Rodiče nemají rádi mého přítele

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

helus00
Povídálka 15 příspěvků 21.01.17 20:59
Rodiče nemají rádi mého přítele.

Ahoj všichni. Je mi 24 let, po 5 letech jsem se rozešla s přítelem a ihned vletěla do dalšího vztahu. Jsme spolu 4 měsíce a naši mi neustále předhazují, jak hroznou povahu nový přítel má. Jak je dominantní a přehnaně sebevědomý. Dokonce o něm tvrdí, že je schopen mou osobnost utlouct do pozadí. Vím, že je opravdu hodně dominantní a hodně sebevědomý, až přehnaně, ale… Snad ne tolik.
Zároveň stále slýchám, jak byl bývalý přítel „dokonalý“, jak si s ním rozuměli a stále je vedle sebe porovnávají. Když jsem řekla, aby to nedělali, nepomohlo to.
Nejhorší je, že se opravdu hodně bojím toho, že mají pravdu. :nevim:
Máte někdo podobnou zkušenost?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

jita22
Ukecaná baba ;) 1321 příspěvků 3 inzeráty 21.01.17 21:03

Představ ho přátelům a ti řeknou jak to vidí oni.

jita22
Ukecaná baba ;) 1321 příspěvků 3 inzeráty 21.01.17 21:03

Představ ho přátelům a ti řeknou jak to vidí oni.

Kač23
Kecalka 119 příspěvků 21.01.17 21:03

Já mám takovou zkušenost že s růžovými brýlemi toho moc špatného na něm neuvidíš, rodiče to určitě myslí dobře, zkus se dostat do role nestranného pozorovatele a zamyslet se nad tím, třeba na tom něco fakt bude :)

helus00
Povídálka 15 příspěvků 21.01.17 21:06

@jita22 Přátelé ho znají a nic špatného na něm nevidí.
@Kač23 Je mi jasné, že růžové brýle jsou pěkně na pendrek. Právě proto se bojím, že mají rodiče pravdu. Na druhou stranu, když si s nimi v klidu sednu, tak mi vždy řeknou, ať tomu dám čas, že se musejí pořádně poznat. Ale nemůžu na to přestat myslet…

Gosi
Kelišová 5694 příspěvků 21.01.17 21:06

Tak snad víš, proč ses rozešla s bejvalým a proč jsi se současným, ne? jasně, rodiče maj trochu odstup a můžou vidět, co ty nevidíš, ale asi bych jim řekla, že jsem jejich názor pochopila už napoprvé, a i když se můžu mýlit, tak teď si nemyslím, že mají pravdu, ale budu ráda, pokud s nima budu moct případné pochybnosti probrat… až a pokud příjdou… pokud myslíš, že na tom něco je, zařiď se podle nich, pokud o tom přesvědčená nejsi, vypni, když o tom mluví…

pistamonta
Kecalka 390 příspěvků 21.01.17 21:10

U me to taky tak bylo…bývalý partner pro ne byl buh jak jsme se meli a mohli mit do budoucna fajn a jak byl hodny a ja blba a noveho partnera mi zakazali vodit domu (jeste kdysi jak jsem zila u nich) takže jsme se videli u nej nebo venku, kdyz na nas narazili ani nepozdravili a delali ze ho přehlíží, neustale jsem slysela ze je starší ze me změni ze to nema budoucnost a nakonec jsme spolu uz pet a pul roku a cekame mimi :srdce: a rodice to přešlo po čase ted jsme Velká rodina

helus00
Povídálka 15 příspěvků 21.01.17 21:30

@Gosi Děkuju. :* Kéž by bylo tak jednoduché vypnout. Nejhorší na tom je, že já prostě vím, že v něčem pravdu mají. To je to nejhorší. :,(
@pistamonta Já to mám něco podobného. Ne úplně zákaz, ale minimum „povolených návštěv“. Nejhorší je, že já vím, že na tom něco je. :,( Ale jsem ráda, že existují i rodiče, které to přešlo. :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.17 21:35

@helus00 ja jsem zazila to stejne a vlastne porad zazivam a to uz jsme manzele a mame tri deti. Dokonce na svatbe mi sestra delala vyzdobu na auto a dala tam zenicha, ktery vypadal jako ex se slovy: sorry, ja doufala ze si vezmes xx" :nevim: manzel ma vs, je chytry, dobre vydelava, je hodny a zrucny, ale rodine povahove nesedl a davaji nam to furt sezrat, kazda navsteva neustale narazky. Ale ja se nedavam, vim, proc jsem si ho vybrala 8)

Ice79
Závislačka 2614 příspěvků 21.01.17 21:55
@helus00 píše:
Ahoj všichni. Je mi 24 let, po 5 letech jsem se rozešla s přítelem a ihned vletěla do dalšího vztahu. Jsme spolu 4 měsíce a naši mi neustále předhazují, jak hroznou povahu nový přítel má. Jak je dominantní a přehnaně sebevědomý. Dokonce o něm tvrdí, že je schopen mou osobnost utlouct do pozadí. Vím, že je opravdu hodně dominantní a hodně sebevědomý, až přehnaně, ale… Snad ne tolik.
Zároveň stále slýchám, jak byl bývalý přítel „dokonalý“, jak si s ním rozuměli a stále je vedle sebe porovnávají. Když jsem řekla, aby to nedělali, nepomohlo to.
Nejhorší je, že se opravdu hodně bojím toho, že mají pravdu. :nevim:
Máte někdo podobnou zkušenost?

Rodiče asi vědí, proč to říkají. :nevim: Taky bych nechtěla, aby má dcera chodila s někým takovým.

terien
Echt Kelišová 8113 příspěvků 21.01.17 21:55
@helus00 píše:
@Gosi Děkuju. :* Kéž by bylo tak jednoduché vypnout. Nejhorší na tom je, že já prostě vím, že v něčem pravdu mají. To je to nejhorší. :,(
@pistamonta Já to mám něco podobného. Ne úplně zákaz, ale minimum „povolených návštěv“. Nejhorší je, že já vím, že na tom něco je. :,( Ale jsem ráda, že existují i rodiče, které to přešlo. :)

Tak se jim nediv když víš, že mají pravdu. Ber to tak, že chtějí tvoje dobro, mají tě rádi a bojí se aby sis nenatloukla čumák. Aby nakonec na jejich slova nedošlo.

Pocahonta
Kecalka 216 příspěvků 21.01.17 22:04

Mám zkušenosti s klukem, se kterým jsem byla i zasnoubená. Ze začátku jsem opravdu měla růžové brýle, ale postupem času jsem začala otevírat oči a opravdu jsem na něm viděla chyby, o kterých mi moji rodiče i bratr říkali již před dlouhou dobou. Ne, že by mi to předhazovali pořád, jen mě na to upozornili.
Samozřejmě je to tvůj život, se současným přítelem jsi krátce, jsi mladá, takže vztahem navíc nic nezkazíš, ale pokud máš pochybnosti již po 4 měsících, tak je asi něco špatně a nevím, zda to není pouze ztráta času.

helus00
Povídálka 15 příspěvků 21.01.17 22:05

@Ice79 Proč ne? Má spoustu dalších a kladných vlastností. :)
@terien V něčem mají pravdu. :) Ne úplně ve všem.

terien
Echt Kelišová 8113 příspěvků 21.01.17 22:07
@helus00 píše:
@terien V něčem mají pravdu. :) Ne úplně ve všem.

To někdy stačí.

Ice79
Závislačka 2614 příspěvků 21.01.17 22:19
@helus00 píše:
@terien V něčem mají pravdu. :) Ne úplně ve všem.

Ale dominance a přílišná sebeláska opravdu není dobrá kombinace. :nevim: Sama máš pochybnosti. Tak to asi taková pecka nebude.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >