Reklama

Jak marodí mámy s malými dětmi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vejilka
Závislačka 4436 příspěvků 12.12.17 12:53
Jak marodí mámy s malými dětmi

Ahoj holky, tak ležím, mám asi chřipku, je mi blbě. Doma 2,5letého, který se zatím drží. Nikdy jsem nějak dlouho nemarodila. Vždy mi stačilo 3dny v kuse ležet a bylo to dobrý. Hlídání dítěte není, manžel maká do půl 5,dovolenou na výběr nemá:( Přijde a vezme dítě, trošku poklidí, dá mi prášek… :lol: Tak odpočítávám minuty, kdy bude už doma. Přes den stejně nejde ležet, malýmu snídaně, čaj pro sebe, ohřát mu oběd, v průběhu dne jsem po něm vytřela 2 louže, vysála mu nos, jelikož mu začíná rýma, když už jsem ten vysavač měla v ruce, tak jsem rovnou vysála celý barák :lol: Teď se modlim, aby alespoň na chvilku usnul.Jak to dáváte vy a ulehčujete si práci, když se musíte postarat o dítě a jste nemocné, nemáte hlídání? Teď se moc bojím, aby to syn nechytl ode mě, to by byly Vánoce :roll:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

MisaHanuska
Extra třída :D 10966 příspěvků 12.12.17 12:55

@vejilka Pokud je ti tak blbě, ať si vezme manžel ošetřovačku na tebe.

vejilka
Závislačka 4436 příspěvků 12.12.17 12:56
@MisaHanuska píše:
@vejilka Pokud je ti tak blbě, ať si vezme manžel ošetřovačku na tebe.

To jde?

ka2ka
Extra třída :D 12785 příspěvků 1 inzerát 12.12.17 12:56

Ležíme v posteli spolu, koukáme na pohádky nebo si hrajeme

hehehe
Extra třída :D 11546 příspěvků 12.12.17 12:56

@vejilka
Ležení si nemohu dovolit, prostě jedu naplno, akorát nechodím ven.
Kolikrát nostalgicky vzpomínám na ty roky, kdy se o mě o nemocnou starala maminka nebo babička… To už je nenávratně pryč. :,(
Brzy se uzdrav. ;)

MisaHanuska
Extra třída :D 10966 příspěvků 12.12.17 12:57

@vejilka Ano. Musíš si dojít k doktorovi.

baracudas
Ukecaná baba ;) 1934 příspěvků 12.12.17 12:57

No nějak, no :nevim: Po tu dobu, co je mi úplně blbě dělám jen to nutné minimum, což je prakticky starost o dítě (obstarat jídlo, přebalování, převlíkání), nějaké lehké aktivity. V tu dobu je dcera asi ráda, protože ji často pouštím pohádky :mrgreen: a zbožně vyhlížím konec manželovy práce :roll:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 12.12.17 12:58

@vejilka musela jsem sama, ex nebyl ochotnej nic, to spíš přijela moje mamka..aktuální chlap nemá problém si vzít dovolenou nebo ošetřovačku, když jsem KO :nevim: neuděláš nic, dítě neodložíš..takže aktivity ala pohádky a pod..

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 12.12.17 12:58
@vejilka píše:
To jde?

jasně, nejsi schopná pečovat o dítě..

scentini
Závislačka 3403 příspěvků 12.12.17 12:58

Zatnu zuby a snazim se to prezit, nejhorsi to bylo kdyz dcera mela rok az dvs a pul, to jsem si neodpocinula vubec. Ted uz je to parada, mala se o sebe postara, pohraje si. A me necha lezet, chodi me kontrolovat.

vejilka
Závislačka 4436 příspěvků 12.12.17 12:58
@hehehe píše:
@vejilka
Ležení si nemohu dovolit, prostě jedu naplno, akorát nechodím ven.
Kolikrát nostalgicky vzpomínám na ty roky, kdy se o mě o nemocnou starala maminka nebo babička… To už je nenávratně pryč. :,(
Brzy se uzdrav. ;)

Jo to mi povídej, to byli časy :mrgreen: Já si vzpomněla na obrázek z Fb. Děti a chlapi leží v posteli, matky jako nemocné ještě lítají za dětmi a neleží :mrgreen:

NikysekR
Extra třída :D 10300 příspěvků 3 inzeráty 12.12.17 12:59

@vejilka Jasně, že jo. Půjdeš k doktorovi a ten mu vystaví papír, že se nemůžeš starat o dítě. Partner to odevzdá v práci a bude s vámi doma.

vejilka
Závislačka 4436 příspěvků 12.12.17 13:02
@scentini píše:
Zatnu zuby a snazim se to prezit, nejhorsi to bylo kdyz dcera mela rok az dvs a pul, to jsem si neodpocinula vubec. Ted uz je to parada, mala se o sebe postara, pohraje si. A me necha lezet, chodi me kontrolovat.

Máš pravdu, teď je to lepší než před rokem.Ro byla síla úplně. Teď mu alespoň pustim pohádky, ale když se nudí, tak mě tedy ležet nenechá:( V tuhle dobu jsem šťastná a obdivuji mámy, které mají k tomu ještě třeba kojence, nebo další malé dítko, že já mám jen 1.To musí být síla 8o

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1694 příspěvků 12.12.17 13:03

Blbě no. Teď jsem nedávno měla chřipku a potom zánět močového měchýře, mám tu syna 1,5 a jsem těhotná. To byl mazec 8o naštěstí sem tam pomohla babička a odpoledne manžel po práci.

Hoa Mai
Kelišová 5646 příspěvků 16 inzerátů 12.12.17 13:04

@vejilka Jak? Blbě. Když jsem měla v 8. měsících prvního syna angínu a čtyřicítky horečky, musel si na mě vzít ošetřovačku, nebyla jsem ničeho schopná, rozhodně ne s malou turbomyší. Zabrala mi až druhá antibiotika, horečky jsem měla víc než týden, sotva jsem se ploužila. Chlap si ale týden s prckem užil. Bylo léto, oni pořád někde v trapu, vysmátí a spokojení, nosil mi ho jen na kojení.
Teď ležím se dvěma dětmi 4r a 2r doma, potřetí těhotná s hematomem. Minulý týden byly děti ve školce, teď jsou nachlazené doma - nic jim není, tak řádí. Já bych měla ležet…no ale copak to jde? Ještě, že jsou dva a trochu si vyhrají sami. Ulehčuji si to pohádkami na DVD a čtením. Kluci jsou naštěstí hodně čtecí, tak tím zvládneme strávit docela dost času. Z té televize už tak nadšená nejsem, nemám ráda, když děti koukají moc, i když to jsou pěkné pohádky, ale když holt není zbytí, tak není zbytí.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >