Poradna o homeopatii
MUDr. Eliška Bartlová
@Nimie Já když vařím hovězí vývar, tak mi v klidu v lednici vydrží 5 dnů. Ono stačí k polívce případně čichnout a hned se pozná jestli nezkysla, případně trochu ohřát a čichnout nebo líznout a tu kyselou pachuť a vůni určitě poznáš. A maso určitě skladovat ve vývaru. Stačí si trochu odebrat bokem do hrnce a to maso do něj. Jinak maso oschne, vysuší se a není to pak k jídlu. Pokud tedy všechno maso nespotřebuješ do vývaru nebo k něčemu jinému. ![]()