Jak jsem dopadla s losy?

147
16.5.16 13:53

Jak jsem dopadla s losy?

Jdu se pochlubit, jak jsem slibovala.Tak jsem koupila 26 losu.10 ks za deset kc,12 kusu za dvacku a 4 kusy za 50 kc. Hadejte kolik jsem vyhrala? Velke ho… A prodelala jsem 250 kc. Mela jsem losy od fortuny a Sazky.Je to pekna zlodejna. Hlavne cerna perla od sazky, to je teda neco.No aspon jsem vylecena z losu. Priznavam, ze jsem blba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Nafrněná
16.5.16 13:56

:mrgreen: nevím vůbec o čem je řeč ale já na lose už vyhrála i 10 tisíc, právě od Sazky… a většinou asi teda v 90% případů vyhraju aspoň cenu toho losu… takže žádná zlodějina, jen jsi měla smůlu

• Nahlásit
  • Citovat
596
16.5.16 14:00

Tak to mě nepřekvapuje :). Ale tak co, vyzkoušela jsi to a poučila ses.
Zlodějinou bych to nenazývala, tak to prostě funguje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
147
16.5.16 14:03

10 tisic? A na kterym prosim te? Uznavam, ze vyherni jsou ale jsem si jista ze se musi koupit od 100 kc a drazsi, jinak ani prd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35461
16.5.16 14:05

Proč zlodějna? myslím, že je nějaký zákon o loteriích :nevim: je to o náhodě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6762

@Knedlice Myslíš, že by bylo lepší dát si řízek se salátem a tři piva a projíst to? Princip losů a podobných her je vždy na tom, že na výhrách se vyplatí méně, než se vybere na prodeji. Lidé přesto budou štěstí vždy zkoušet. Proč? protože chtějí naději. Chtějí přiživit své představy o bohatství. Je to tak celá staletí. Pokud ti ty chvíle, kdy si losy stírala, přinesly to napětí, vzrušení, tak to třeba i za ty peníze stálo. Nebo ne?
A nebuď na sebe přísná. Já zas prohrávám peníze sázkami na sport. No a co. Když mě to baví a rodinu mám zabezpečenou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6762
@Nafrněná píše: :mrgreen: nevím vůbec o čem je řeč ale já na lose už vyhrála i 10 tisíc, právě od Sazky… a většinou asi teda v 90% případů vyhraju aspoň cenu toho losu… takže žádná zlodějina, jen jsi měla smůlu

A od té doby cos vyhrála jsi nafrněná :-))))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5030
16.5.16 14:07

@Knedlice a jak jinak si myslíš, že to funguje? Je to jen a jen o štěstí. Oni tam ty výherní bohaté losy někde v ČR jsou, ale koupit ho zrovna, o tom to je. Já si sem tam na poště los koupím, dvakrát do měsíce třeba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10766
16.5.16 14:08
@Nafrněná píše: :mrgreen: nevím vůbec o čem je řeč ale já na lose už vyhrála i 10 tisíc, právě od Sazky… a většinou asi teda v 90% případů vyhraju aspoň cenu toho losu… takže žádná zlodějina, jen jsi měla smůlu

v tom případě máš obrovské štěstí ve hře. Logick musí více lidí prodělat, a občas někdo vydělat. Jinak by to nemohlo fungovat. vždy se musí a losech více vybrat než vydat na výhrách.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Nafrněná
16.5.16 14:08
@Knedlice píše:
10 tisic? A na kterym prosim te? Uznavam, ze vyherni jsou ale jsem si jista ze se musi koupit od 100 kc a drazsi, jinak ani prd.

CASH za pade :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
23860
16.5.16 14:10

To tě to ještě stálo docela málo, takovéto poznání, jiní do toho zahučí daleko vyšší částkou :roll:. Mně teda stačilo párkrát si propočítat pravděpodobnost výhry a jsem vyléčena 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Nafrněná
16.5.16 14:10
@Premek_Orac píše:
A od té doby cos vyhrála jsi nafrněná :-))))

to ne, to já jsem od malička :mrgreen:

@harpyje píše:
v tom případě máš obrovské štěstí ve hře. Logick musí více lidí prodělat, a občas někdo vydělat. Jinak by to nemohlo fungovat. vždy se musí a losech více vybrat než vydat na výhrách.

já nekupuju dražší než 50 Kč, většinou teda jen za dvacku a dvacku tam mám… na vánoce dostali všichni losy za dvacku a jen jeden nevyhrál

• Nahlásit
  • Citovat
CokeLady
16.5.16 14:13
@Knedlice píše:
10 tisic? A na kterym prosim te? Uznavam, ze vyherni jsou ale jsem si jista ze se musi koupit od 100 kc a drazsi, jinak ani prd.

Měla ses vyprdnout na ty malé šušni za pětku nebo dvacku a koupit ty dražší, je zde mnohem větší pravděpodobnost výhry.

• Citovat
  • Upravit
5030
16.5.16 14:15

@CokeLady mnohem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
441
16.5.16 14:24

Mamka si jednou nějaký koupila a tak si to pomalu stírá a jednou milion, podruhé milion, celá zbledla, tlak asi 380 a stírá to poslední a tam jedna nula nula nula mamce už lezou oči z důlku pak další nula, mamka přestává dýchat další nula a pak nic :mrgreen: chyběla jí jedna jediná nula a měla by mega. No pohled na ní chudáka pak stál za to :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama