Jak dát najevo klukovi, že se mi líbí

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
7.5.22 15:14

Jak dát najevo klukovi že se mi líbí

Ahoj, je mi 16 a líbí se mi kluk co teď maturuje, je mu tedy devatenáct. Chodili jsme na stejnou školu a vážně se mi líbí, nejen vzhledem, ale je i chytrý vtipný a myslím že celkem v pohodě. Na chodbě jsem se na něj akorát zvládla párkrát pousmát, ale teď když už ani nechodí do školy mi tam vážně chybí. Pořád ho mám plnou hlavu a přijdu si kvůli tomu docela divně. Přeci jen je o tři roky starší, mohl by tak o mě vůbec mít zájem? Nevím jak bych mu to vůbec mohla dát vědět a zvýšit si u něj šanci. Mám pocit že poslední dny my pohledy na chodbě docela i opětoval, ale teď už ho jinak dost možná nikdy neuvidím, musela bych mu tedy napsat. Ale naprosto netuším jak, navíc je to kamarád mého bratra a bojím se že už kvůli tomu by mě mohl odmítnout. Co myslíte? Co mám dělat? Nebo jak na něj mám zapomenout? :oops: moc vás prosím o radu :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13315
7.5.22 15:20

Sáhni mu na penis, on pochopí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
20798
7.5.22 16:06

Řekni svýmu bráchovi, že se ti líbí a ať tě vezme někem, kde bude taky. Tím se vyřeší spousta zádrhelů zaráz. Nebo tedy nezvládni překonat ostych a jen chěj po bratrovi ať tě vezme někam na společnou akci.

Jestli máš nějakou kámošku či spolužačku, která se líbí zase jemu, tak se snadno vyjedná, že si kvůli tomu z tebe nebude dělat legraci a pak ji vezmeš sebou.

Další varianta je se s ním propojit na sociálních sítích a začít se bavit tam.

Příspěvek upraven 07.05.22 v 16:14

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13398
7.5.22 16:08

No kdyz je to brachuv kamarad, neni sance, ze se bude dal potkavat s brachou? Jak s brachou vychazite? Neslo by vysosnout nejake info z neho? Treba jestli uz nekoho nema…

Jinak jsem v tvem veku byla v podobne situaci, platonicka laska jak blazen, ale ja totalne stydliva…no, nakonec jsem zjistila, ze chodi do jedne dobrovolnicke organizace, tak jsem se tam prihlasila taky :mrgreen:…ale teda nevedlo to k nicemu :mrgreen: Jenze ja ho prakticky neznala, jen se mi neskutecne libil, ale kdyz jsem pak mela moznost ho v ramci te skupiny poznat, zjistila jsem, ze nazorove jsme hodne jinde a byla jsem vylecena :mrgreen: Aspon jsem mozna vykonala nejakou zasluznou cinnost :lol: To uz mas mozna ale trochu zjistene, kdyz kamaradi s brachou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19321
7.5.22 16:36

Pozvat na zmrzlinu. :)
Samozřejmě, pokud bude zrovna mezistátní utkání, nebude to vhodný termín.
Poptat se bráchy o co se dotyčný zajímá, nebo aspoň naopak, co mu vadí a v „zásobníku“ mít připravená aspoň tak tři témata, aby hovor hned nezamrznul. K nim možná i nějaký ten dvojsmyslný vtípek, historku, ale ne sprostý. Použít až pokud se věc bude vyvíjet dobře.
Také mít připravenou nějakou větu, kterou je možné dát najevo, že se ti líbí. Vymýšlet na místě často vede k trapnému tichu - i předem to dá zabrat. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.5.22 19:49

@M_Vladim vyzjištěno o něm mám spoustu, nikoho nemá, ale právě ani nevím jestli má teď o někoho vůbec zájem, ale tak asi pokud to nějak nezkusím tak nezjistím, díky za rady.

@beruska9 to doufám také, ale myslím že teď jak budou prázdniny tak bude tak nějak poslední šance než půjde na VŠ kdoví kam…, vím o něm docela dost, ale mluvila jsem s ním vážně jen párkrát, takže taky nevím jaké má názory atd. ale míč děkuji za rady, třeba se z toho taky brzy vyléčím :)

@Ou o sociálních sítích jsem přemýšlela, ale nikdy nevím jak začít, jestli ho zkusit pozvat si jen tak popovídat ven, nebo navázat zpočátku konverzaci jen tam…, jinak děkuji za odpověď

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat