Jak je možné, že mi někdo změnil název dotazu v diskuzi

Anonymní
12.7.25 14:36

Jak je mozne, ze mi nekdo zmenil nazev dotazu v diskuzi

Ahoj, uz se mi nekolikrat stalo, ze mi byl zmenen/upraven nazev dotazu v diskuzi kterou jsem zalozila - jak je to mozne?

Mozna otazka pro @admin :kytka:

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
65456
12.7.25 14:37
@Anonymní píše: Více

to udělal právě @admin. Už jsme psali v jedné diskusi, že to kolikrát mění blbě, ale nějak si nedají říct. Už to změnili i na název s hrubkou.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2141
12.7.25 14:39

To dělá admin, prý aby to bylo čtivější, víc vypovídalo o tématu, přitáhlo lidi… :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
101950
12.7.25 14:52
@Pučálkovic.Amina píše: Více

No, to vypovídání o tematu se jim dost casto fakt nedaří :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.7.25 15:10

Hmmm, v mem oripade to taky docela zmenilo vyznam meho dotazu, celkem me to nastvalo :think:

  • Citovat
  • Upravit
20888
12.7.25 15:39

Dobrý den,

je to jak píší ostatní, mohu vědět, která z vašich diskuzí má podle Vás špatně změněný název? Samozřejmě pošlete do sz, aby nebyla odhalena vaše anonymita. Dneska jsem žádnou z vašich diskuzí neměnila, je tedy pravděpodobné, že se to týká některého z kolegů jiný den, proto Vám opravdu nemohu konkrétně vysvětlit proč byl název změněn zrovna takto. Názvy diskuzí se mění od roku 2009, není to nic nového.

Krásný den

Diana :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
65456
12.7.25 15:40
@admin píše: Více

ted se mění mnohem častěji a nesmyslněji. Už jsme to tu s některou adminkou probírali.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8700
12.7.25 15:45
@Pučálkovic.Amina píše: Více

No ono to je ale pravda, kdo trochu rozumí SEO problematice, tak chápe, že dotaz Stalo se to taky někdy někomu? se ve vyhledávačích vůbec nechytne, ale Kojenec má vyrážku může generovat dobrou organickou návštěvnost :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20888
12.7.25 15:47

@vokishka se mnou a s Josefinou, jestli myslíte v diskuzi otázka na adminy. Nemám problém, pokud zakladatelka napíše sz, o kterou diskuzi se jedná, název diskuze změnit zpět, nebo navrhnout nějaký kompromis. Těch diskuzí má poměrně hodně, nejsem schopná odhadnout, o kterou konkrétně se jedná.

Děkuji za pochopení a přeji hezký den

Diana :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11560
12.7.25 15:47

SEO- tím se ještě někdo zabývá? Teda kromě „prodávačů“?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15504
12.7.25 15:49

Taky jsem si všimla hodně změn v názvu diskuze. A za mě je to teda taky často k horšímu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20888
12.7.25 15:51

@Ivan PPZ Ano zabýváme se tím, dělají nám na to častá školení a je naší povinností v případě neutrálního nicneříkajícího, či nepřesného názvu, název diskuze změnit. Uznávám, že se nám to v poslední době párkrát úplně nepovedlo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11560
12.7.25 15:53

Teda, já si nemyslím, že by měl po mě někdo převytvářet název, co jsem zvolil. Asi jsem měl nějaký důvod pro to.
Se to posunuje nějakm jinam a na tom nemění nic, že už se to dělá déle…
Navíc- případné chybky a stylistické nejasnosti také něco vypovědí o zakladateli.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8700
12.7.25 15:55
@Ivan PPZ píše: Více

každý web je živ z návštěvnosti, samosprašné to není nikde

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20888
12.7.25 15:55

@Ivan PPZ u příspěvku samotného nadpis zůstává, měníme jen nadpis celé diskuze.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová