Poradna o homeopatii
MUDr. Eliška Bartlová
Kolik °C tam máte? Jak to máte zabalené? Jak to bylo staré, když to tam šlo? Potřebujete to?
Nevím přesně, ale - 12 to nebude.. Je to jen v sáčku, bylo to čerstvé, když jsem to tam davala..
Ja asi taky
i kdyz u nas to nehrozi, aby tam cokoliv vydzelo rok ![]()
@spiritt píše:
Mám v mrazáku kuřecí hřbety, na polévku, ale už tam tak rok asi budou.. Použili byste to ještě?
Záleží. Rozmraž, počuchej, prohlédni a pokud vizuálně ani čichově závadu nenajdeš, tak použít můžeš. Ale vařit delší dobu - klidně hodinu i víc. Taky je otázkou na kolik stupňů si mrazák držíš a zda si hřbety za poslední rok vyndala ven např. při odmražování. Na -17 a míň by to mělo být OK, pokud nebyly vytažené.
Uvařila bych to tak psovi nebo kockam. Skladovací teplotu jste měli asi „vysokou“, chtělo by to alespoň minus 15. Nejdéle se může použít hovězí, u něho je to právě ten rok.
@spiritt píše:
Mám v mrazáku kuřecí hřbety, na polévku, ale už tam tak rok asi budou.. Použili byste to ještě?
Já ano, koukni, jak vypadají. Někdy je maso „přemrzlé“, vypadá, jak vysušené. Ono mu nic nebude, ale už nebude mít takovou chuť.
@spiritt Já myslela, že všechny mrazáky jsou nastavené na -18
Teda vím, že je možnost nastavení teploty, ale -18 beru jako standard.