Jak mít plnohodnotný vztah?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.16 12:53
Jak mít plnohodnotný vztah?

Zdravím,

potřebuji poradit. Je mi 29 let. S expřítelem jsme byli spolu 6 let a rozešli se kůli hádkám. Můžeme vztah obnovit, (máme se moc rádi), ale je to asi hloupost, hádali bychom se zase. Ráda bych měla nový vztah, ale nevím jak na to. Mám kolem sebe dost zajímavých mužů, ale s žádným to není o nějaké extra přitažlivosti. Jediný muž, který je schopen mě nažhavit a na kterého se těším je ženatý a má 2 děti. Tedy pravý vztah nepřichází v úvahu. (Sbalil mě on, vyplynula z toho nezávazná, nepravidelná rande, na která jsem se moc tešila. Jeho stav jsem zjistila později). Již se nestýkáme. Chtěla bych plnohodnotný vztah, ale jiní muži mě fyzicky nepřitahují. Připadný sex je fajn, ale bez intimity. Jen fyzické uspokojení nebo jsem při tom ani nic moc necítila. Co mám dělat? Chlapi to jsou pěkní, zodpovědní, rozumní, schopní… ale žádný mě nepřitahuje. Teď se s jedním občas scházím na kafe, touží po rodině, ideální partie, ale já k němu nic necítím. Při tom bych se, ale chtěla vdát a mít děti. Neustále se s někým scházet a doufat jestli nepřeskočí jiskra mě nebaví i když zájem jiných mužů mě těší. Co mám dělat když toužím po lásce a plnohodnotném vztahu, časem i rodině? Anonymně prosím

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
truelly
Závislačka 2836 příspěvků 20.11.16 12:59

Ve tvém věku bych čapla po někom, kdo tu rodinu, děti chce. Přečti si zdejší diskuze, kolik holek nemůže nikoho najít, kdo by děti a svatbu chtěl, popřípadě řeší, že současný přítel se ženit nechce, děti nechce a jestli s ním mají zůstat.
Ve tvém věku se to začne hemžit porodama a svatbama. Být těbou nečekám, ať nepřebereš. Věř,, že za čtyři roky by se ti toto téma zakládalo mnohem hůř. Nepropásni příležitost.

Taky jedna
Extra třída :D 11928 příspěvků 20.11.16 13:01

Vůbec bych to nehrotila, 29 není žádný tragický věk a až potkáš toho pravého, budeš to vědět bez nějakých otázek. Nemusíš dělat kompromisy ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.16 13:04
@truelly píše:
Ve tvém věku bych čapla po někom, kdo tu rodinu, děti chce. Přečti si zdejší diskuze, kolik holek nemůže nikoho najít, kdo by děti a svatbu chtěl, popřípadě řeší, že současný přítel se ženit nechce, děti nechce a jestli s ním mají zůstat.
Ve tvém věku se to začne hemžit porodama a svatbama. Být těbou nečekám, ať nepřebereš. Věř,, že za čtyři roky by se ti toto téma zakládalo mnohem hůř. Nepropásni příležitost.

Radíš mi tedy vztah z rozumu a nečekat až na někoho po kom budu toužit? Vždy jsem měla vztahy z lásky a teď to tam najednou není.

truelly
Závislačka 2836 příspěvků 20.11.16 13:06

Milá zlatá, nechci malovat čerta na zeď…ale opravdu se nemusíš vdát za někoho s kým sis v životě rozuměla nejlíp. Nikde nemáš jistotu, že potkáš ještě někoho lepšího…tak to bohužel někdy chodí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.16 13:07
@Taky jedna píše:
Vůbec bych to nehrotila, 29 není žádný tragický věk a až potkáš toho pravého, budeš to vědět bez nějakých otázek. Nemusíš dělat kompromisy ;)

No jenže jak dlouho čekat? Právě jsem to cítila před tím u toho ženatého a teď už rok pusto prázdno. A zase představa, že se zamiluji do nepravého, který by mě mohl trápit mě děsí. Tohle jsou fajnoví, pěkní chlapi, jen mi tam chybí ta povemstná přitažlivost.

truelly
Závislačka 2836 příspěvků 20.11.16 13:07

Jako jo, mám kámošku, co se loni vdávala ve 37, chlapa potkala ve 33…a teď čeká první dítě…nicméně, sama říká, že to byla fuška - ho najít a je ráda, že stihla otěhotnět.

MilijonDolarBejby
Echt Kelišová 9038 příspěvků 20.11.16 13:09

Nutit se do vztahu nee. A láska tam nemusí být hned první den :nevim:

Helileli
Závislačka 3052 příspěvků 20.11.16 13:11

Podle me hrozne moc resis tu „jiskru“. Laska na prvni pohled je fajn, ale neni to jediny zpusob vzniku lasky.
Laska muze vzniknout i pozvolna, protoze si toho cloveka vazis, obdivujes nektere jeho vlastnosti a tolerujes jine. Samozrejme ke vzniku takoveho vztahu je potreba vetsi casova investice nez si s nim zakukat.
Jiskra te muze potkat zitra a nebo taky nikdy, existuji bezdetne ctyricatnice, ktere porad cekaji na pana Dokonaleho a on prekvapive neprichazi.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.16 13:11
@truelly píše:
Milá zlatá, nechci malovat čerta na zeď…ale opravdu se nemusíš vdát za někoho s kým sis v životě rozuměla nejlíp. Nikde nemáš jistotu, že potkáš ještě někoho lepšího…tak to bohužel někdy chodí.
:?
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.16 13:18
@Helileli píše:
Podle me hrozne moc resis tu „jiskru“. Laska na prvni pohled je fajn, ale neni to jediny zpusob vzniku lasky.
Laska muze vzniknout i pozvolna, protoze si toho cloveka vazis, obdivujes nektere jeho vlastnosti a tolerujes jine. Samozrejme ke vzniku takoveho vztahu je potreba vetsi casova investice nez si s nim zakukat.
Jiskra te muze potkat zitra a nebo taky nikdy, existuji bezdetne ctyricatnice, ktere porad cekaji na pana Dokonaleho a on prekvapive neprichazi.

No když se s někým scházíš a ono to tam není, pak s ním máš sex bez intimity a ono to tam není, ale vážíš si ho, je sympatický, pozorný tak co pak s tím. Přeci to takhle nemůžu mít se všema 8o. Nebo jsou vztahy v tomhle věku už spíš z rozumu a vybírá se jen podle atraktivity, vzdělání, příjmu :nevim: Právě nechci dopadnout jako bezdětná 40cátnice.

Tate
Zasloužilá kecalka 709 příspěvků 20.11.16 13:20

To je těžké. Zatím mi to přijde, že nijak zvlášť netoužíš po rodině, takže asi u těch chlapů hledáš jiné vlastnosti, než to, aby byl rodinný typ.
Já jsem svého (snad!) životního partnera našla ve 25 a právě to, že toužil po rodině a byl to takový typ, co to uměl s dětmi, to mě na něm přitahovalo hodně. Ale já jsem chtěla první dítě před třicítkou, měla jsem to očividně nastavené úplně jinak než ty.
Jen říkám, že třeba může nastat situace, že kolem tebe budou všechny známé už maminky a nějak to na tebe přijde… A pak třeba ti rodinní chlapi budou zabraní :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.16 13:21

S tím ženatým to tam jako s jediným 100% centně bylo. Ale to je už uzavřené. Neví jestli čekat na dalšího nebo mám opravdu jít do vztahu a vybrat rozumného sympaťáka a říkat si je to lepší než být sama 8o

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.16 13:26
@Tate píše:
To je těžké. Zatím mi to přijde, že nijak zvlášť netoužíš po rodině, takže asi u těch chlapů hledáš jiné vlastnosti, než to, aby byl rodinný typ.
Já jsem svého (snad!) životního partnera našla ve 25 a právě to, že toužil po rodině a byl to takový typ, co to uměl s dětmi, to mě na něm přitahovalo hodně. Ale já jsem chtěla první dítě před třicítkou, měla jsem to očividně nastavené úplně jinak než ty.
Jen říkám, že třeba může nastat situace, že kolem tebe budou všechny známé už maminky a nějak to na tebe přijde… A pak třeba ti rodinní chlapi budou zabraní :nevim:

Okolo se právě všichni žení, rodí děti. Ale to jsi asi byla i zamilovaná nebo ne?

Santyna
Ukecaná baba ;) 2301 příspěvků 20.11.16 13:29

Těžko radit, může přijít ten pravý a nemusí.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Čerešňákové to teď sekne, Martinová jen září, zato z Viewegha je „knedlík“

Zrychlená doba adventnímu rozjímání, které v českých zemích bývalo kdysi... číst dále >

Návorková o vztahu s Dvořákem: Byly tam ponorky, tančit ale budeme dál!

Vítězným párem letošní deváté řady StarDance se stal Jiří Dvořák s taneční... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >