Jak dlouho vydrží maso v mrazáku?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
11560
21.2.18 22:24

Kolik °C tam máte? Jak to máte zabalené? Jak to bylo staré, když to tam šlo? Potřebujete to?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9947
21.2.18 22:27

@spiritt Ano v mrazáku to nevadí :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1221
21.2.18 22:28

Nevím přesně, ale - 12 to nebude.. Je to jen v sáčku, bylo to čerstvé, když jsem to tam davala..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22963
21.2.18 22:28

Ja asi taky ;) i kdyz u nas to nehrozi, aby tam cokoliv vydzelo rok :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1055
21.2.18 22:35
@spiritt píše:
Mám v mrazáku kuřecí hřbety, na polévku, ale už tam tak rok asi budou.. Použili byste to ještě?

Záleží. Rozmraž, počuchej, prohlédni a pokud vizuálně ani čichově závadu nenajdeš, tak použít můžeš. Ale vařit delší dobu - klidně hodinu i víc. Taky je otázkou na kolik stupňů si mrazák držíš a zda si hřbety za poslední rok vyndala ven např. při odmražování. Na -17 a míň by to mělo být OK, pokud nebyly vytažené.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
206
21.2.18 22:36

Uvařila bych to tak psovi nebo kockam. Skladovací teplotu jste měli asi „vysokou“, chtělo by to alespoň minus 15. Nejdéle se může použít hovězí, u něho je to právě ten rok.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25221
21.2.18 22:37
@spiritt píše:
Mám v mrazáku kuřecí hřbety, na polévku, ale už tam tak rok asi budou.. Použili byste to ještě?

Já ano, koukni, jak vypadají. Někdy je maso „přemrzlé“, vypadá, jak vysušené. Ono mu nic nebude, ale už nebude mít takovou chuť.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
486
21.2.18 22:37

Já bych to zkusila, v nejhoršim to vyleješ :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25221
21.2.18 22:38

@spiritt Já myslela, že všechny mrazáky jsou nastavené na -18 :think: Teda vím, že je možnost nastavení teploty, ale -18 beru jako standard.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3348
22.2.18 07:56

Normalne bych pouzila.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Kojenecká lahev

  • (4.5) + 85 recenzí

Danny Sport

  • (4) + 77 recenzí

Poradna o homeopatii

Ikona - Eliška Bartlová

MUDr. Eliška Bartlová