Pleť kolem 30

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Veris12
Nováček 2 příspěvky 15.06.19 08:49
Pleť kolem 30

Holky potřebuju poradit co s pletí. Táhne mi na 30 a mám miminko 4m a začíná se to na mě podepisovat 8o co pouzíváte a opravdu funguje, chtěla bych něco na vrásky kolem očí, nebo nějaký čistič pleti, rozjasňovač pleti… Krémy atd to používám celkem kvalitní, chtěla bych něco navíc, ale co funguje… :D :D :D :D

Reakce:
Uživatel je onlineProfZav
Ukecaná baba ;) 2261 příspěvků 15.06.19 09:08

Nech si udělat diagnostiku pleti u kosmeticky nebo v lékárně. Když nevíme, jestli máš pleť mastnou, suchou, citlivou, tak těžko poradit. Já používám v 35 růžovou vodu, konjakovou houbičkou, sipkovy olej a přírodní krém. Peeling fosilní a masku si micham co dům dal. Vrásky nemám, na svůj věk nevypadam.

Zwetta
Zasloužilá kecalka 669 příspěvků 15.06.19 09:20

@Veris12
Na každou funguje něco jiného.. Ani nenapíšeš jaký máš typ pleti, jak ji ošetřuješ atd., ale chceš tu poradit zázračný přípravek ;) :)

Štrample obecná
Kecalka 496 příspěvků 15.06.19 09:31

Mně se typ pleti hodně mění, ale v zásadě mám nejčastěji ten nejblbější typ, a to suchou citlivou se sklony k akné. Ve výsledku to znamená, že mám od nějakých 25 viditelné vrásky, ale když si pleť víc promastím, okamžitě mi vyraší akné jako v pubertě.
Pořídila jsem si sadu na pleť od Saloosu ve 2 variantách. Když mám období sušší kůže, hlavně v zimě, používám růžovou sadu a teď v létě mám lemon-tea tree (je tam vždycky odličovací olej, pleťový olej - ten se používá místo krému akorát se nanáší na vlhkou pleť a pak pleťová voda). Mám pocit, že s nimi vypadá pleť tak nějak zářivěji a ne tak moc unyle jako dřív.
Na noc si tak jednou do týdne dám zpevňující pleťovou kúru od Isany (varianty s kys. hyaluronovou a s koenzymem q10). Ty mám fakt ráda a mám pocit, že fungují! Mimo to používám na noc lehký hydratační krém z Avonu (ze sady s kaviárem).
Teď v létě se hlavně mažu krémem s OF (bohužel jsem nenašla opalovák, který by mi nedělal akné, tak používám BB cream pro smíšenou pleť, který má aspoň ten OF15). A večer si pak stříknu trošku panthenolového spreje.
Je mi 30 a konečně vypadám jakš takš na svůj věk - do nedávna mi hádali klidně o 10 - 15 let víc a myslím, že právě kvůli špatnému stavu pleti.

TEETKA
Povídálka 27 příspěvků 15.06.19 09:38
Pleť kolem 33

Dobrý den, přeji krásnou sobotu. Mě se zhoršila pleť po porodu taky. Mám na čele pořád takové akné, jsou to hrbolky bez zarudnutí. Zkouším všechno možné, nic nepomáhá. Naposledy jsem vyzkoušela wichy, dostala jsem vzorky v lékárně na Hlav. Nádraží v Praze, mají tam i kosmetiku. Právě teď se patlam La Roche- proti černým teckam. Uvidím. Kdybyste měli někdo dobrý tip, tak se ozvěte. Diky :*

SarkaN1
Nováček 4 příspěvky 15.06.19 09:42

Stav pleti vypovídá nejen o tom, co člověk na sebe patlá, ale hodně je to i tom, jak o sebe celkově člověk pečuje a to včetně toho, co jí, pije a jak celkově pečuje o své tělo i psychiku.

RadkaAndBaby
Kecalka 172 příspěvků 3 inzeráty 15.06.19 10:22

Ja pouzivam denni hydratacni krem Clarins a nocni krem s kyselinou hyaluronovou z Havlikovy prirodni apotheky. Odlicovac mam mandlovy od Weledy. A spokojenost :palec:

Chupita
Zasloužilá kecalka 641 příspěvků 15.06.19 17:06

Nedala bych si na pleť nic, co se nedá sníst. Takže růžová voda, arganový olej a bambucké máslo, vše Purity vision. Zázračné produkty. :potlesk:

warita
Extra třída :D 11321 příspěvků 15.06.19 17:21
@Veris12 píše:
Holky potřebuju poradit co s pletí. Táhne mi na 30 a mám miminko 4m a začíná se to na mě podepisovat 8o co pouzíváte a opravdu funguje, chtěla bych něco na vrásky kolem očí, nebo nějaký čistič pleti, rozjasňovač pleti… Krémy atd to používám celkem kvalitní, chtěla bych něco navíc, ale co funguje… :D :D :D :D

funguje: zelenina, ovoce, hodne vody, nekourit, nechlastat, sportovat a spat min 8h.

Zadne kremy a podobne patlatka to nezachrani.

Štrample obecná
Kecalka 496 příspěvků 16.06.19 08:49

Je svatá pravda, že pokud malo spíš, což je u miminka poměrně běžné, tak to s pletí hodně zamává. Vím, že jsem tou dobou, co jsem k malé co chvíli vstávala, měla kůži takovou mdlou až šedivou, prostě nezdravě vypadající…ale s tím moc nenaděláš. :?

Váš příspěvek
Reklama