Jak říkáte vagíně a penisu?

67
6.3.21 08:13

Jak říkáte vagíně a penisu?

Ahoj,
chci se zeptat, jak před dětmi (nebo i jen mezi dospělými) pojmenováváte pohlavní orgány?

Zajímají mě spíš „normálnější“ hovorové označení. Infantilní zdrobněliny (lulanek, lulinka, apod.) používat nechci.

Moji rodiče byli v tomhle ohledu dost uzavření s sex byl tabu. Vždycky říkali „utři si JI, HO“ apod. Kvůli tomu se dodnes zaseknu, když JI :D mám nějak pojmenovat. A to nemluvím o dalších blocích, které jsem s nástupem puberty měla.

Nechci, aby to moje děti měli stejně. Chci být otevřenější a vše jim, přiměřeně věku, zkusit vysvětlit. Jen potřebuju poradit se základní terminologií. :lol:

Děkuji všem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7523
6.3.21 08:14

Díra a kladivoun.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1100
6.3.21 08:21

Na úvod info, že to, co se všichni snaží pojmenovat, není vagina, ale vulva. Vagina je pochva, to uvnitř.

Dětské názvy tě nezajímají a teď si uvědomuju, že žádný dospělý asi nepoužíváme. Když se bavíme s dětmi i o nás dospělých, používáme ty dětské názvy. A když se bavíme jen dospělí mezi sebou, tak si vystačíme se správnými názvy, čili penis, stydke pysky, klitoris, hráz… žádný souhrnný název pro běžnou komunikaci nemáme.. Syn nedávno prohlásil, že táta nemá pindik, ale pindour. Už se těším, až se zamysli nad tím, co má táta, když on má šulínek…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
647
6.3.21 08:25

U nás se říkalo pipka a pindík :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1607
6.3.21 08:27

Božena a Oldřich 😂 takhle jsme se bavily s holkama v pubertě.
Dnes říkáme pipina a pinďour.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
878
6.3.21 08:47
@Cenarius píše:
Díra a kladivoun.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67
6.3.21 08:47

@Midaku
Díky za dovzdělaní :)

Ne že bych rovnou odsuzovala všechna jemnější dětská označení. Spíš se chci vyhnout právě uváděným „lulanek, lulinka, čůrátko,…“ Apod, která jsem občas zaslechla.

Klidně se poděl o ty dětské. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
878
6.3.21 08:48

Pipinka a pindík.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10621
6.3.21 08:50

Dcera rika pipina/pindik :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2421
6.3.21 08:55

V souvislosti s dětmi - pipka/šulda. Na nějaké jakože úrovni tak, jak se to jmenuje. S kamarádkou pička, šulda. Někde se penisu říká camprlík :kytka:
Jo nebo říkám prcina..a když teď tak přemýšlím, je to od slova prcat?? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2249
6.3.21 08:58

My říkáme normálně, penis a vagína, vulvu nepoužíváme a děti s tím problém nemají..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24610
6.3.21 09:04

Pindik a pipka. Deti teda uz vedi, ze to jsou nazvy „pro doma“, ze oficialne to je penis a vulva.
V moji rodine se jeste pouzivali pulinka a u kamaradky rikaji bimbas a frnda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11626
6.3.21 09:05

Penis a pipka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17309
6.3.21 09:07

Před dětmi říkáme lulin a pipina :think: pokud se bavíme před synem u doktora, tak normálně penis. Pokud mluvím já o svých problémech na gyndě, tak mluvím o vaječníkách, děloze atd…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11626
6.3.21 09:09
@Petula306 píše:
V souvislosti s dětmi - pipka/šulda. Na nějaké jakože úrovni tak, jak se to jmenuje. S kamarádkou pička, šulda. Někde se penisu říká camprlík :kytka:
Jo nebo říkám prcina..a když teď tak přemýšlím, je to od slova prcat?? :lol:

u nás vždycky prcka byla pr.del :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat