Jak na obočí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
anonim17
Povídálka 11 příspěvků 16.06.19 00:07
jak na obočí?

Dobrý večer/den
nemáte někdo zkušenosti z pomalým dorůstaní obočí?
nevíte jak ho,,popohnat''?
děkuji :srdce: :srdce: :palec: :think:

Reakce:
Aduš8
Kelišová 5231 příspěvků 16.06.19 00:12

Obočí samo o sobě roste pomalu a navíc, pokud jsi ho na některých místech víc trhala podle dřívější módy do čárky, tak už ti na těch místech ani vyrůst nemusí. Prostě nechat dorust a vytrhat, až bude dostatečně husté a široké. Do té doby jsem se ho nedotkla. Ale trvalo to několik měsíců

anonim17
Povídálka 11 příspěvků 16.06.19 00:19

Mě ho před časem dělala kámoška a já právě mela tak rok zpátky úplně husté obočí
nelíbilo se mi to tak mi to udělala ona a právě u nosu mi to udělala hodně a já to nějaký čas dělala podle toho
někdy jsem ho jen vzala takovou žiletkou ale také někdy i trhala a právě ted mi moc neroste místami nemám vůbec nic a štve mě to
musím si to kvůli tomu malovat a ted je leto tak ani potápět se nemůžu protože bez namalovaneho obočí to vypadá hrozně nevím co s tím už. :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:

adriana24
Závislačka 3075 příspěvků 16.06.19 00:37

@anonim17 jé to nevěš hlavu, já kolem sebe pořád slyším, jak si někdo šel dělat obočí. Kamarádka byla na microbladingu, kdy ji ty chloupky tam dokreslili a není vůbec poznat, že to tam má dodělaný

beruska9
Extra třída :D 11252 příspěvků 16.06.19 01:54

Da se dotetovat :think: Ale jestli ti vadi nedokonale oboci pri potapeni, tak mas asi trochu jiny problem…myslim, ze rybam je to fakt jedno ;)

Verun83
Extra třída :D 10140 příspěvků 16.06.19 05:46
@anonim17 píše:
Mě ho před časem dělala kámoška a já právě mela tak rok zpátky úplně husté obočí
nelíbilo se mi to tak mi to udělala ona a právě u nosu mi to udělala hodně a já to nějaký čas dělala podle toho
někdy jsem ho jen vzala takovou žiletkou ale také někdy i trhala a právě ted mi moc neroste místami nemám vůbec nic a štve mě to
musím si to kvůli tomu malovat a ted je leto tak ani potápět se nemůžu protože bez namalovaneho obočí to vypadá hrozně nevím co s tím už. :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:

Dotetovat, nebo zkus vmasirovavat ricinovy olej. Ted je vyzivny a podporuje rust(vlasu, nehtu, ras, oboci…)

Verun83
Extra třída :D 10140 příspěvků 16.06.19 05:47
@beruska9 píše:
Da se dotetovat :think: Ale jestli ti vadi nedokonale oboci pri potapeni, tak mas asi trochu jiny problem…myslim, ze rybam je to fakt jedno ;)

No ja myslim, ze ji jde o to, ze kdyz vyleze, tak ho tam uz nebude mit… a vyleze mezi lidi. ;)

Russet
Neúnavná pisatelka 17060 příspěvků 16.06.19 06:52

Myslím, že komu se líbila „móda“ čárkovitého obočí, už v ničem jiném nemůže vypadat hůř :roll: Takže jestli neroste, dotetovat. A pinzetu vyhodit :zed:

terien
Extra třída :D 11739 příspěvků 16.06.19 07:11

Já mám vytetované a jsem naprosto spokojená.

Váš příspěvek
Reklama