Jak kontaktovat Ticketportal.cz?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
15074
21.12.15 17:15

A nejde to vytisknout na nějaké pobočce-prodejním místu?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.12.15 17:16

Napiš šéfový z TP, kdysi jsem tam pracovala. Mobil bohužel nemám.****

edit adminom - odkaz

  • Citovat
  • Upravit
6578
21.12.15 17:17

@zvidavajanca Teď se mi tam to ohraničení vytisklo, ale ne jako celistvý šedý pruh, ale modré proužky. :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida
21.12.15 17:18
@hofka píše:
A nejde to vytisknout na nějaké pobočce-prodejním místu?

No jo, oni mají tyhle pobočky. Tak kdybys to nevykoumala, tak bych tam asi zašla. Oni ti tam s tím přímo asi spíš neporadí, ale chtěla bych po nich, ať tam zavolají a pomůžou ti to vyřešit. Vezmi si tu vytištěnou s sebou a třeba ti i řeknou, že to takhle stačí.

  • Citovat
  • Upravit
6578
21.12.15 17:18

@hofka To mám daleko, ale kdyžtak bych musela, no…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida
21.12.15 17:19
@lovesmile píše:
@zvidavajanca Teď se mi tam to ohraničení vytisklo, ale ne jako celistvý šedý pruh, ale modré proužky. :think:

A dělala jsi nějaký změny?

  • Citovat
  • Upravit
15074
21.12.15 17:19
@lovesmile píše:
Stáhla jsem si je jako PDF a na lístku se píše: Nezbytné ohraničení vstupenky (musí být i nad vstupenkou i pod vstupenkou!) a mě se tam to ohraničení prostě nevytiskne. Chápu, že problém je asi na mé straně, ale i kdybych měla jiný problém, tak prostě kontaktovat tam někoho je nad lidské schopnosti. :nevim: Nebo víte, jak je teda vytisknout s ohraničením? :think:

předpokládám, že podle tohoto návodu jsi jela.. https://www.ticketportal.cz/hometicket.aspx :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6578
21.12.15 17:26

@Tunrida Měla jsem to tak, jak psala @zvidavajanca

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6578
21.12.15 17:26

@hofka Jj, podle toho.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida
21.12.15 17:32
@lovesmile píše:
@Tunrida Měla jsem to tak, jak psala @zvidavajanca

A s tím už to teda vytisklo nějaký ohraničení, jenom ve špatný kvalitě, jo? A co máš za tiskárnu?

  • Citovat
  • Upravit
6578
21.12.15 17:34
@Anonymní píše:
Napiš šéfový z TP, kdysi jsem tam pracovala. Mobil bohužel nemám.https://www.facebook.com/….bocankova.1?…

Díky moc, už jsem ji napsala, tak snad se ozve. :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6578
21.12.15 17:35
@Tunrida píše:
A s tím už to teda vytisklo nějaký ohraničení, jenom ve špatný kvalitě, jo? A co máš za tiskárnu?

Jj, už tam je aspoň něco vidět. :mrgreen: Inkoustovou HP.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida
21.12.15 17:37

No, oni právě v tom jejich postupu nebo dotazech nebo v čem píšou, že by tiskárna měla být laserová :think: Neměla bys možnost zkusit to na nějaký laserový u někoho? :think:

  • Citovat
  • Upravit
6578
21.12.15 17:42

@Tunrida Aháá, tak toho jsem si nikde nevšimla. 8o No, tak já to zkusím ještě vytisknout někde jinde. Ale díky moc. :hug: :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida
21.12.15 17:46

@lovesmile Jako určitě to důvod být nemusí, ale za pokus to stojí. Ony některý tiskárny dokážou vytisknout i všelijaký bludy no :think:

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody

Ikona - Petr Novák

Mgr. Petr Novák