Tchýně mi tají, kam jezdí s kočárkem.

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.17 22:08
Tchýně mě zatajuje ,kam jezdí s kočárkem.

Dobrý večer. Maminky teď jsem se dozvěděla, že moje „milovaná“ tchýně jezdí s kočárkem po návštěvách, a mě nedá vůbec nic vědět. Dcerka je plně kojena. A když jsem to říkala manželovi, tak mi říkal že mě hrabe, a dneska stim přišel sám. Kdyby mě to řekla na rovinu, že jde malou ukázat k nějakým cizím lidem tak ji odstřikam mlíčko, a dám jí plenky atd. Ale ona raději nic neřekne, a myslí si, že to nepoznám. Minule mi holku přivezla úplně zmrzlou. Nešel ji zavřít fusak. Nevím jestli jen zbytečně nesilim, ale jak byste reagovali? Vkládám anonymně, kvůli členům rodiny tady. Děkuju za odpovědi

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:

RenattaSedla
Kecalka 324 příspěvků 20.01.17 22:10

Okamžitě bych ji to řekla!!!
tvoje dítě, tvoje pravidla! to ji malá pak řve hlady nebo co?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.17 22:10

@admin prosím o smazání tohoto identického tématu děkuji.

patulka123
Ukecaná baba ;) 1134 příspěvků 20.01.17 22:11

Me by take vadilo kdybych o tom nevěděla. Má se zeptat

luloinka
Zasloužilá kecalka 606 příspěvků 20.01.17 22:13

Už bych jí malou nedala.

vverru
Ukecaná baba ;) 1268 příspěvků 20.01.17 22:15

Vadí ti to, tak ji nedávej.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.17 22:15
@RenattaSedla píše:
Okamžitě bych ji to řekla!!!
tvoje dítě, tvoje pravidla! to ji malá pak řve hlady nebo co?

Jenže moje tchýně nemá psychiku v normálu. Má v palici destičku, a minule když mě vytocila tak jsem ji nechtěla malou dávat, a bylo peklo… Přece jen to je babička, ale musí premejslet. (Upadlo ji kolečko na kočárku) a přítel se dozvěděl, že byla jen na kafi a malá byla v cajku… Si myslí že je babka že může všechno. Co kdyby se něco stalo?

nostress
Extra třída :D 13441 příspěvků 20.01.17 22:17
@Anonymní píše:
Jenže moje tchýně nemá psychiku v normálu. Má v palici destičku, a minule když mě vytocila tak jsem ji nechtěla malou dávat, a bylo peklo… Přece jen to je babička, ale musí premejslet. (Upadlo ji kolečko na kočárku) a přítel se dozvěděl, že byla jen na kafi a malá byla v cajku… Si myslí že je babka že může všechno. Co kdyby se něco stalo?

V jakém smyslu nemá psychiku v normálu?

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2117 příspěvků 20.01.17 22:19

Kde s ní jezdí bych asi neřešila, ale vadilo by mi, pokud by nevyrazila zpět domů, jakmile by dítě projevilo nějaké známky nepohodlí - hlad, zima, mokrá plena apod.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63351 příspěvků 3 inzeráty 20.01.17 22:21
@Michelle_M píše:
Kde s ní jezdí bych asi neřešila, ale vadilo by mi, pokud by nevyrazila zpět domů, jakmile by dítě projevilo nějaké známky nepohodlí - hlad, zima, mokrá plena apod.

Naprostý souhlas.

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 20.01.17 22:22
@Anonymní píše:
Jenže moje tchýně nemá psychiku v normálu. Má v palici destičku, a minule když mě vytocila tak jsem ji nechtěla malou dávat, a bylo peklo… Přece jen to je babička, ale musí premejslet. (Upadlo ji kolečko na kočárku) a přítel se dozvěděl, že byla jen na kafi a malá byla v cajku… Si myslí že je babka že může všechno. Co kdyby se něco stalo?

To že není zdravotně v pořádku není tvůj problém, jak už bylo psáno, tvoje dítě-tvoje pravidla. To bydlíte v jednom domě, že jí nemůžeš v nejhorším případě odříznout? No každopádně jsi na dobré cestě do pekel, když už teď jí toleruješ kde co. Využij že je dcera malá a s tchyní udělej krátký proces, nastav pravidla a pokud je nebude dodržovat, má útrum. Však i u tchyně platí-jak si jí naučíš, takovou ji máš :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.17 22:25

@nostress no nevím jak to popsat. Jednou je v pohodě potom je na zabití. Převládá to období na zabití. Hlavně věří svým vlastním lžím. Pomlouvá rodinu, a z mojí dcery dělá nějaký zvířátko v zoo. Navíc ji v té době bylo jen 2 měsíce. Jinak chodí sní tchán, ale teď nemohl tak jsem ji v dobrým úmyslu ten kočár půjčila. On ví proč musí chodit sní

hani28
Ukecaná baba ;) 1158 příspěvků 20.01.17 22:26

Tak pokud ji hlida, tak snad to mliko a plenky ji davas tak jako tak, ne? :nevim: Nebo jak to myslis ze kdybys vedela ze ji bere po navstevach, tak ji das mliko a plenky? To ji snad musis dat tak jako tak, at je u tchyne doma, venku na prochazce, nebo na navsteve. Nebo ji bere bez tveho vedomi a ty si nevsimnes, ze ti ji vzala?

Janasas
Kelišová 5346 příspěvků 20.01.17 22:26

Záleželo kde by jezdila. Třeba moje tchýně, jezdila k její rodině a manžel to neřešil.. Mě to samozřejmě vadilo, pro mě cizí lidi, ale vlastně je to stejné, jakoby třeba tvoje máma vzala kočárek a jela se projet k tvojí babičce…
Ale prostě je to na tvých pocitech.. každý to dělá jinak..
kamarádka pujčovala holkám z ulice a pak se dozvěděla, že si dítě vozili k jedné domů

Berousik
Nadpozemská drbna 26568 příspěvků 20.01.17 22:28

Já tomu asi nerozumím. Tak víš jak dlouho je pryč, tak je jedno kde je a dítě má stejný hlad na návštěvě nebo venku ne? Chápala bych, že ti vadí, že ti neřekne kam jezdí. Ale ty plíny a mlíko nechápu. Ty nejsi doma, že nevíš, jak byla dlouho pryč, nebo na jak dlouho jede?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Takhle paří Hanzlík! Vínečko, pusinky s přítelkyní a tulení se k Doleželové

Legendární herec Jaromír Hanzlík (70) to tedy umí roztočit! I přestože už je... číst dále >

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >