Jak rychle se prosím mažou data z kamer v obchodech?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
22948
14.10.24 13:16

Záleží co je to za obchod, někde na kamerách sedí, ale to by zloděje chytili hned, dále se velmi rychle zjistí, že něco chybí, podle toho jak je okatě, co to bylo. Pokud ukradnes 1 krém z plného regálu, nezjistí to..
Ono si všimneš když ti chybí třeba půl regálu zboží :D a že jsem to zažila kolikrát :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3551
14.10.24 16:47

Kamery na obchode boli 3 druhy:
1. Priamy monitoring - Priamo pri nich sedel clovek z bezpecnosti obchodu a pozeral co sa deje, tieto boli nahravane iba v cca hodinovej slucke a ked securitak neklikol ulozit tak sa to po hodine premazalo
2. Bezpecnostne kamery - zaznam sa uchovaval cca 30 dni +- par dni
3. Atrapy - kedze nic nevidia tak nemaju co nahrat a ni co uchovat

Inak doporucujem zvazit otazku pred polozenim, pretoze vsetky odpovede ala ja su iba na zaklade toho ze niekto si domyslel/vymyslel co sa autorka asi chcela opytat.

Na otazku polozenu tak ako je polozena existuje iba jedina odpoved a tu uz napisal @Zumpa .

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11
14.10.24 21:04

Četla sem, že ze zakona můžou byt uchovany nanejvýš 72hodin…Takze 30dni je moc ne?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11
15.10.24 07:59
@hani28 píše: Více

Je to moje nejlepší kamaradka, jeji dcera se leci roky na psychiatrii zazily si obe tyrani napadani atd… Žijí sami a svěřuje se mne..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1870
16.10.24 13:16
@Anasi1972 píše: Více

Ani to ji neopravnuje ke kradezim. Ze se boji mi lito neni. Na druhou stranu, pokud nekradla ve velkym, coz predpokladam, ze ne, tak to nebude trestny cin, ale jen prestupek. Zas nic moc se ji nestane, i kdyby na to prisli.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1109
16.10.24 13:24

Doba uložení je závislá na velikosti úložiště a interních předpisech konkrétního řetězce.
Mám informace, že jeden řetězec (zatím v zahraničí), testuje umělou inteligenci, ta sama stáhne část videa a odešle na policii, ta si to řeší sama dál a řetězec informuje jak bylo vyřešeno.
Už aby to tady bylo taky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11
16.10.24 21:34
@z.pepa píše: Více

Tomu nevěřte, že to bude i u nás :lol: Kradou prodavacky, vedouci, sekuritaci, politici…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11
16.10.24 21:37
@Kosopemi píše: Více

Včera mne prodavačka říkala, že se krade v každém obchodě, kradou pry i sekuritaci, vedouci a prodavačky, takže asi tak :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1870
17.10.24 06:45
@Anasi1972 píše: Více

A to je podle tebe v poradku?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody

Ikona - Petr Novák

Mgr. Petr Novák