci slídit.

Asi je třeba dodat, že je mi 30 let. Takhle by někdo mohl získat dojem, že je mi deset :nevim: Co byste dělaly na mojem místě? SNažím se ji jako rodiče respektovat, ale tohle je naprosto přes čáru :nevim: Ale asi en překvapivé, do věcí a deníků mi lezla co jsem u nich ještě bydlela.

Vůbec to na ní nebliklo ale normálně si to sprostě přečetla a hrabala se v tom. Mimochodem, když si anonymní, myslíš že tě opravdu nepozná?

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63386 příspěvků 3 inzeráty 24.01.17 14:42

Upřímně, řekla bych ji, že nemá číst cizí poštu a že je to tedy pouze její problém a dobře ji tak, kdyby nešmírovala, je v klidu… a já bych to tedy nechala znovu neodhlášené a připravila ji tam nějakou perličku - nejlépe takovou, aby ji natolik spadla čelist, že ti to nebude schopná říct.

Hejdička
Stálice 85 příspěvků 24.01.17 14:44

Určitě bych se jí pokusila vysvětlit, že to nebylo myšleno zle, zvlášť ještě když jde o pohřeb, tak by to mohli chápat, že to chtěj mít jen o pár lidech. A další věc, co bych jí vysvětlila, aby příště neprojížděla cizí, osobní věci. Já tohle nesnáším.. Vždycky taky stokrát kontroluju, jestli jsem odhlášená a tak dále. :pocitac: :zed:

tartaletka
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 24.01.17 14:46

Kdo nedrbe rodice (partnery, kamaradky…), at hodi kamenem :cert:

Za a) mas pravdu, ze nic tak hrozneho manzel nenapsal, za b) i kdyby napsal, tak je to vase vec, ve vysledku preci zalezi, jak se k nim chovate normálně. Za c) stydet by se mela mama. Pro me je tohle totalni zrada :nevim: ja kdyz vidim, ze se nekdo neodhlasi, tak ho proste odhlasim ja, podle me je to otazka moralky. Mama akorat dela zbytecne zlou krev kvuli prkotine

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.17 14:46

@Dojcanis hlavně si to nespáruje s mými příspěvky pod klasickým nickem, aby ještě neslídila i tady :nevim: :,(

atominnka
Generální žvanilka 21690 příspěvků 24.01.17 14:47
@j.a.n.i1 píše:
Upřímně, řekla bych ji, že nemá číst cizí poštu a že je to tedy pouze její problém a dobře ji tak, kdyby nešmírovala, je v klidu… a já bych to tedy nechala znovu neodhlášené a připravila ji tam nějakou perličku - nejlépe takovou, aby ji natolik spadla čelist, že ti to nebude schopná říct.
:mrgreen: :P

Bohulinka
Ukecaná baba ;) 1012 příspěvků 43 inzerátů 24.01.17 14:48

Přiznám se, že mě to spíš přijde milé vtipné to s tím okouněním. Dovedu si představit, že by se mohla dočíst opravdu ošklivé věci.

Nu víš, že maminka je slídil, tak to vydrž a na návštěvě u nich nelez na pc.

nostress
Extra třída :D 13473 příspěvků 24.01.17 14:49
@Anonymní píše:

S tím musí počítat, když leze do cizí korespondence, že najde i věci, které se jí nemusí líbit. Je to přinejmenším neslušné. Takže jste si kvit. Příště se
nezapomeň odhlásit.

atominnka
Generální žvanilka 21690 příspěvků 24.01.17 14:49
@Anonymní píše:
@Dojcanis hlavně si to nespáruje s mými příspěvky pod klasickým nickem, aby ještě neslídila i tady :nevim: :,(

Nemá slídit, dobře jí tak :mrgreen: ;)

Russet
Extra třída :D 11744 příspěvků 24.01.17 14:52

Maminka je trochu na nervy a nerespektuje soukromí. Na „tvojem“ místě bych z toho slova okounět nedělala aféru, vždyť to je celkem přesné, pokud to chtělo ryze v komorním duchu ve třech lidech. Čekala jsem něco sprostého nebo drzého, ale toto?
A ještě něco, proč ti nemohla zavolat a psala ti mail?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.17 14:54

@Bohulinka kdyby na návštěvě u nich, ale to bylo úplně jinde, na návštěvě u společné příbuzné.
Navíc počítač byl vypnutý, bohužel je tam asi nastavené, že si to pamatuje přihlášení. Protože jinak byl počítač vypnutý dva dny, než tam byla ona. Přinzám se, odjížděli jsme narychlo, abychom stihli vlak, takže jsem zapomněla :nevim: Jaktěživ se mi to nestalo :(

Nejhorší je, že když mi psala naštvaně, jak je můj muž neslušný a nesnáší je, tak už jsem skoro pomýšlela na rozvod. Říkala jsem si, že nemůžu být s někým, kdo se tak ošklivě chová k mým rodičům :zed: vůbec by mně nenapadlo, že se to zakládá na tomto jednom slově a že to vzala ještě takhle z FB :zed:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.17 14:55

@Russet to nevím :nevim: občas i volala, ale hádám že naštvané věci je pro ni jednodušší napsat? :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Máme sníh, heč! culí se Vondráčková z Kanady. O návratu do Česka ale mlčí

Zatímco Tomáš Plekanec (35) odpočívá na rodné hroudě a doufá ve Vánoce se... číst dále >

Všechny 4 děti musely do karantény, popsala domácí lazaret Abbasová

Zvládnout čtyři děti, z nichž jednomu je něco málo přes rok a dvojčata se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >