Reklama

Ostatní vnoučata dárky dostala, naše dcera ne

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.17 21:51
ostatní vnoučata dárky dostali, naše dcera ne

Ahoj…Jsem teď docela v šoku a je mi mizerně a mám šílený vztek…A hlavně líto naší dcery… Jedná se o tchanovce. S tchýni se moc nestýkáme, ale s tchánem ano a dcera ho má moc ráda… vztahy spolu máme odjakživa dobré. Mají pak ještě dvě vnoučata. Od manžela a od švagrové, které je o trošku mladší než naše. Budu teď mluvit výhradně za tchána, jelikož se stýkáme víceméně jen s ním. Před koncem roku měla dcera narozeniny. Ani si nevzpomněl. Ani jí nepopřál… Po Vánocích přišel s tím, že dárek dostane v lednu, že teď jim to finančně nevyšlo a nedostane žádné vnouče nic. A donesl jí jeden pomačkaný banán, který ani nemohla sníst, protože byl celý černý a dvě sušenky z hrušky za sedm korun. Tak jsme si s manželem řekli, že sice to je od něj blbé, že kdyby chtěl tak si dvě stovky našetřit pro ní mohl. Podotýkám oba pracují. Ale jako že dobrý, že nemůže jednomu dát a druhým ne. Jenže dnes jsem se dozvěděla, že ostatní dvě vnoučata ty dárky dostali… Navíc pak v lednu prvnímu nakoupili nové oblečení a švagřinému nějaké šlapací auto. To mě hodně zarazilo, ale tak říkám si asi jí něco tedy donese teď, ale jak si s manželem volali tak mu oznámil, že bohužel teď vnučce dárek nekoupí, že měl nějaké výdaje tak možná až ten další měsíc. Prostě že jsou stejně jak o Vánocích bez peněz. Oba s manželem jsme z toho zaražení a manžel je s prominutím nasra..Ný jak hrom. Já tu teď sedím a bulím jak želva, protože je mi to vůči dcery strašně líto. Nejde mi ani tak o dárek, ale o ten princip… Přitom kdyby jí koupil aspoň blbej míček s Minnie měla by velkou radost…Stály byste o takové prarodiče? Jinak co se těch dvou ostatních týče vezmou třeba do parku, ale naší jedině když jsme šli taky

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

zudina
Ukecaná baba ;) 2079 příspěvků 23.01.17 21:54

Asi uprednostnuji ta druha vnoucata :nevim: a nemuze tchana ovlivnovat jeho zena?

ivik21
Generální žvanilka 20006 příspěvků 23.01.17 21:55

Trapné to je a vztek chápu :hug:

Nech to vyřešit manžela, aby ti to jednou nevyčetl :hug:

SlecnaSally
Kelišová 6312 příspěvků 23.01.17 21:58

Je to od nich trapný

Kelsey
Hvězda diskuse 44238 příspěvků 23.01.17 21:59

Nesnasim rozdily mezi deckama.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.17 22:02

Holt nekdy to tak je, to si nevyberes… Tchan taky uprednostnuje ostatni vnoucata.. Manzelovi rodice jsou rozvedenu a oba v novem manzelstvi (uz z manzelova detstvi). Tchanova manzelka ma dceru, a ta ma deti, a z nich jsou celi hotovi, berou je na dovolene… A za nasi dcerkou - jeho jedinou biologickou vnuckou - skoro nejezdi… Jo, darky k vanocum a narozeninam ji posila, kdyz uz prijede (1-2× za pul roku) tak ji neco doveze, ale proste vime, ze uprednostnuje ty „nevlastni“ vnoucata. Je nejspis ovlivnen manzelkou. Mrzi nas to ale nenadelame nic, jen nevim co az dcerka bude poradne chapat a zacne se ptat, proc za ni nejezdi casteji. Ale nejspis se ani prat nebude, po nekom koho vladtne nebude znat :nevim: :(

Vemas
Kelišová 5358 příspěvků 23.01.17 22:02

Mam to same. Od manzela jsou nase deti jedine co darky nedostavaji. Letos Vanoce stravili u nas, takze manzel jim naznacil, ze by jsou Vanoce a obe deti maji narozeniny. Dopadlo to tak, ze starsi dostal naky album na karticky za 29,– s tim, ze karticky mame koupit my. Mladsi nejake obleceni (o velikost mensi) takze si ho po pompeznim rozbalenim darku tchyne zase odvezla se slovy, ze ho vnouceti od dcery :pocitac:
Manzel jim nic nerekne, nechce se hadat. Ja tchyni s tchanem ignoruju.
Kdyby misto darku si vzali deti na vylet, doprali jim zazitek, tak nereknu ani pul slova. Ale oni je ani nepohlidaji.

kliťák
Kecalka 437 příspěvků 23.01.17 22:04

Bu´D NAPROSTO V KLIDU - tohle je prkotina. To my jsme zažívali jinší kafe. Žena má ještě bratra. My jsme nedostali od tchánů nikdy nic. Bratr ženy - 800 000kč na barák/my 0, 250 000 na auto/my 0,tchán celý barák postavil a udělal nábytek/ my 0. A takhle bych mohl pokračovat. Na druhou stranu jsme si všechno vydřeli a barák a auta máme taky. A tchán nám může vylízat až na čokoládu!!!

luccifera
Zasloužilá kecalka 998 příspěvků 23.01.17 22:07

No u nás doma to bylo taky tak:) Moje babka milovala bráchu, sestřenku měla ráda a mě z nějakého důvodu nemohla vystát. Dopadlo to nakonec tak, že jsem ji absolutně nerespektovala a pořád jsme se hádaly. Mamka to taky občas obečela, bylo ji mě líto víc, než mě samotné. Jako malá jsem z toho byla smutná a moc jsem to nechápala, pak jsem se zatvrdila a ignorovala jsem to. Což ještě víc rozevřelo nůžky, ale protože jsem viděla, jak se maminka k tchýni chová a snaží se ji ve všem vyhovět a co nejvíce umírnit všechny ty bouře a babka se k ní chovala stejně hnusně jako jindy, věděla jsem, že nemá cenu si dělat vrásky. Na pohřbu mi ani slza neukápla a jen jsem si řekla, že je o jednoho zlého a zákeřného člověka míň. Naštěstí druhá babička toto nikdy nedělala a když koupili tričko s želvama ninja, koupili ho oběma dvěma. A naopak jsem si ji za to moc vážila.

Ketris
Echt Kelišová 9301 příspěvků 23.01.17 22:07
:zed: :zed:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.17 22:08

A navíc to řekl i vnučce, že příště jí donese co jí u něj nechal Ježíšek, takže dcera se těší na dárek co má u dědy a jak příjde a nic jí nedá bude zklamaná a pokud se ho na to zeptá, což se určitě zeptá známe děti, tak si nedovedu představit co jí řekne. Chodí k nám vždy na konci měsíce, takže příští týden jsem na to fakt zvědavá a navíc dcera i ví, že u bratránka Ježíšek u dědy byl a dokonce jí to i ukázal co mu k dědovi přinesl.

elle21
Zasloužilá kecalka 954 příspěvků 23.01.17 22:10

Bohužel někteří lidi jsou tak jednoduší, že jim to ani není trapné, když dělají takové rozdíly :roll:

SlecnaSally
Kelišová 6312 příspěvků 23.01.17 22:11

Tak jedna babička mě ráda neměla a druhá ano, sice jsem nebyla její nejmilovanější, ale nikdy nedělala rozdíly. Nejlepší babička :srdce:

Malike
Extra třída :D 11600 příspěvků 23.01.17 22:16

Tak u nás můj bratr se vykašlal( Vánoce) na mámu, na mě a na svého synovce. Hlavne že jsme mu nakoupily hromadu dárků a v lednu přijel na návštěvu za mamkou a nic jí nedal. :zed:

malaloui
Kecalka 327 příspěvků 23.01.17 22:21

Já to mám hodně podobně, svoji babičku vidím jen párkrát do roka, ještě když byl táta malý, vdala se za muže, který měl 2 děti. Od nich mají 3 vnučky, teda vlastně jen on. Pořád mluví jen o nich, kupují jim furt něco, rozplývají se nad jejich fotkama. A to včetně babičky, i když to její vnoučata nejsou. Mě ani bráchy si nikdy moc nevšímali, na Vánoce nám sice vždycky nějakou tu korunu dali, ale jen aby se neřeklo. Tátova vlastní sestra má 2 děti, a na ty pořád jen nadávají, přitom jsou to naprosto skvělý děcka. Pokaždé když přijedeme, tak slyšíme jen jak jsme nejlepší, to stejné tátova sestra…ale říkají to jen proto, že potřebují pomoct s tímhle, pak zase s tímhle…furt jsme nejlepší, protože oni „ti úžasní“ jim s ničím nepomůžou. Naše fotky nemají žádný, a to jsme všichni už dávno dospělí. Nezajímá je, jak se máme, ani neví co máme za školy, ani si nepamatují, kam jsme se přestěhovali. Proč taky, byli tu jen jednou z povinnosti, opět aby se neřeklo. My i tátova sestra jsme se to naučili ignorovat, nemá cenu to řešit, stejně se nic nezmění a budou mít radši je, tak co se kvůli tomu trápit. Jednou za půl roku k nim přijedeme, poslechneme si, jak jsou skvělí a dokonalí, a zase odjedeme a žijeme si vlastní život. Hlavu vzhůru, bude líp :kytka:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Manekýni, frajírci a vzorní tátové. Instagramy těchto fotbalistů byste si neměli nechat ujít!

Luxusní bouráky, sexy přítelkyně, exotické dovolené. Profesionální fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama